Karasünger

Yansiklopedi sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara
"Karasünger sizi saygıyla selamlar."

Karasünger, Knight Online adlı tüm dünyanın katılabildiği bir FRP oyununda doğdu. Karasünger adı isim benzerliği ile oluştu. Daha sonra ise soyad geldi. Karasünger'in yaratılmasındaki temel faktör gevurların ekonomik olarak Türklerden daha üstün olmasıydı. Buna bir tepki olarak Gevurziken soyadı sevenleri tarafından verildi.

Karasünger, ilk olarak ekonomiye el attı. Gevurların ekonomisini çökertmek için birkaç strateji denedi. En başarılı olanı şüphesiz "Transformation Gem Gevurlara Zem Zem Taktiği" idi. Karasünger bu taşı bilgisayardan 10k paraya satın alıyor ve gevurlara 500k dan iteliyordu. %4900 kâr!!! Bu durumu farkeden birkaç akıllı da Karasünger'in taktiğine başvursa da Karasünger çoktan başka stratejilere yelken açmıştı.

Karasünger büyük bir ekonomi yaptıktan sonra Knight Online'ın forumlarına daldı. En büyük ünü burada oluştu. Forumda yapmadığını bırakmamıştı. Gevurlara Türkçe öğretiyordu: "Selam = Hasktir , Nasılsın? = Benimle zikişir misin?"; bununla da yetinmedi ve gevurlarla itdalaşına girdi. Karasünger forumda gevur ekonomisi ile ilgili birçok konu açtı. Bazı Türklerden büyük tepki gördü.

Forumdan atılmadan önce en büyük bombasını patlattı: Forumdaki tüm güncel konulara porno resimler ekledi. Adminlerin ve moderatörlerin 3 saatten fazla bir süre uyuması sayesinde resimler forumda binlerce kişi tarafından izlendi.

Artık oyunda Karasünger'i gören "Nasıl abi?" , "Karasünger abijim nasılsın abijim?" gibisinden mesajlar atıyordu. Kendisini tanıyan gevurlar ise oyunda sürekli küfür ediyordu.

Knight Online alemine İnternet Mahir gibi geldi ve gitti.

Dış Bağlantılar[düzenle]