Takip kategorileri

Şuraya atla: kullan, ara

Bu sayfa MediaWiki yazılımı tarafından otomatik olarak doldurulan takip kategorilerini listelemektedir. MediaWiki ad alanındaki ilgili sistem mesajları değiştirilerek isimleri düzenlenebilir.

İzleme kategorisi Mesaj Duvarı Kategori dahil etme kriterleri
Dizinlenmiş sayfalar(boş)index-categoryBu sayfada __INDEX__ kodu var (ve bu işarete izin verilen bir ad alanında), bu yüzden normalde yapılmayacak olsa da, robotlar tarafından dizinleniyor.
Dizinlenmemiş sayfalar(boş)noindex-categoryBu sayfa robotlar tarafından dizinlenmemektedir çünkü üzerinde __NOINDEX__ sihirli kodu bulunmakta ve bu işarete müsade edilen bir ad alanına dahil.
Yinelenen şablon değişkenleri kullanan sayfalar(4 M)duplicate-args-categorySayfada içeren şablonları çağırmak için bu terimler kullanılır {{foo|bar=1|bar=2}} or {{foo|bar|1=baz}}.
Çok fazla zengin derleyici fonksiyonu çağrısına sahip sayfalar(boş)expensive-parserfunction-categoryBu sayfa çok fazla zengin derleyici fonksiyonu çağrısına (örneğin #ifexist) sahiptir. Lütfen bakınız: Manual:$wgExpensiveParserFunctionLimit
Geçersiz şablon değiştirgenleri içeren sayfalar(boş)post-expand-template-argument-categoryBir şablonun içerdiği bir önerme (üçlü kıvrımlı parantez içinde bulunan, örneğin {{{hede}}} şeklinde bir girdi) genişletildiğinde bu sayfanın büyüklüğü $wgMaxArticleSize büyüklüğünü geçmektedir.
Şablon içerme büyüklüğü sınırı aşılan sayfalar(boş)post-expand-template-inclusion-categorySayfa, bütün şablonlar genişletildiğinde $wgMaxArticleSize boyutundan büyük olacağı için bazı şablonlar genişletilmedi.
Gizli kategoriler(boş)hidden-category-categoryBu kategorinin sayfa içeriğinde bulunan __HIDDENCAT__, sayfalardaki kategori bağlantıları kutusunda varsayılan olarak gösterilmesini engellemektedir.
Bozuk dosya bağlantıları içeren sayfalar(1 K, 32 M)broken-file-categorySayfa bozuk dosya bağlantısı (mevcut olmayan bir dosyayı kullanmaya çalışan bağlantı) içeriyor.
Düğüm sayısı aşılan sayfalar(boş)node-count-exceeded-categorySayfa azami düğüm sayısını aşıyor.
Genişleme derinliği aşılan sayfalar(boş)expansion-depth-exceeded-categorySayfa azami genişleme derinliğini aşıyor.
Pages with ignored display titles(boş)restricted-displaytitle-ignoredThe page has an ignored {{DISPLAYTITLE}} because it is not equivalent to the page's actual title.
Pages using invalid self-closed HTML tags(boş)deprecated-self-close-categoryThe page contains invalid self-closed HTML tags, such as <b/> or <span/>. The behavior of these will change soon to be consistent with the HTML5 specification, so their use in wikitext is deprecated.
Pages with template loops(boş)template-loop-categoryThe page contains a template loop, ie. a template which calls itself recursively.
Kaynak gösterme hatası bulunan maddeler(boş)cite-tracking-category-cite-errorBu kategorideki sayfalarda referans etiketinin kullanımında hata bulunmaktadır.
Pages with syntax highlighting errors(boş)syntaxhighlight-error-categoryThere was an error when attempting to highlight code included on the page.
Pages with math errors(1 M)math-tracking-category-errorPages in this category have errors in the usage of math tags.
Pages with math render errors(boş)math-tracking-category-render-errorPages in this category have rendering errors in the math tags.
Toplu mesaj gönderim listeleri(boş)massmessage-list-categoryBu sayfa MassMessage eklentisi için bir teslimat listesidir.
Makine sistemi tarafından okunabilir bir lisansa sahip olmayan dosyalar(boş)commonsmetadata-trackingcategory-no-licenseDosya herhangi bir machine-readable lisans şablonuna sahip değil.
Makine sistemi tarafından okunabilir bir tanıma sahip olmayan dosyalar(boş)commonsmetadata-trackingcategory-no-descriptionDosya herhangi bir machine-readable bilgi şablonuna sahip değil ya da tanım alanı doldurulmamış.
Makine sistemi tarafından okunabilir bir yazara sahip olmayan dosyalar(boş)commonsmetadata-trackingcategory-no-authorDosya herhangi bir machine-readable bilgi şablonuna sahip değil ya da yazar alanı doldurulmamış.
Makine sistemi tarafından okunabilir kaynağa sahip olmayan dosyalar(boş)commonsmetadata-trackingcategory-no-sourceDosya herhangi bir machine-readable bilgi şablonuna sahip değil ya da kaynak alanı doldurulmamış.
Files with no machine-readable patent(boş)commonsmetadata-trackingcategory-no-patentThe file does not have a machine-readable patent template.
Pages with script errors(boş)scribunto-common-error-categoryThere was an error when processing the modules included on the page.
Scribunto modules with errors(boş)scribunto-module-with-errors-categoryModülde bir hata bulunuyor.