Karl Marx

Yansiklopedi sitesinden
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Karl Marx
Karl Marx
Gerçek İsmi Karl Makas
Lakabı Sakallı Testis, Muhterem İhtiyar
Doğum Tarihi 19. yüzyıl
Doğum Yeri Adana
Mesleği Bakkal
Hobileri balık tutmak, hükümetten kaçmak
Tuttuğu Takım Adanaspor
Burcu Sakallı Adana Keçisi
En Zayıf Yönü sol bıyığı çekince acıyor
Olumsuz Özellikleri kıllı
En Büyük Korkusu Kapitalizm
Vazgeçilmezi das kapital
Favori Sözü Haha
Favori Kahramanı Lenin
'


Dünya'nın tüm gomilis işçi sol daşşaklarım, birleşin!

~ Karl Marx

Karl Marx ya da Karl Makas; Uyduruk Materyalizm'in kurucusu olsa da testis konusunda birçok çalışması vardır ve 19. yüyılın en önemli sakallı kişiliğidir.

Marx'ın Midgetizm ve Obezite ile mücadelesi nedeniyle, Marx birçok cinsel ihtiyaç ve vasıtaya sahipti. Ölümünden birkaç yıl sonra, Bilim İnsanları Marx'ın aslında küçük Bourgouisie'nin pek çoğuyla "Eşcinsel" hale geldiğini düşünüyorlardı. Marx çoğu kez evinde boşa gitmiş, o zaman bir kadın olarak giyinecek ve o sırada kapitalist mülklerin birçoğuna (şu anda Almanya'nın Afrikalı Amerikan Nazi partisine ait olan) girmeyi başardı. Bu bilgi, putlarına inanacağına inanmayan birçok Marksisti şok etti. Obez olan ve Engels'le kitap yazmaya büyük zaman harcayan Ultra Liberal'in muhtemelen Eşcinsel olduğuna inanamıyorlardı. Bu, Marx'ın ünü üzerine bir cesaret bıraktı ve Marx'ın şu anda 2004 sonlarında Vin Diesel'e dönüştüğünü speküle eden teoriye yol açtı ve korkunç derecede rahatsız edici ve müthiş sıkıcı filmlerle dünyayı dolaşıyor. Şu anda itiraz edildi, ancak söylentilerde bir zamanlar Hitler ve Barbra Striesand ile üçlü birisi vardı. Engels ile eşcinsel etkinlikler içinde olduğu bilinir.


Ayrıca yine kankası Friedrich Engels ile birlikte "delikanlılığın el kitabı"nı yeniden yazmış kral ve harbi bir delikanlıdır. Bu sözü edilen eser günümüzde Konformist Manifesto'nun 2. cildi olarak da bilinmektedir.

Construction.png Bu maddeye içerik gerekiyor! Lütfen aşağıdaki kriterlere dikkat edin:
  • Gerçek ansiklopedi formatına uygun olmalı,
  • Bölümler ve paragraflardan oluşmalı,
  • En az bir veya iki resim bulunmalı,
  • Diğer maddelere bağlantılar olmalı,
  • Kendi içinde bir yapı oluşturmalı ve mizahi ruhu olmalı.