Heroes

Yansiklopedi sitesinden
Atla: kullan, ara

ABD televizyonları'nın en çok izlenen bilimkurgu-fantstik şeyi olan bu dizi karakterleri ve olayları ile seyircilere Lost'u unutturmuştur.

Amazingracelogo.jpg

Bu dizi hakkında hiç bilgisi olmayan bir elemana, olayın anahatları ve de kimlerin "HERO" olduğu ve ne gibi marifetler sergilediği anlatıldıktan sonra "Bu dediğiniz dizi aynı X-Men gibiymiş işte..." yorumu alınmış ve bu saptamanın doğruluğu karşısında kıçüstü oturulmuştur.

Nasıldır bu dizi?

Efendim, hikaye bi düzine dolusu süper kahraman'ın hayat hikayesini anlatmaktadır. Daha önceleri ayrı olarak çalışırlarken hepsi New York'un içindeki tehlikeyi farkederek birleşmişler'dir.

Kimler var?

Peter: Abisi uçan bu emo kılıklı, gördüğü herşeyden etkilenmekte ve kimi hatırlarsa onun acılarını çekmekte'dir. Dolayısı ile ölen kişiler dahil istediği kişiyi taklit edebilir. Emoluğu yüzünden az kalsın New York gidecekti be!

Claire: Dedeleşmiş Hiro Nakamura'nın sözünü ettiği kurtarılması gereken Ponpon Kız'dır. Anası yakan, babası uçan bu cimcime ne olursa olsun hiç yaralanmaz.

SüperHiro: Her zaman her yerde görünen bu Capon, bu özelliği sayesinde gençliğinde Tarih, Coğrafya ve Yabancı Diller'den yıldızlı Pekiyi almıştır. Bir Yansiklopedist'in yapamayacağını yapabilecek güçte'dir.

Matt: Bu şişko aynasız, çevresindeki kişilerin ne düşündükleri'ni anlayarak... Eee, şey... ne siz sorun ne biz yanıtlayalım.

Nathan Peterli: Bi önceki bahsettiğimiz uçan abi ve baba budur. Ama uçtuğunu ve babalığı'nı inkar etmekte'dir. Her haftasonu Kadir İnanır'dan oyunculuk dersleri almaktadır.

Jessica: Gündüzleri pornocu, İkindi ve Akşamları annelik, geceleri de kiralık katil olarak çalışır. İkinci saf kişiliği Niki meşgul durumlarında yerine geçer.

Micah: Bu parlak çocuk Elektrik kesintileri'nin önüne geçer, Karasal yayın'ı netleştirir, İnternet bağlantı'nızı hızlandırır ve Bilgisayarınızı tamir edebilir. Bir iddiaya göre AKP'nin %47 oy almasında katkısı vardır. Hiro tarafından geçmişe götürüldükten sonra ismini Michael Jackson'a çevirip vidyolarını tüm kanallarda oynatarak zengin olmuştur.

Ayzek: Babası 80'lerde troçkist olan bu Sigara tiryaki'si geleceği tasvir edebilir. Ama çalışmaları'nın meyvesini alamadan Siler tarafından gebertilir.

Muhinder: Bu Hint bu kişlerdeki kişlerle ve daha fazlası ile ilgilenmekte'dir.

Sylar (Siler): Dizinin şerefsizi. Önüne gelenin kellesini keserek sildiği belleklerini aldığından Siler de denmekte'dir.

Çevreye verdiğimiz rahatsızlıklardan dolayı özür dileriz - Yansiklopedi Belediyesi BU MADDE ÜZERİNDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR!
Bu madde yeni keşfedilmiştir ve içeriğinin geliştirilmesi amacıyla Yansiklopedi uzmanları tarafından aralıksız 24 saat çalışmalara devam edilmektedir.
Uzmanlarımız maddeyi ekşitmeden en kısa zamanda tamamlayarak standartlara uygun hale getirmek için geceli gündüzlü çalışmaktadırlar.