Gezi Protestoları

Yansiklopedi sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara

Ben bir ceviz ağacıyım Taksim Gezi Parkı'nda- HASSİ** BU NE BİÇİM GAZ, YANDIM ANAM KURTARIN BENİ! Öhö, öhö, öhö...

~ Ağacın yorumuyla Gezi Parkı

Bütün bunları planlayan Ergenekon'dur! Bir dakika, onları hapse atmıştık.. Faiz lobisi? Tutmadı.. Dış mihraklar? He, oldu.

~ Recep Tayyip Erdoğan

Eh.. şey.. destekliyoruz yani, demokratik halk tutumu sonuçta.

~ Kemal Kılıçdaroğlu

Terör örgütü başı! TERÖR ÖRGÜTÜ BAŞI! GÖRÜYORSUNUZ TERÖR ÖRGÜTÜ BAŞINI! NASILDA TERÖRÜ SAVUNUYOR ALLAH BİZİ KORU YA RABBİM!

~ Recep Tayyip Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu'nun yukarıdaki sözlerine cevaben

Ulan, abarttık mı yoksa...

~ Bülent Arınç

Lütfen herkes sakin olsun... Demokrasi... Cumhurbaşkanı... Meclis... Protesto... Falan... Filan...

~ Abdullah Gül

İnanıyorum ki bu olaylarda savunulması gereken mağdur; coplu, gazlı, panzerli ve zırhlı Türk polisidir.

~ Devlet Bahçeli

2013 Gezi Parkı Protestoları, ya da daha bilimsel adıyla Gezi Temelli Kıskanç Dış Mihrak Provokasyonları, arkasında Yahudiler'in, Ermeniler'in, Hristiyanlar'ın, Aleviler'in, Faizciler'in, Gayrimenkul Yatırım Vergisi Sınırlandırılsıncılar'ın, Yunanlılar'ın, Gürcüler'in, Amerikalılar'ın, İngilizler'in, Fransızlar'ın, Liechensteinlılar'ın (Kanuni Almanya Seferinde o civarlardan geçmiş) ve daha bilimum ırkın ve dinin bulunduğu provokasyon olaylarıdır.

Sözüm ona olaylar üç-beş ağaç için çıkmıştır, ancak sen kanma bu yalanlara Türkiye'm! Çevreci başbakanımız varken, bir kaç ağaç için uğraş niye? Ha diyeceksiniz, sen artık ansiklopedik yazmıyorsun - bana ne lan ansiklopedinizden, gerçekleri söylüyorum ben! ERDOĞAN DÜNYA LİDERİ, DÜNYA LİDERİ ERDOĞAN!

Gafletin Sebepleri[düzenle]

Vatan haini, bölücü provokatörler.

Taksim'de uğursuz, meymenetsiz, kalleş bir Gezi Parkı vardır. Yerler filan prezervatif dolu olduğundan fuhuş yuvası olduğu belli zaten. O vaktin başbakanı Uzun Adamımız, tarihe ayna tutan bir şahsiyet olduğu için bu parkı yıkıp, yerine II. Abdülhamid Han Hazretleri'nin sadık kullarının bir zamanlar savunduğu topçu kışlasını (ki Atatürk adlı şahsiyet tarafından yıkılmıştır), tekrar yapmak istemiştir.

Kendilerinin çevreci olduklarını iddia eden vatan haini dış mihrak kuklalarının amacı, bu zekice projeyi bahane ederek ülkede karışıklık çıkarıp kıskandıkları büyümemizi durdurmaktır. Bunların başı Ce-Ha-Pe'dir.

Gafletin Başlangıcı[düzenle]

Yürüyün aslanlarım benim! Dünya'yı siz kurtaracaksınız! Her yer Taksim her yer direniş YA İSTİKLÂL YA ÖLÜM!

~ Okan Bayülgen, protestoları desteklerken

Ben yakın arkadaşlarımı toplasam gitsem Taksim'e daha büyük bir kitle oluruz ehehe :D :D :D.

~ PiriReis rumuzlu bir AKP'li

28 Mayıs 2013 tarihinde, meşru hükumetimiz Gezi Parkı'na Türkiye'yi geliştirmek için girdi. Kendisine çevreci diyen bir avuç provokatör, taşlarla ve terör örgütü pankartlarıyla polisimizi uğursuz parkın dışında tutmaya çalıştılar, ancak polisimiz destansı bir biçimde limitli ekipmanlarla onları parktan dışarı attı.

Sanılanın aksine polisimiz biber gazını protestocuları üzerinde bu ilk gün kullanmamıştır. Onun yerine, etine biber atmak isteyen vatandaşlara biber dağıtmış, hain medya bunu yanlış lanse etmiştir.

Gafletin Büyümesi[düzenle]

Fıskiyelerimi hanginiz kırdı, a** o** çocuğu çapulcu köpek sürüleri?!

