Kullanıcı mesaj:Aliha

Yansiklopedi sitesinden
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Herkesin saçmalayabileceği özgür şey Yansiklopedi'ye Hoşgeldin, Aliha!Yansiklopedi geliştirilmeye tamamen açık bir kaynak. Bunun için gel, el ele verip şu siteyi adam etmemize yardım et.
Daha fazla yardım için buraya tıklayabilirsin.Sana sadece dört kural söylüyorum:

İnce ve Esprili dil

Haliyle Uncyclopedia'nın Türkçe versiyonu olarak, Yansiklopedi'ye girilen bilgiler olabildiğine komik, geyik, absürt ama ana başlıktan sapmadan ve tercihen ince ve kıvrak hicivlerle dolu olmalıdır.

Düzgün Türkçe

Her ne kadar mizâhî bir site olsak da okunuşun akıcılığı ve yazıların okunabilirliği için gramer ve imlâ kurallarına dikkat edilmesi önerilir. Paragraflarda ve başlıklarda Uncyclopedia formatı esas alınmalıdır.

Uzun ve Düzgün Metinler

Yazılanlar en azından bir taslak oluşturacak uzunlukta (asgarî 5-6 cümle) ve göze hitap edecek bir düzende olmalıdır.

Vandallık ve Kuklacılık Yapma!

Sitemiz güzel ve eğlencelidir. Lütfen vandallık ve kuklacılık yapmayalım.

10ur 04:06, 5 Ağustos 2009 (UTC)

Ayrıca Düzgün Türkçe hakkında bilmeniz gerekenler şunlar; Nokta(.) ve virgül(,)'den sonra boşluk var, Cümleler büyük harfle başlıyor, öyle chat dili ile bu işler olmaz. Ayrıca Süleyman Demirel madesindeki yanlışlığınızı düzelttim. İyi çalışmalar. 10ur 09:44, 6 Ağustos 2009 (UTC)
Kardeşim Yansiklopedi'ye katkı yapman elbette güzel, fakat yazım yanlışlıklarını düzeltirsen çok daha iyi olur.--Krofesyonel 19:20, 24 Ağustos 2009 (UTC)

Arkadaşım bi istop önce. Krofesyonel ve benim üstteki uyarılarımızı dikkate aldığın sürece silmem, merak etme. 10ur 07:42, 12 Eylül 2009 (UTC)

Merhaba[düzenle]

Eski bir ismi gördüm ağlayasım geldi *cries in spanish*

Silah maddesinde yaptığın değişikliği bakmadan yaptın herhalde?

alll fake please change this page
all wrong informations please remove this page

gibi metinleri geri dirilmekle kalmayıp sonradan eklenmiş metinleri de silmişsin. Değişikliği geri alıyorum. Wolf32 (mesaj) 15:41, 5 Ekim 2016 (UTC)

Bir rica[düzenle]

Merhaba. Yıllar önce böyle bir madde açmıştım ve kayda değer/tanınır bir kişi olmadığı gerekçesiyle 10ur maddeyi silmişti. :) Bunu bir arkadaşım için açmıştım, maddeyi geri getirebilir misiniz? :D Kimseye bir zararı yok. :) Aramızda şakalaşıyoruz. - AnıL97 (mesaj) 07.07, 1 Haziran 2019 (UTC)

Wolf32 kızıyor. Kusura bakma. Aliha (mesaj) 17.44, 30 Haziran 2019 (UTC)

Mesajdan sonra atımayan ~~~~ kadar sinirlendirmiyor. Sinirimi dindirmek için arebesk rap dinlemek zorunda kalıyorum yapmayın lütfen bir daha. Gelelim sayfanın silinme nedenine. Göklerden gelen bir karara göre "Bilinmeyen şahsiyet" etiketi ile bertaraf edilmiş. Sadece sizin tanıdığınız ve Hacker Okan kadar tanınırlığa sahip olamamış *bence* şahısların maddelerini gereksiz görüyorum. Bu durumda olan başka yansiklopedi maddeleri de var fakat bir şekilde başka sayfalara bağlantılı olduğundan silinmelerinde bir öncelik görmedim. yazdıklarım boşa gitmesin onları geri alsam yeter diyorsan bana ulaş. Kendine bir wiki açarak oradan devam edebilirsin Wolf32 (mesaj) 08.26, 1 Temmuz 2019 (UTC)

benim kıvırcık fetişim var[düzenle]

