Şablon:Aylıködüller

Yansiklopedi sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara
Ayınyazarı.jpg

Yansiklopedi Ayın Yazarı Onur Ödülü

Yansiklopedi'ye o ayın en iyi maddesini yazan Yansiklopedistlere verilen bu ödül Uncyclopedia'nın "Writer of the Month Ödülü" ile aynı derecededir ve kazananın sayfasında bir ay boyunca kalır. "Yansiklopedi Ayın Yazarı Onur Ödülü'nü" alan Yansiklopedistin adı "Yansiklopedi Şeref Listesine" yazılır. Bu ödülü bir kereden fazla alan Yansiklopedistlere ayrıca "Ayın Yazarı Nişanı" verilir.


Rehamuhtar2.jpg

Reha Muhtar En İyi Uydurma Haber Ödülü

Yansiklopedi'nin haber dalındaki ulusal ödülü olan "Reha Muhtar En İyi Uydurma Haber Ödülü", büyük haberci Reha Muhtar'ın anısına her ay YanHaber'e ayın en iyi haberini yazan Yansiklopedistlere verilir ve kazananın sayfasında bir ay boyunca kalır. Bu ödülü alan Yansiklopedistin adı "Büyük Haberciler Listesine" yazılır ve kazanan haber tercüme edilerek uluslararası "Foolitzer Ödülüne" aday olarak Uncyclopedia'ya gönderilir. Bu ödülü bir kereden fazla alan Yansiklopedistlere ayrıca "Yanhaber Nişanı" verilir.


Kadircöpdemir.jpg

Kadir Çöpdemir Magazin Ödülü

Yansiklopedi'nin magazin dalındaki ulusal ödülü olan "Kadir Çöpdemir Magazin Ödülü", YanMagazin'e ayın en iyi magazin haberini yazan Yansiklopediste verilir ve kazananın sayfasında bir ay boyunca kalır. Kadir Çöpdemir Oskarı da denilen bu ödüle layık görülen Yansiklopedistin adı "Büyük Haberciler Listesine" yazılır. Bu ödülü bir kereden fazla alan Yansiklopedistlere yine "Yanhaber Nişanı" verilir.