Gloria

Yansiklopedi sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara

"Fakir ama gururlu olmayan" anlamında kullanılan sözcük ve bu anlamı adına kazandırıp tarihe geçen ergen.


Yaşamı[düzenle]

Doğduğunda doğmuştu. Belçikanın Convers(Anvers olmasın la o :D(La boşver işte Convers(He tamam)))şehrinde anal seks sanayii ile uğraşırken bekaretini korumayı başarmıştı. Sonra Belçika hükümeti bunu halkı tahrik ettiği gerekçesiyle sürgüne Amerika'ya yolladı. üstüne bi de onlar sikip bir bavul içinde ABŞB'ye yolladı.

Richie ile tanışması: Bekaret good bye![düzenle]

Sokakta Richie gene suçluları kovalarken (Lan polis misin çocuk musun nesin amına verdimin çocuğu :D) bu herif, bizim Gloria'yı görür ve kucaklayarak götürür. Daha Richie bu orospunun orospu oldunu bilmiyordur. Böyle el ele kol kola çeşmelere kuyulara giderler. Sonra bir gün bu piç Richie gider Gloria'nın kıyafetine radar takar. Bu farketmeyen zeki insan Glorya da markete gidicem diye iyi yürekli kandırarak analdan başkalarına vermeye gider. Zeki insan Richie de markete gitmediğini anlayınca iti Dolar mı Dolmaz ile beraber süper ekspreslerine binip Gloriayı basarlar. Richie sinirlenir ve birden o da niyeti bozup Gloriaya amından dalar ve kan gelir.

Bekaret sonrası[düzenle]

Richie nin annesi, Gloria ile lezbiyen porno kasedini dünyaya yaydıktan sonra Richie ile evlenmelerine karar verir çünkü Naughty ABŞB medeniyet & örf & adet & edep & haya kurallarına göre sikip atmak uygunsuzdur. Richie de evet der ve evlenirler.

İlk iki çocuk: Malumunuz Ezgi Kıruk ve Ziverbey[düzenle]

Gloria, uçakta ilk çocuğu Ziverbeye hamile kalırken Ha ki ko ko diye gülüyormuş. O nedenle çocuğu da Ha ki ko ko diyor. Üstelik basınç da fazla olunca embesillik oranı da yükselmiştir. Ayrıca bu arkadaşta, kendini İnek sanma hastalığı da bulunmakta olduğundan her türlü çanı takar, İnek çanı, Müdür çanı vs...

Ezgi Kıruk ise William Guile'den satın salınmıştır.