Demokrasi

Yansiklopedi sitesinden
Atla: kullan, ara

Türkiyaaayaaa demoğrasiiiğğğ getiracağğğ, adaaleeğğttt getiracaağğğ.

~ DTP lideri Ahmet Türk

Demokrasi bizim için bir araçtır.

~ Recep Tayyip Erdoğan
Recep Tayyip Erdoğan'ın ilkokulda çizdiği bir tren resmi. Çizerken amcası Erbakan'dan yardım almış olması muhtemel.


Demokrasi, süper birşeydir. Her derde deva alan demokrasi, kanser virüslerini ortadan kaldırır, böbrek taşlarını döker, idrar sökücüdür, zihni açar, susuzluğu giderir, çamaşırlarda lekeden eser bırakmaz, katılaşmış yağları söker atar.

Türkiye'de Demokrasi Demoğrasiğğ

Dünya'daki ilk kapalı oylama M.Ö.2000'lerde Diyarbaggır'da yapılmıştır. Türkiye'dede demoğgrasiğnin beşiği Tunceli, hamağı Diyarbakır demek hiçte yanlış olmaz. Demoğrasiğ, Türkiyede ilk kez Ahmet Türk'ün babası Alparslan tarafından Tunceli'de uygulamaya konmuştur. Aşiret ağalarının seçimle tayin edildiği bu sistemde her ne hikmetse hiç mualif oya rastlanmamıştır. Bu bakımdan demoğrasi, mükemmel demokrasi olarakta tanımlanabilir.

Çevreye verdiğimiz rahatsızlıklardan dolayı özür dileriz - Yansiklopedi Belediyesi BU MADDE ÜZERİNDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR!
Bu madde yeni keşfedilmiştir ve içeriğinin geliştirilmesi amacıyla Yansiklopedi uzmanları tarafından aralıksız 24 saat çalışmalara devam edilmektedir.
Uzmanlarımız maddeyi ekşitmeden en kısa zamanda tamamlayarak standartlara uygun hale getirmek için geceli gündüzlü çalışmaktadırlar.