Fisting

Yansiklopedi sitesinden
Atla: kullan, ara
Amatörler için uygun başlama seviyesi

Fisting

Anfibik yaşam formlarının vazgeçilmez eğlence ve zevk unsuru.Anfibikus tarafından daha çocuk denecek yaşlarda uygulanmaya başlanmış ve başbakanı olduğu ibnistan'da yılda 5 kez düzenlenen spor faliyeti olarak öngörülmüşdür.


İbnistan'da Milli Spor

Yılda 5 kez düzenlenen farklı şehirlerdeki şampiyonların,kura ile birbirleri ile eşleşmeleri sonucunda yılın en büyük fisting kahramanlarını seçerler başkentlerinde.


Fist Fest

Bu organizasyonlar genelde fetisval ve karnaval şeklinde olur.Prof ibnelerin yanısıra amatör ibneler de kendi çaplarında yarışır ve zevk almaya bakarlar.Gelen konuklar meyrak meşrak gibi kafa yapıcı anfibik içecek ve meyvaları ile doyurulur ve cinsellikde güç kazanmaları sağlanır.


Tokmakcı Köleler

Bu festival için İbnistan dışından özellikle iri cüsseli zenci köleler getirilmektedir.Tahminlerimiz bu irilikde insanaların acınacak haldeki anfibik mahluklara daha çok acı vasıtası ile zevk vermelerinden dolayıdır.

Art Of Gay Fisting

Anfibikler için kolay Bir lokma


Düşünce ve yaşam bazında brutal bir zevk anlayışına bağlı bu toplumda anal fisting bir sanat olarak nasıl algılanabilir.Anfibikler dünyanın geri kalanının beyni ile olan düşünce sistemine karşıdırlar.Bu yüzden kendileri Anfibikus sayesinde kıçları ile düşünmeyi ve algılamayı öğrenmişlerdir.Dolayısıyla bizlere son derece marjinal gelebilen bu tarzda spor ve karnaval faliyetleri aslında anfibikler tarafında gayet normal ve zevk amaçlı kullanılmaktadır.Anfibik yaşam formları yüzyıllar süren gelişimleri doğrultusunda kendi popolarının yarı çaplarını oldukça genişletmiş ve esnekleşdirme evriminde bulunmuştur.Zaten evrim sürecinde tek gelişimleri de bu olmuşdur milyonlarca yılda.

   "Ben bu anfibiklerin evrime aykırı olmalarını bir türlü açıklıyamıyorum" Charles Darwin.

Popo İle İletişim Kurmak

Charles Darwin bu işi açıklayamaz tabiki de çünki kendisi bir Antiest değildir.Zaman ve boyutun kırıldığı bu apokaliptik mekanda anfibikler popoları ile zevk almaya başladıktan sonra zamanla popoları ile düşünmeye başlamışlardır.Düşünceleri ise kaslarının gevşemesine ve esnekleşmesine sebep olmuşdur.Köleleşmiş bazı sömürge anfibik adacıkların da popoları ile konuşan şarkı söyleyen hatta ve hatta popo aracılığı ile spritüel Anfibik Tanrıları ile iletişim kuran anfibiklere rastlandığına dair hikayeler anlatılmaktadır.Zamanla bu kadar çok işin yapıldığı bir organda pek çeşitli güç gösterilerine maruz kalmaktadır tabi ki.Bizde ki zeka oyunları gibi algılamaktadır bunları ibnistan halkı bir şekilde.

Fisting Yarışmasında Katagoriler

Estetik,genişlik,hacim,alış gücü,darbe hızı olarak 5 katagoride farklı ödüller verilmektedir.Bu ödüllerden birini kazanmayı hak eden anfibik sakini tam 1 haftalık süre boyunca Anfibikus'un baş tokmakcısı ile beraber sex yapma hakkını kazanacak ve Başkent İbne valhallası 'nda kendisine kıdemli ibneler arasında bir ev tahsis edilecektir.

Fisting Sayesinde Tıbbi İlerleme

Bu marjinal spor içindeki yaralanmalar sonucunda


Fist fest sırasında geçirdikleri yırtılma,kanama ve mikrobik enfeksiyonlar sonucunda basur ve bağırsak kanserinde inanılmaz ilerleme,ameliyat teknikleri ve tedavileri bulmuşlardır. Hemen hemen hiç bir üretimi olmıyan bu sefil ülke de kıçları ile düşünmeleri sonucunda;geliştirdikleri bu spor organizasyonu sayesinde: Kıçlarına gelen amansız hastalıklara da mucizevi sayılacak tıbbi gelişmeler kaydetmişlerdir. Bu sayede tıbbi turizm artmış ve gelir elde etmeleri ile amanlı bir rakip olma yolunda ilerlemeye başlamışlardır.