Anime

Yansiklopedi sitesinden
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Bir anime örneği.

Anime, Japon ulusu tarfından yapılan tek veya çok bölümlü (çizgi) dizilerdir. Japonlar yaptıkları bu animelerle, tüm dünyaya Japon kültürü ihraç eder ve izleme işini aşırıya kaçıranları Otaku denilen yaratıklara dönüşürler. Öte yandan bu adamlar bu işten çok iyi bir miktarda para da elde etmektedirler.

Japonlar animelerden kazandığı paralar yüzünden cüzdan kullanamaz oldular.

Kültür İhracı ve Kirli Numaralar[değiştir]

Dünyanın hemen hemen her yerinde izleyeni bulunan anime, izleyicilerinde bir süre sonra Japon sempatisi uyandırır ve çaktırmadan Japon kültürünü kişiye zorla özümsetir. Fakat buradaki temel amaç Japonların tüm dünya sempatisini kazanarak kendi mallarını dünya genelinde "yuhh amk" dedirtecek fiyatlarda satmasına temel hazırlamaktır. İkinci büyük hedefleri ise önce bütün Asya'yı kapsayan büyük bir imparatorluk kurmak ardından tüm dünyayı ele geçirmektir. Ayrıca animelerin içinde Subliminal mesajlar gizlidir ve illuminati ile işbirliği yapmaktadırlar.

Resimde de görüldüğü üzere animeler illuminati'ye hizmet ediyor!

Ülkemizde Anime[değiştir]

RTÜK sağolsun ülkemize uzun bir dönem ciddi bir giriş yapamadı ve yalnızca internet aracılığı ile izlendi. Şimdileri ise belirli saatlerde belirli kanallarda belirli animeler belirli kitleye belirli kişilerce belirli amaçlar doğrultusunda izletiliyor. Ülkemizde Anime "Çizgi Film" olarak kategorize edildiğinden yerel halk tarafından pek siklenmez.

Mutasyona uğramış isanlar (OTAKU) ve tedavisi[değiştir]

Japonların başarılı bir şekilde zihnini ele geçirdiği bu insanlar hamdolsun ki ülkemizde pek azdır, batıya bakıcak olursak tonla otaku ve cosplay'ci insan görmemiz mümkündür. Otaku'ya dönüşmüş insanların tedavisi günümüz teknolojisi ile mümkün hale gelmiştir, öncelikle kalın bir odun alınıp otaku'nun böğrüne böğrüne vurularaktan doğduğuna pişman edilir, sonra elleri ve kolları bağlanarak zorla Doktorlar dizisinin tüm bölümleri izletilir. Tedaviye olumlu yanıt veren hastalar böylelikle iyileşirler.

Tedavi almayan insanlar zamanla weeaboo denen mahlukatlara dönüşürler ve bu aşamadan sonra kalıcı hasarlar oluştuğundan tam anlamıyla iyileşmek mümkün değildir.

Tipik bir Cosplayci Otaku.