Aziz Anger

Yansiklopedi sitesinden
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Aziz Anger
Aziz Anger
Gerçek İsmi 'Sergeant Jack Nichols'
Lakabı 'Çavuş'
Doğum Tarihi '1001'
Doğum Yeri 'Los Angeles, California, Amerikan Dingiliz Birliği'
Mesleği 'Mezbahadaki pısırık işçi'
Hobileri 'Kedi Tekmelemek, çivili ayakkabıynan civciv ezmek, inek patlatmak'
Tuttuğu Takım 'Manchester United'
Burcu 'Koç '
En Zayıf Yönü 'Şizofreni'
Olumsuz Özellikleri 'Laçkalık'
En Büyük Korkusu 'Kafasına piyano düşmesi'
Vazgeçilmezi 'Ne biliyim lan ben herşeyi bana sormak zorunda mı sınız lan!!!!!'
Favori Sözü '"söz möz yok çenenizi kapayın lan!!!!"'
Favori Kahramanı 'Her hayattan nefret edişinde içtiği ekşimiş siyanür hapları'
'


Aziz Anger (gerçek adı Sergeant Jack Nichols, d.1001 Los Angeles, California, Amerika Dingiliz Birliği)

Amerikalı Büyük Pısırık, tuvalet temizleyici ve rütbesiz asker. Kedileri Camdan Aşağı Atan Tarikat'ın kurucusu ve en büyük lideridir. Aziz Antie'nin dört kardeşinden biridir. Ruhu Dünyanın durduğu gün doğmuştur. 1944 yılında ruhu, yeni ölmüş bir Amerikan subayı'nın bedenine girmiştir. Zira, o subayın bedenine girmeden önce bissürü bedene girmiştir fakat subayın bedenine girişi, en sonuncu girişidir. Öbürlerinde olağanüstü sebeplerle gebermiştir ve her ne yaptıysa bi şekilde tamamen gebermekten kurtulmuştur. Küfür Sanatı'nın mucididir. Her sorudan sonra lan der.

Çocukluğu ve Gençliği[değiştir]

Bir salak olarak doğan Anger babamız, sürekli babasından dayak yerdi. İlk ölümü, babasının onu camdan aşağı atması sebebiyle meydana gelmiştir. Ruhuna, bedenlere girip çıkmayı Ne İdüğü Belirsiz Kanadalı Şaman'dan öğrenmiştir. Sonra bir çok bedene girip, insanlığa türlü kazıklar atmıştır. Bu kazıkları, insanların kafasına piyano atmak, tuvalet giyen kadınların kafasına klozet kapağı geçirmek ve Times Meydanı'nda kendini elektrikli sandalyede kızartmak olarak sayabiliriz. Bu kazıkları nasıl attığı bilinmemekle beraber, İngiliz Basını bunu nasıl yaptığını anlamaya çalışmıştır, fakat, insanların zeka düzeyi bunu anlamaya yetmedi. 17 yaşındayken satanist olmuştur ve ruhunu ara sıra ateş karıncalarına satar fakat karıncalar, Anger'in ruhunu Anger'e kredi kartıyla iade etmiştir. Aziz Antié ile bol bol kavga ederdi ve kafasına bir Eyfel Kulesi yediği zaman kavgayı bırakırdı. 19 yaşındayken, kendisinden 2 mil uzaktaki bir domuz ahırını havaya uçururken dinamitlerin 2 metre yakınında olduğunun farkında olmadan, kazara kendini havaya uçurarak ölmüştür ve 30 yaşındaki bir fabrika işçisinin bedenine girerek çocukluğunu ve gençlik yıllarını sonlandırmıştır. Deniz kenarında bi lokal vardı. Orda düğünler yapılırdı. Lokalin kıyısı betonlanmış ve bir de ahşap küçük kare şekilli iskelesi vardı. O iskeleden 1 metre yukardan denize atlardı. Sonra bi gün götüne içip içip denize atılan şarap şişesi girince vazgeçti atlamaktan. Denize ayakkabıyla girmeye başladı. sonra baktı ıslak ayakla girdikçe idrar yolu iltiHabı oluyo botla çizmeyle girir oldu suya. O alışkanlıkla da ilerde asker oldu keraneci. Denizden topladığı gazoz kapaklarını tren yoluna koyup madeni para üretir bunlarla bilye oynayıp arkadaşlarını üterdi. Kalpazan olmaya da o yıllarda karar verdi.

30'lu yaşları[değiştir]

30 yaşındaki fabrika işçisinin bedenine girdikten sonra istifa etmiştir ve kendini insanların beyinlerini şişirmeye adamıştır. İstifa ettikten sonra pezevengin teki olduğuna dair bir hurafe vardır. Yalandır,inanmayınız. İstifa ettikten sonra komik filmlerde, dış ses rollerini üstlenmiştir. Çevredeki arabaların lastiğini bıçakla kesip arabanın üstüne işediği için 10 yıl hapis istemiyle yargılanmıştır. Fakat, Anger'in zekası düşük olduğu için dava düşmüştür. Sonra, Normandiya'da savaşıp gebermek üzere Amerikan Askeri omuştur. Geberdi. Ruhu, Amerikan subayının bedenine girmiştir. O girişten sonra bir daha ölmemiştir. Anger, doğuştan ölümsüz olduğu için, yaptığı salaklıklar ona zarar vermemiştir. Askerlikten istifa edip, Kedileri Camdan Aşağı Atan Tarikat'ı kurdu. Tarikat, kedilere tekme atıp, 2 kilometre uzağa uçurarak camdan dışarı attı. 30 yıl boyunca kedileri camdan aşağı atmaktan başka birşey yapmadı. 30 yılın sonunda canı sıkıldı, gına geldi, ineklerin makatında dinamit patlatmaya başladı. İnek patlatma hobisine burada başlamıştır.


Orta Yaş Krizi[değiştir]

Onca yıl kedi tekmeleyip, inek patlattıktan sonra, şizofren oldu ve çivili ayakkabıyla civciv ezmeye başladı. Akabinde, Manchester, Dingiltere, Birleşik Krallık'a taşındı ve holiganlığa başladı. Manchester United'ı tutuyor. Holiganlık olarak, Leeds taraftarlarını 1001 yerinden bıçakladı. Şu anda halâ bu işi yapıyor ve acayip para kasıyor. 2000 yılında İngiliz Vatandaşlığı'na, Sergeant Jack Nichols adı altında geçmiştir.


Okul Yılları[değiştir]

Aziz Anger okula mokula gitmedi. Kendisi kara cahalın tekidir. Bu adam adam olmaz ben size söyliyim.


Yediği Haltlar[değiştir]

Eşcinsellerin hakları olmadığını savundu. Terör örgütlerinin yiyecek depolarına çeşitli haşaratlar koydu. Neil Armstrong aya ayak basarken Anger, uzay gemisine kaçak bindi. Sahte İrlanda viskisi imal etti ve 3 yıl hapis yedi. Titanik'i sabote etti. Bu nedenle Titanik battı, yoksa batmayacaktı. Bir gün, akşam yemeğinde fırında C4 patlayıcı yedi. Hippileri hadım etti. Her sabah, kahvaltısında 2 şişe Jamaika romu içti, bir ampul yedi. Başka bi bok yapmadı...