Fisting

Yansiklopedi sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara
Amatörler için uygun başlama seviyesi

Fisting[düzenle]

Anfibik yaşam formlarının vazgeçilmez eğlence ve zevk unsuru. Anfibikus tarafından daha çocuk denecek yaşlarda uygulanmaya başlanmış ve başbakanı olduğu ibnistan'da yılda 5 kez düzenlenen spor faaliyeti olarak öngörülmüştür.


İbnistan'da Milli Spor[düzenle]

Yılda 5 kez düzenlenen farklı şehirlerdeki şampiyonların,kura ile birbirleri ile eşleşmeleri sonucunda yılın en büyük fisting kahramanlarını seçerler başkentlerinde.


Fist Fest[düzenle]

Bu organizasyonlar genelde festival ve karnaval şeklinde olur. Prof ibnelerin yanı sıra amatör ibneler de kendi çaplarında yarışır ve zevk almaya bakarlar.Gelen konuklar meyrak meşrak gibi kafa yapıcı anfibik içecek ve meyvaları ile doyurulur ve cinsellikde güç kazanmaları sağlanır.


Tokmakcı Köleler[düzenle]

Bu festival için İbnistan dışından özellikle iri cüsseli zenci köleler getirilmektedir.Tahminlerimiz bu irilikde insanaların acınacak haldeki anfibik mahluklara daha çok acı vasıtası ile zevk vermelerinden dolayıdır.

Art Of Gay Fisting[düzenle]

Anfibikler için kolay Bir lokma


Düşünce ve yaşam bazında brütal bir zevk anlayışına bağlı bu toplumda anal fisting bir sanat olarak nasıl algılanabilir. Anfibikler dünyanın geri kalanının beyni ile olan düşünce sistemine karşıdırlar.Bu yüzden kendileri Anfibikus sayesinde kıçları ile düşünmeyi ve algılamayı öğrenmişlerdir.Dolayısıyla bizlere son derece marjinal gelebilen bu tarzda spor ve karnaval faaliyetleri aslında anfibikler tarafında gayet normal ve zevk amaçlı kullanılmaktadır.Anfibik yaşam formları yüzyıllar süren gelişimleri doğrultusunda kendi popolarının yarı çaplarını oldukça genişletmiş ve esnekleştirme evriminde bulunmuştur.Zaten evrim sürecinde tek gelişimleri de bu olmuştur milyonlarca yılda.

   "Ben bu anfibiklerin evrime aykırı olmalarını bir türlü açıklayamıyorum" Charles Darwin.

Popo İle İletişim Kurmak[düzenle]

Charles Darwin bu işi açıklayamaz tabii ki de çünkü kendisi bir Antiest değildir.Zaman ve boyutun kırıldığı bu apokaliptik mekanda anfibikler popoları ile zevk almaya başladıktan sonra zamanla popoları ile düşünmeye başlamışlardır.Düşünceleri ise kaslarının gevşemesine ve esnekleşmesine sebep olmuştur. Köleleşmiş bazı sömürge anfibik adacıkların da popoları ile konuşan şarkı söyleyen hatta ve hatta popo aracılığı ile spritüel Anfibik Tanrıları ile iletişim kuran anfibiklere rastlandığına dair hikayeler anlatılmaktadır. Zamanla bu kadar çok işin yapıldığı bir organda pek çeşitli güç gösterilerine maruz kalmaktadır tabii ki. Bizdeki zeka oyunları gibi algılamaktadır bunları İbnistan halkı bir şekilde.

Fisting Yarışmasında Katagoriler[düzenle]

Estetik,genişlik,hacim,alış gücü,darbe hızı olarak 5 kategoride farklı ödüller verilmektedir.Bu ödüllerden birini kazanmayı hak eden anfibik sakini tam 1 haftalık süre boyunca Anfibikus'un baş tokmakçısı ile beraber seks yapma hakkını kazanacak ve Başkent İbne valhallasında kendisine kıdemli ibneler arasında bir ev tahsis edilecektir.

Fisting Sayesinde Tıbbi İlerleme[düzenle]

Bu marjinal spor içindeki yaralanmalar sonucunda


Fist fest sırasında geçirdikleri yırtılma,kanama ve mikrobik enfeksiyonlar sonucunda basur ve bağırsak kanserinde inanılmaz ilerleme,ameliyat teknikleri ve tedavileri bulmuşlardır. Hemen hemen hiç bir üretimi olmayan bu sefil ülke de kıçları ile düşünmeleri sonucunda;geliştirdikleri bu spor organizasyonu sayesinde: Kıçlarına gelen amansız hastalıklara da mucizevi sayılacak tıbbi gelişmeler kaydetmişlerdir. Bu sayede tıbbi turizm artmış ve gelir elde etmeleri ile amanlı bir rakip olma yolunda ilerlemeye başlamışlardır.