İbnistan

Yansiklopedi sitesinden
Atla: kullan, ara
 İbnelik üç biçimde olabilir: kelimeler, bakışlar ve göz kırpmalar. İbnelik genellikle bir şeyin anlamını ifade eder, bir şeyin bir anlamı yoksa, bu durumda büyük harf karışıklığı olur.
~ Anfibikus İbnekus
İbnistan Anfibik Cumhuriyeti
Republic of Anfibic Ibnistan
Ibnistan2.jpg İbnistan Devlet Amblemi
(Bayrak) (Arma)
Sloganı: "İçimdesin, ucumdasın, çünkü sen de ibnesin!"
İBNİSTAN.jpg
Resmi Dil Anfibikçe, İbnilizce
Başkent Gocadaşşak
Başlıca Şehirler Başıbüyük, Döliçi, Gamsızyarak, Zikboğazı
Hükümet Şekli Anfibik İbne Demokrasisi
Devlet Başkanı Anfibikus İbnekus
Ulusal Kahramanı Pamukoğlan ve Yediverenler
Başbakan Bay é
Ulusal Marşı 'Hepimiz ibneyiz, sikinizi destekleriz! Pamukoğlan
Uluslararası Kahramanlar SSG
Ohannes Panbokyan
Ajdar
Ertan
Mithat Çörek
Bağımsızlık Tarihi 31 Aralık 1331
Nüfus Devamlı çoğalmakta
Para Birimi Sik'ke-i İbniye
İthal Ürünleri Meyrak, Meyşak, Krem, Losyon, Aromatik Yağ, Çubuk, Prezervatif, Vazelin
İhraç Ürünleri üretim olmadığı için ihracat yapılmamaktadır.
Din %86 Anfibik İbnizm
%14 Dildoizm

İbnistan veya resmi adıyla İbnistan Anfibik Cumhuriyeti, dünyanın en ilginç toplumuna ev sahipliği yapan Anfibik bir ülkedir. Ülke halkına Anfibikler denir ve bunlar Anfibikçe konuşurlar. İbnistan'ın kuruluşu insanlık tarihi kadar eski olmakla beraber, Anfibik anayasanın hazırlanarak cumhuriyetin ilan edilmesi ve tam bağımsız bir ülke olması çok daha sonraları gerçekleşmiştir. Ülkenin yüzölçümü 31 anfibimetrekaredir. Başkent Gocadaşşak ülkenin merkezindedir ve dini lider ve devlet başkanı Anfibikus İbnikus'un devasa sarayına da ev sahipliği yapar. İbnistan, kuzeyde Ilımlı İslam ülkesine, güneyde ise Demokratik Kırım Kongo Kanamalı Cumhuriyeti'ne komşudur.


Coğrafi Konum

Piri Reisin haritasında bilinmeyen bir ada. Günümüzde uzmanlar söz konusu adanın İbnistan olduğundan emindirler.

35-50 Kuzey enlemi, 14-35 Doğu boylamı.Yüz ölçümü 316 km²,sahil şeridi 196.8 km,sınırları .Evet coğrafi bilgileri sağlam olan arkadaşlarımız şimdi bu ölçümlerin Malta'ya ayit olduğunu söyleyeceklerdir,fakat Quantum fiziğindeki zaman,boyut ve uzay kavramlarını gözden kaçırmamalarını rica ederim:Zira Piri Reis'in haritasındaki gizli bilgiler boyutsal farklılıkları ve tehlikeleri anlatamaktadır.Henüz keşfedilmemiş başka boyutlarda bulunan sömürge ada zincirleri olduğuna dayir sağlam kanıtlar bulunmaktadır.


Coğrafı konumu olarak aslında bir hayli tartışmalı bir konudur ibnistanın bulunduğu anfibik toprakları.İlk olaraktan Piri Reis'in haritalarında bir anomali olarak gösterilmiş ve bölgeden uzak durulması konularında uyarılarda bulunulmuştur.Tabi ki Piri Reis'de bir antiesit olduğu için bu uyarılar şifreli ve matetmatiksel olarak ancak ve ancak tesla ışık kardeşliği cemiyeti üyeleri tarafından sağlıklı okunabilmektedir.Daha sonraki yıllarda Kristof Kolomb şifreyi yarı yarıya çözebilmiş ve vaat edilmiş anfibik topraklara ulaşabilmiştir.Lakin kendisi sağlam bir kriptolog ve inisiyatif bilgi dağarcığına sahip olmadığı için uyarıları anlıyamamış ve başına çeşitli kötü olaylar geldikten sonra kendisi de bir anfibik eist yaşam formuna dönüşmüştür.Kristof Kolomb olan ismi ise Kristop Kolomb olarak anfibik yaşama uygun olarak değiştirilmişdir.

Kocadaşşak'ı gösteren bir panorama. Arkaplanda Kocadaşşak Sıradağları yer almaktadır.

