Goril

Yansiklopedi sitesinden
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla


İnsan 0.3 Beta
ooga booga

Karaboğaların evrimi üzerine kilometre taşı olan bir goril.

Korunma Durumu

Yeterli miktarda goril koruma altında.
İnsan üzerindeki hataların çözümünde kaynak kodu olarak kullanılıyorlar

Bilimsel Sınıflandırma
Alem: Hayvan
Sınıf: Memeli
Beslenme: Vegan
Ömür: 40 yaşından sorna fatal errör verip ölüyorlar
Keşfeden: Tengri™

Dicks out for Harambe

~ Tüm internet


Goriller, Kutsal evrimsel süreç içerisinde oyunbozanlık yaparak tanrının yoluna çıkan türlerden birisidir. İtaatkar olmadıkları için Evrim Ağacını geliştirici ekibinin yazılım desteğini kestiği bu tür kendinden sonra gelen insan gibi canlıların sahip olduğu kritik güncellemelere sahip değildir. Bu nedenle çeşitli güvenlik açıkları ve stabilite sorunları yaşamaktadır. Normal şartlardan AbondonWare sınıfına girmesi gereken bu canlılar orijinal kaynak koduna sahip oldukları için arada bir geliştirici ekip tarafından kullanılmaktadır. İnsanların nihai sürümleri yayımlandığı vakit sunucu hizmetlerinin kapatılacağı düşünülmekte.


Ortaya Çıkışı ve Öyle Kalması[değiştir]

Çeşitli evrimsel mucizeler sonrası basit primatlardan ayrılarak gereksiz enerji tüketimine neden olan kuyruk eklentisinden kurtulmuş ve Afrika'nın düzlüklerinde boy göstermişlerdir. Altyordamlarındaki bir mantık hatası nedeniyle Yüce Tanrı™'ya şirk koştuklarından ötürü geri kalmakla lanetlendiler. Kendilerine üzülmenize gerek yoktur. Her biri ağır birer puşt olduklarından başarına geleni hak ettiler. Sakin olabilirsiniz.

Rota bulma sisteminin negatif değerli rasgtgele interger alması sonucu feci bir şekilde ölmek üzere olan goril


İlerleyen yıllarda kaynak kodu tekrardan derlenerek oluşturulan Türki milletlerin atası Karaboğa piyasaya sürüldü. Başarılı sonuç alınınca farklı bir başlık alında yayımlanarak geliştirilmesine karar verildi.


Günümüzde dalga geçilmek üzere hayvanak bahçesi adı verilen hapishanelerde eğlence parklarında insanlardan tarafından sergilenmektedirler. Gördüğünüzde Şeytan taşlarcasına kuruyemiş atmanız vurduğunuz hasar miktarınca sevap points kazandıracaktır. İsabetsiz atışlar ise telefi ödülü olan 1 sevap point ile ödüllendirilir.

Yaşam Alanı ve Hayatı[değiştir]

Sokaklara dışkılayıp, yürüyen merdivenlerde solda bekledikleri için insanların içinde buluntuğu topluluklarda yaşamakta zorluk çekerler. Bundan ötürü Afrika kıtasında kurulan toplama kamplarında yaşamakla limitlenmişlerdir. Genellikler kalabalık gruplar halinde yaşamayı tercih eden goriller yozlaşmış monarşi ile yönetilirler. Ye iç sıç hayat felsefesiyle yaşamamaları nedeni ile bazen kedilerle karıştırıldıkları görülmüştür. Vegan beslenme alışkanlığına sahip oldukarından ötürü beyinlerinin gelişmesini sağlayacak miktarda besin alamadıklarından zeka seviyeleri gelişememiş olmakla kalmayıp yaşam süreleri üzerinde beklenmedik bir hata katı kurallı bir limite neden olmuştur. 40 Yaşına gelen bireyler çeşitli interger hataları ve stack overflow nedeni ile fatal errör vererek feci bir şekilde ölmektedir. Bunun nedeninin Tanrının laneti hotfix'i olduğunu bilmekteyiz. Bu kodları kaldırarak yapılan bir denemede 41 yaşına ulaşan bir goril başka bir interger hatası nedeniyle negatif değerler alarak uzay ve zaman bütünlüğüne zarar veren bir tekilliğe dönüşerek yok oldu. Bu denemenin verdiği zarar sonrasında Tanrı kaynak kodlarını değişime karşı koruma altına alarak basit bir önlem aldı.