öncelikle bir kelebek kadar güzel, kıvırcık bir hatun gibi çekici bir akşam dilerim. bu güzel sitemizde aktif olan tüm dostlarımıza hal hatır sormayı kendime vazife olarak edindim. slm kardeşm nasılsın iyi misin? --Morkatir (mesaj) 19.45, 7 Haziran 2020 (UTC)


Yazılar: Tek Kafkas Oda Arkadaşı[düzenle]

Bu sayfayı yeni oluşturduysanız, birkaç dakika bekleyin ve veritabanı gecikmesi durumunda yeniden yükleyin. Sunucularımız kafein içmiş hamsterlar tarafından işletilmektedir, bu nedenle bazı veritabanı gecikmeleri beklenmektedir. Ayrıca silinmiş olabilir.

Proje[düzenle]

Selam benim bir projem var, istersen bunu beraber hayata geçirelim. Eğer katılmak istersen buraya tıkla.--Yüce Şansölye (mesaj) 10.00, 8 Haziran 2020 (UTC)

Merhaba Aliha, sana yukarıdaki bu mesajı attıktan sonra sen proje sayfasındaki yapılan sayfalar kısmına asker sayfasını yazmışsın. Ben de bu yüzden seni katılımcılar listesine ekledim ve o zamandan beri yaptığın sayfaları da yapılan sayfalar olarak yazdım. Bunu sana söylemek istiyorum. Biliyorum bu biraz geç oldu fakat zararın neresinden dönülse kardır. Eğer ki bunu istemiyorsan, lütfen bana şöyle.--Yüce Şansölye (mesaj) 04.24, 14 Haziran 2020 (UTC) Yüce Şansölye (mesaj) 04.24, 14 Haziran 2020 (UTC)


OK Dusty Fleming.

Tmm yalnız sana zahmet artık oluşturduğun sayfaların sonuna şunu ekleyiver: {{Dirilişmadde}}(Ben önceden yaptığın sayfalara ekledim.) Bir de kullanıcı sayfana şunu ekle:{{Dirilişkatılım}}--Yüce Şansölye (mesaj) 10.13, 14 Haziran 2020 (UTC)

Spor ve dil amaçlı takılıyorum pek vaktim yok.

Tmm--Yüce Şansölye (mesaj) 13.23, 17 Haziran 2020 (UTC)


yeni sayfalarıma resm ekleseniz yeterli benım ıcın

Tmm eklemeye calisacagim--Yüce Şansölye (mesaj) 08.07, 19 Haziran 2020 (UTC)

Son Rica[düzenle]

Merhaba Aliha. Ben artık bu siteden ayrılıyorum. Ancak sana son bir ricam olacak.
Allah rızası için yaptığın sayfaların sonuna şunu koy:

{{dirilişmadde}}

--Yüce Şansölye (mesaj) 10.16, 28 Haziran 2020 (UTC)

adobeflashplayer sorunum var çıkıyorum

Telegram[düzenle]

Sikici (mesaj) 17.51, 22 Eylül 2020 (UTC)

Oylama[düzenle]

Burada en iyi YanHaberi seçip instagramda yayınlayacağım. Siz de oylayın ki adil olsun.--Saçmalayıcı (mesaj) 08.57, 30 Eylül 2020 (UTC)

nasıl[düzenle]

nasıl yani? ben ekşi sözlükte yazıyorum yıllardır başka da yazmıyorum. bir de burada sana yazıyorum. --İspanyolsineği (mesaj) 19.49, 22 Ekim 2020 (UTC)

niçün[düzenle]

LÜTFEN.İMZA.AT[düzenle]

Sevgili Aliha ab, lütfen tartışma sayfalarında bir şeyler yazdıktan sonra imza atmayı unutma.
tşk

Hasan Sami Bolak hk.[düzenle]

Hasan Sami Bolak maddesi hakkında neler biliyorsun? Kendisi hakkında pek bir bilgim yok. Bilinmeyen şahsiyetten silinmesi uygun olur mu? Tartışma sayfasında da bazı şeyler var.--MediaWiki message delivery (mesaj) 11.17, 21 Aralık 2020 (UTC) viki yazarı hayali şahıs deılmı@Aliha