İklim

iklimi normalin 10 katı kadar nemli tuzlu akdeniz iklimi özelliklerini gösterir.Anfibik yaşam formları için nem son derece önemlidir genelde terli ıslak ve yağlı görünümlerinin altında esasında bu aşırı nemli iklim özelliğ vardır.Üremeye son derece düşkün olan bu varlıkların ortalıkta çıplak olarak gezmesine sebep bu iklim özelliği midir yoksa bu iklim bu canlılar tarafından kasten mi seçilmişdir? Bu tip sorulara karşılık bilim adamları tarafından halen kesin bir cevap gelmemiştir ve halen üstünde çalışılmaktadır.

Tarihçe

İLK YAZILI KAYIT


İbnistanda Sikiltepe yazıtı M.Ö. 1500. Proto-Anfibikçe yazılan bu anıt Anfibik bir ayini anlatmaktadır.
Anfibikus heykeli M.Ö.2600. Heykelin kıçında bulunan 4 damga Aziz Antié tarafından "Domal hep domal ve çok al" şeklinde tercüme edilmiştir. Mısır Anfibikoloji Müzesi-Kahire

Bilinen ilk yazılı kayıtları domalmış olan Anfibikus heykelinin kıçında bulunan 4 adet proto anfibikçe damgadır.M.Ö.2600 lü yıllara dayanan bu anfibik yazıtta ki Proto-Anfibikçe yazıların okunması gene Büyük Üstad Antié tarafından bizzat sağlanmış ve bilim dünyasına armağan edilmiştir.Birebir tercüme olarak heykelin kıç tarafındaki 4 adet arma(damga-tamga) şu anlama gelmektedir. "Domal hep domal ve çok al".İlk yazılı kayıtları bile sapkınlıklarının bir temsilidir esasında. Şu anda bu heykelin bulunduğu yerde kocaman bir anfibik mabedi yapılmış durumda ve başkent ilan edilmişdir. Elde ki en eski yazılı tarihi kaynak ve sanat eseri özelliğini taşıması dolayısıyla;kutsal emanet olarak anfibik mabedinde son derece korunaklı bir şekilde saklanmaktadır. Mabed muhafızlarının 4600 yıldır bu heykelcik gibi başka kutsal emanetleride sakladıkları tahmin edilmektedir.

Bilinen en eski ilkel tarihi yerleşim bölgesi ise şu anda Götpınar'ın 4 km doğusunda bulunmaktadır. Çember halka şeklinde taş üstüne taş yığma yolu ile yapılmış 15 ev ve 2 ambardan meydana gelmektedir. Meydan olduğu tahmin edilen çember iç avluda tam merkezde bulunan domalma taşının ise pasif eşcinsel tanrıları anfibikus için cinsel kökenli ayinlerin yapıldığı tahmin edilmektedir.


DOMALMA TAŞI


Bu taş anfibiklerin eşcinsel ayin geleneklerinin tarih öncesi kökenlere dayandığına dair en büyük kanıttır.Gönüllü bir anfibik bu taşa domalır vaziyetde uzanır ve diğer eşcinsellerin kendisi ile ilişkiye girmesini haz ve zevk ile desteklerdi.Bu taş insanın domalık vaziyette yüz üstü uzanmasını ve en uygun ve rahat pozisyona geçmesi için tasarlanmışdı.O dönemlere ayit bu yerleşimin doğusunda bulunan siktepe kalıntılarında bu domalma koltuğunda yapılan ayinleri temsil ettiği tahmin edilen hiyeroglifler bulunmuşdur.


GÖTPINAR VE SİKTEPE ARASINDAKİ BAĞLANTI


Bu çalışmalar araştırmacı Darth Noise tarafından ortaya çıkarılmış ve siktepe kalıntıları ile götpınar harabeleri arasındaki benzerlik ve bağlar bilim dünyasına sunulmuşdur.Hiyerogliflerde ki en büyük benzerlik tasvirlerin birebir Götpınar kalıntılarını ile uyuşmasıydı 15 ev 2 ambar dairesel şekil iç avlu ve göbekte domalma taşı.

Götpınar da bulunan bu ufak yerleşimin civar bölgelerden de kutsal sayılması dolayısı ile bu sapkın ayinler için buraya özellikle gelindiği tahmin edilmektedir.Ne ilginçtir ki bu günlerde mabedin kutsal anfibik rahipleri bu bölgeye yakın bir anfibik manastırında sıkı bir ibne eğitimine maruz kalmakta ve gelecek için yetiştirilmektedirler.

TARAKSIZ EVLER

Boşalan ve Kocadaşşak kentleri arasına kurulan yerleşim birimidir. Buraya ünlülerin akın akn geleceği tahmin ediliyor. Çükü yapılan evlerin çok lüx olduğu bilgileri halka sızdı. Pambokyan'ın ve Baraklı Obama'nın buradan bir ev aldığı ise hala tartışma konusu.


