Abraham Lincoln

Yansiklopedi sitesinden
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Abraham Lincoln
Abraham Lincoln
Gerçek İsmi Hz. İbrahim Limonkolonya Aleyhisselam
Lakabı Başkan İbo
Doğum Tarihi 1831
Doğum Yeri Kolonya Cumhuriyetiyeti
Mesleği Muavin-Tuvalet İşleticisi-Belediye Başkanı
Hobileri ABD'yi (Bilinen adıyla Amerika Büyükşehir Belediyesi) işletirken muavinlik yapmak , ikidebir tanımadığı kişilerin mevlüdüne gidip limonlu kolonya araklamak..
Tuttuğu Takım Kolonyamerika Limonspor
Burcu Limon
En Zayıf Yönü Limon görünce götünde balon patlaması
Olumsuz Özellikleri HP bilgisayarında indirdiği aşırı porno'dan ekonomi batmış ve ülke Irak'ı işgal etmek zorunda kalmıştır...
En Büyük Korkusu Suikaste uğramak
Vazgeçilmezi Nane-Limon , Limonata , Limonlu Kek ve limon aroması olan veya limonlu herşey
Favori Sözü Limon... Seni aramıyor telefon... 31 m2'lik salon... Götüme giriyor balon...
Favori Kahramanı Baraklı Hüseyin, Limon(Sizinkiler)
'


(1831, Kolonya Respuplikası - 1931, Amerik)

İbo 1831 yılında Kolonya'nın başkenti Bokşova'da dünyaya gelir. Daha 31 yaşındayken de 1862 yılında Amerike'ye yerleşir.

Bizim İbo başkan olmadan önce posta arabalarında muavinlik yapıyormuş. Sonra biriktirdiği parayla bir umumi tuvalet açmış. Ömrü millete kolonya dağıtmakla geçtiği için matematik öğretmeni ona "benim adım İbo, senin adın İbo, bu iş böyle olmayacak... Bundan böyle senin adın İbrahim Limonkolonya" demiş. Gel zaman, git zaman, Amerikalıların dili dönmediğinden "Limonkolonya" da yavaş yavaş "Lincoln" olmuş. Derken bizim İbo tuvalet işinden çok zengin olmuş ve önce "Meluncan Lahmacun" fastfood zinciri, sonra da "Lincoln Imza" adlı bir araba fabrikası açarak parasına para, şöhretine şöhret katmış. Sonra siyasete atılmış ve ABD başkanı olmuş. Derken oradaki tuvalet mafyası onu vurmuş ve nalları dikmiş.

Çevreye verdiğimiz rahatsızlıklardan dolayı özür dileriz - Yansiklopedi Belediyesi BU MADDE ÜZERİNDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR!
Bu madde yeni keşfedilmiştir ve içeriğinin geliştirilmesi amacıyla Yansiklopedi uzmanları tarafından aralıksız 24 saat çalışmalara devam edilmektedir.
Uzmanlarımız maddeyi ekşitmeden en kısa zamanda tamamlayarak standartlara uygun hale getirmek için geceli gündüzlü çalışmaktadırlar.