Facebook

Yansiklopedi sitesinden
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Facebook Resmi Amblemi

Abazaların toplaştığı mekân

~ 31 çekemeyen facebook kullanıcısı

Mesaj atmayın, sevgilim var

~ Tipik bir facebook kezbanı

Feyzibuk(Facebook diye de anılır); 23 Şubat 1783 günü George Washington tarafından hazırlanmış, ancak Amerika Büyükşehir Belediyesi'nde politika ile uğraşan insanların IQ ortalaması o dönemde 70'i geçmediği için rafa kaldırılmış bir projedir. 1980 darbesi sırasında eski MİT/MySpace çalışanı Sergen Yalçın'ın Tarık Mengüç ile işbirliği yapması ile yeniden yayın hayatına başlamıştır.

c7ok gfczel bir konuya demniyişsiniz hocam harika bir paylaşım tşk ederim.Eskilere nazaran gfcnfcmfczde Anne olmak e7ok daha zor gibi gf6rfcnfcyor evet.Annelerimizin emekleri e7ileleri saymakla bitmez

Finansal Kaynaklar[değiştir]

Interpol'e göre en tehlikeli terörist örgütlerden biri olan Facebook, tüm maddi kaynaklarını uyuşturucu kaçakçılığı, fuhuş ve texas hold-em poker ile karşılamaktadır. Finansman sağlamak amacı ile, projeleri arasında Türkiye'nin GAP bölgesinden ucuz araziler gap'atarak, oralarda iyi cins hint keneviri yetiştirmek ve BOP'un etki alanını genişletmek için de bu kenevirlerden elde edilecek esrarla o ülkelerin seçimlerinde %47'lere varan oranda uyuşturulmuş sürüler meydana getirme planları da bulunmaktadır. Ayrıca, buradan elde edilecek "en iyi mallar"dan bir kısmını ABD' de CIA'nın koruyup kolladığı "sümüklü"ye de vererek O'nun, talimatları için daha uygun hale gelmesini sağlamayı da düşünmektedir.

Kolaçancılar[değiştir]

"İşte bu ahval ve şerait içinde dahi" bir avuç anasının gözü, babasının kulağı uyanık Yansiklopedist kafa kafaya vermişler ve:

-Ulan, demişler, bizler de sezdirmeden, bezdirmeden şu fesbuk denen merete sızıp, oradaki dalyarakları hem kolaçan edelim, hem de yamukluk yapanların tepesine binelim.. İşte bu, analarından doğarken döl yatağına da birer avuç cam kırığı atan bu "fırlama ekip" kar maskelerini takarak, birbirleri ile paslaşarak Fesbuk'a girmiş ve oradaki herzolarla kafayı bulmaya ve gerekli gördükleri yerde de tepelerine binmeye başlamışlardır.

Bu "dalıcı-dalayıcı"lar arasında öyle bir Gayserili var ki, hergün çeşitli süslü-püslü elbiselerle arz-ı endam etmekte, bir sürü ibne takımına ot yoldurmadadır..

Fakeler[değiştir]

Facebook'ta bir çok fake hesap açılıyor. Bunlardan kurtulmak çok zor. AYNEN AMINA OKYAYIN