KOCADAŞŞAK


Kocadaşşak Momoliti M.Ö.1550. Anfibikler bu taştan uzak dururlar.

M.Ö.1550 yılına ait 2 adet devasa monlith şeklinde dev taşşak bu bölgede bulunmaktadır. (Şu anda yerleşimin 5 km. batısındadır). Anfibikler bu bölgeye yaklaşmaktan korkar ve genelde uzak dururlar. Senede bir kez Bay é bölgeye gelerek özel bir ayin yapmaktadır bu ayin o kadar gizli bir şekilde ele alınır ki Mabed muhafızları bile korumaya ara verirler tören sırasında ancak ve ancak baş rahip TOPRATES bu ayine katılabilmektedir.

M.Ö. 3100 yılında tam bu momolitin bulunduğu noktada büyük bir hadise cereyan etmiştir. Ari Irk yazıtlarından elde edilen bilgilere göre; Ari Irk'ların baş düşmanı oldukları Amfibiklerin büyük saltanatı buraya düşen bir cismin yolaçtığı felaket ile son bulmuş milyarlarca amfibikin buharlaşıp atmosfere ve suya toprağa karışmasına bununla birlikte dünyanın dengesi ve ozon tabakasının bozulmasına yol açmıştır.

M.Ö. 3100'deki hadise amfibikleri cihana 4 bir yana kaçıştırmıştır. Ancak bölgeye M.Ö. 1550 yılında geri gelebilen amfibikler, 0 (yazı ile sıfır) noktasına bu momoliti koymuşlardır. Momolitin neden taşşak şeklinde olduğu ve felaket ile nasıl bir bağlantısı olduğu varsayımlardan öte fikir vermemektedir.

Çinliler gibi yaz oğlum yaz şeklinde bayağı daşşaklı bilgilere sahip Ari Irk kaynakları bu şeylerin neden buraya M.Ö. 1550'de dikildikleri hakkında biraz göz kırpmaktadır.

1550x2=3100 yılını vermektedir ki buda malum olayın cereyan ettiği tarihtir.

Her ne olursa olsun, Anfibiklerin tarihinde kötü bir olaya tanık bir yer yada kendi inanç sistemlerinde kötü ruhların sahiplendiği bir bölgedir burası. Sonuçda bu tarihi alanda yaşanılan gizem sene de 1 gün 2 kıdemli ibneyi buraya çekiyorsa kesinlikle anfibikler için çok önemli bir yerdir.

DÖLİÇİ MAĞARASI


Adın da anlaşılacağı gibi döliçi mağarası sayesinde bu bölge bu ismi almışdır.Mağara içindeki sarkıt dan ziyade dikit oluşumlar göze çarpmakta ve döl kıvamında beyaz koyu bir sıvı bulunmaktadır.Bu sıvı zamanında ilkel anfibikler tarafından renklendirilerek.Duvarlara çeşitli cinsel objeler çizilmişdir.En önemlileri arasında dev mavi penis ve koca beyaz popo bulunmaktadır,diğerleri ise anfibiklerin bol bol kullandıkları güncel zevk nesneleridir ki bunları bugün bile aynı şekilde kullanmaktadırlar.Mağaranın 3. ana holünde olan en önemli çizim ise bir anfibik tasviridir ki gerçekten ilginçdir bu tasvir.Döneminde tüm dünya da kıllı ve kaslı olan erkek bu yıllarda bile kılsız kassız parlak ve yumoş bir görünümde ve ufak bir cinsellik oraganına sahiptir.Bu teknik veri bize anfibiklerin evrim teorisine aykırı oldukları ve hemen hiç evrim geçirmediklerini göstermektedir

Demografik Yapı

İbnistan Devlet Başkanını XXXI.Gayorge'nin halka seslenişini tasvir eden bir duvar resimi.
İbnistan'lı işadamları bir kokteylde.
İbnistan'nın Devrik Prensi Prens Erkan Makamında

Anfibiklerin şu andaki tam sayısı bilinmemekle beraber etnik kökenleride tam belli değildir.Bunun başlıca sebebi ise birçok farklı etnik kökenden buraya gelen ibnelerin kökenlerine ayit dinleri ve dilleri uygulamayı rededip ibnistanın kendi dini uygulamalrını ve dilini kabul etmesidir.Büyük Üstad Antié'nin en son 1999 da yaptığı araştırmaya göre yaşadıkları adanın doğu kıyısında 15 milyon anfibik bulunmaktadır(sayfanın sağında bulunan harita bu doğu kıyıları göstermektedir ve Üstad Antié tarafından bizzat yapılmıştır) .Bu anfibiklerin 85 farklı ülkeden buraya göç ettiği bilinmektedir.8 sene gibi bir zaman boşluğunda ise kökenlerin etnik yapıların tam bir demografik yapıya ulaşması için Master Lordinn adaya ajan olarak gönderilmişdir.Elde ettiği veriler en yakın zamanda buraya güncellenecektir.