Beyazlar

Yansiklopedi sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara

Beyaz insanlar. Beyazlar

Beyazlar
Beyazlar
Gerçek İsmi 'Mani.mani.mani'
Lakabı '
Doğum Tarihi 'alfa'
Doğum Yeri 'Rift vadisi, Kenya'
Mesleği {{{gerçek mesleği}}}
Hobileri {{{hobileri}}}
Tuttuğu Takım {{{tuttuğu takım}}}
Burcu {{{burcu}}}
En Zayıf Yönü {{{en zayıf yönü}}}
Olumsuz Özellikleri {{{olumsuz özellikleri}}}
En Büyük Korkusu {{{en büyük korkusu}}}
Vazgeçilmezi {{{vazgeçilmezi}}}
Favori Sözü {{{favori sözü}}}
Favori Kahramanı 'Mohammad Ali'

Tipik bir beyaz insan Ve bu neredeyse öyle. Sanırım bunlar, 500 yıldır bir odada oturup diğer insanların rahatsız edici isimlerini düşünecek kadar çocukça ve cahil insanlardı.

Beyaz insanlar (aynı zamanda Crackas, Caucasians ve Honkies denir) maceralı, melanin eksikliği olan insanlar, kaynaklarını yönetmek için gezegene serpilir ve herkese daha mütevazi renkler patronudur. Beyaz insanlar, her yarıştan daha iyi olsalar bile, aptalca şeylerden zekidirler - gerçekten önemli olmayan yollarla - ve aptalca şeylerden şikayet ederler. Beyazlar herkese karşı ayrımcılık yapar. Beyaz olmayan kişiler, çoğunlukla güç sahibi olmadığı için beyazlara karşı ayrımcılığa maruz kalmazlar; dolayısıyla da ayrımcılık yapmazlar. Ve beyazlar, diğer ırkların mensuplarına hakaret etmek için aptal isimlere sahipler. Kimse bunu yapmaz. Bu albinescent insanlar uzaylılara inanan tek cins. Aslında beyazlar, kendilerini o kadar çok konuştıklarını duymaktan hoşlanıyorlar ki, kitap olarak bilinen kendi koleksiyonlarının hepsini bir araya getiriyorlar. [1] Beyazlar, hedeflerini "Tanrı'nın Sözü" nin arkasına gizlerken diğer ırkları fakirliğe itti. Nesepotiktirler ve kontrol edemediği şeylerden korkarlar. Ahlaklı bir yaşam tarzları yoktur, annelerine saygı duymazlar ve liderlik dışında yılanlar gibi yaşarlar. Son yıllarda, her neyse siyahlar gibi davranmaya çalışıyorlar ve çabaları onları acınacak gecikmiş pislikler yapıyor. Bazıları o kadar kötü bir şekilde siyah olmak istiyorlar ki, siyahlarla evlenip çocuklarının gittikçe siyahlaşmasına neden oluyorlar.

Beyaz tarih

Sinema, Beyaz Adamların Gitmeyeceğini belgeledi ve bu animasyon da dans edemeyeceklerini gösteriyor. Beyaz insan sana bir Beyaz Tarih Ayına ihtiyaç duyduklarını söyleyecek, ancak elde etmeyeceklerini söylüyecektir. Ayrıca, her ay gibi değil Beyaz Tarih Ayı. Herhangi bir tarih kitabı düşünün: siyah insanlar hakkında bir paragraf alın, [2] Asyalılar hakkında bir buçuk bölüm ve İspanyollar ya da Latin kökenleri hakkında bir buçuk bölüm. Geri kalan her şey Beyaz Tarih'tir! Amerika'nın Kurucu Babaları (ya da nereden geldiysen) orta EVIL Avrupa'yla başlayarak icatlar bir 'bok' yansıtıyor ve çoğunlukla dünyanın dört bir yanına akıllarını zehirleyerek inanan beyazların hâkim olmasına yalan söylüyor. Tarih kitapları, yerlilerin, gördükleri her insana zehir dartlarını vuran, "ıssız" olduklarını, ki bu da her atılmış beyaz insanın atalarının yaptıklarını mazur göstermek için ortaya çıktığı gibi görünen beyinsiz kırmızı insanlar olduğunu anlıyorlar. Aslında Yerli Amerikalılar İngilizlerin yapmadığı şeyleri biliyorlardı. Mısır dikmek, lakros oynamak ve kumarhane işletmek. Beyaz adam ne kadar utanç verici geldi! Onlar kıçını kırbaçladılar! [3] Beyaz adamın yaptığı bir şey, hayvanların ruhları olduğu ve insanlarla uyumlu olarak yaşayabileceği ve hepimizin doğanın bir parçası olduğuna dair aptalca düşüncesizliğin ortadan kaldırılmasıydı. Bunun yerine, Whitey herkese yalnızca bir tanrı öğretti ve yalnızca ona cennete girdiyse ona selam vererek öğretti. Ve oğlu Dünya'ya geldi (ve Orta Doğu olmasına rağmen "beyaz" olarak anıldı) öldürüldü ve sonra hayata döndü ve günahlarını bağışladı; böylece şimdi yaptığınız herhangi bir şey affedilecek. Böylece istediğin her şeyi yapabilirsin ve her şey yoluna girecek. Sonuçta, Tanrı'ya güvendik değil mi?

İnsanlar onlardan şikayet edince Beyazlar omuz silkiyor. Günümüzde, beyaz insanların dünyadaki ve halkının egemenliği o kadar eksiktir ki, diğer ırkların kullandığı kurumlar olmadan bu güvence altına alınmaktadır. Örneğin: Beyaz İnsanları Geliştirme Ulusal Birliği yoktur. ABD Kongresinde Kongre Beyaz Karakosu yok. Beyaz bir kişi birisini öldürdüğünde, Afrikalı Amerikalıları cinayet yüzünden diğer beyaz insanlar hakkında olumlu düşünmeyi gerektiren bir Amerikan-Beyaz İlişki Konseyi bulunmuyor. Profesyonel basketbol ve futbola eşit sayıda beyaz insan çekmek için tasarlanmış "adil" iş ilanlarıyla ilgili hiçbir kota veya yasal gereklilik yoktur. Seçmenleri deri rengine dayandıran anketlerde korkutan hiçbir çete yok. (Artık değil.) Beyaz "toplum liderleri" nin "tam istihdam" konusu ya da "sağlık hizmeti" sorunu olması için para etrafında dolaşma yasağı bulunan hiçbir kanun yoktur.