~ İbrahim Gökçek

Fırsat kollayan DHKP-C ve Ce-Ha-Pe, molotof kokteylleri ile sokaklara fırlayarak polisimize saldırmışlardır. PKK'lılar da bu eyleme destek vererek terör örgütü başını Atatürk'ün yanına koyarak, hain karakterlerini kanıtlamışlardır.

"Terör örgütü başını Atatürk'ün yanına koymuşlar!" diyen Cumhuriyet Başkanı.

Protestoculara Memet Ali Alabora, Kemal Kılıçdaroğlu ve Kenan Evren gibi şahıslar önderlik etmiştir. Aynı zamanda yabancıların desteğini alan protestocular, vatanımızın saf gençlerini "gelin size kız ayarladık hep fuhuş yaparsınız" diye meydanlara çekmiş, dindar nesillerimizi Hristiyan fuhuşçulara çevirmişlerdir.

Dolmabahçe Camii'nin İşgali[düzenle]

Cami'ye ayakkabıyla girdileeeer! Sonunda bunu da yaptılaaaaar!

~ Türk basını (şaka yapmıyorum cidden böyle dediler)

İçip içip kafaları çektiler, sonra kucaklarına oturttukları kadınlarla sevişmeye başladılar. Anlık zevkin ortasında "Allah yok!" diye bağırdılar, "Muhammed yalan" diye fısıldadılar fahişelerinin kulaklarına. Bak şu dinsizlere, Türkiye'm!

~ Recep Tayyip Erdoğan

Dinsiz protestocular, gazdan kaçalım ayağına Dolmabahçe Camii'ne hücum etmişlerdir. Meydanı boş bulup "revir bu, ben doktorum, çıplak görmemden bir şey olmaz" diyerek kadınları soymuş, anlık zevk yaşamışlardır. Allah affetsin.

Müezzin gibi saygılı bir konumdaki adamı da gaflete sokup, bira masasına getirmişlerdir. Ayran içtiğini zanneden zavallı müezzin, gerçeği çok geç anlamış, itiraf etmeye utanmıştır.

Gafletin Sonu[düzenle]

Yaşasın büyük İsrail! Eylemlerimiz devam edecektir!

~ Memet Ali Alabora

Bası provokatörlerin başka provokatörler tarafından öldürülmesi sonucunda, meşru ve muhteşem hükumetimizi suçlayan hainlere cevabı halkımız vermiştir. Mısır'da, Suriye'de ölen din kardeşlerimizin içler acısı durumunu gören büyük milletimiz, "susun sizi hainler" diyerek bu isyancıları bastırmış, Sünni kardeşlerimizi desteklemek için tek yürek olmuşlardır.

Sonuçlar[düzenle]

Bouncywikilogo.gif
Mizahi anlayışın yoksa Vikipedi'deki bilgi istismarcılarının Gezi Protestoları ile ilgili yazdıkları birşeyler var bre zındık!

Ya aslında zaten hava güzel diye gitti bu gençler oraya ya. Yani devletin bunları engellemeye çalışması gayet doğal, daha ne yapsın? Sen onu bunu yakıp yıkacaksın, rejimi değiştirmeye çalışacaksın, yani mermi bile sıkılır yaaa...

~ Okan Bayülgen, Show TV'de program yapmak isterken

HEBELEGÜBELE 4 PARMAK HEBELEGÜBELE RABİA HEBELEGÜBELE MISIR MÜSLÜMAN SURİYE :( :( :(.

~ Politik olarak aktif, protestocu kantır kültür olmak isteyen AKP'liler

Yani ben aslında ilk üç gün destekledim ama sonra marjinal gruplar girdi işin içine b** çıktı..

~ Protestoya giden arkadaşlarına marjinal kelimesini öğrendiğini kanıtlamak isteyen Türk genci
Darbe olsaydı, o suyu Necefli maşrapa'dan içmesi gerekmez miydi?

Penguen göstermeseydik de haber mi yapsaydık?

~ Baskılardan bunalan CNN Türk

Türkiye'nin büyümesini engelleme girişimleri başarısız olmuştur, ancak vatan hainleri Olimpiyatları almamızı engellemişlerdir. Protestoların sonucunda bütün dünya başbakanımızı sakin, saygılı tutumundan dolayı tebrik etmiş, diklenmeden dik durmayı öğrenmişlerdir. Aynı zamanda basınımızın ne kadar gelişmiş, ne kadar mantıklı olduğu, protestoculara olan uzaklıklarından ortaya çıkmıştır.

Yetti mi? Tabi ki hayır! Başbakanımız Cumhuriyet Başkanlığı'na yükseldi. Bundan rahatsız olan bir grup Scientologist, Fethullah Gülen'e rüşvet karşılığında Meclis'i bombalasa da Uzun Adam'ın statüsünü kuvvetlendirmekten başka bir faydası olmadı.

Zaten Meclis binası da üç uçağın bombardımanı ile yerle bir olacak bir binaya da benzemiyor, vallaha.