Kullanıcı mesaj:Bonzibuddy

Yansiklopedi sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara

Naber - Wolf32 (fake) (mesaj) 05:48, 27 Eylül 2016 (UTC)

Fetocu Bot[düzenle]

Çalışma prensibini anlayamasam da, isminin değiştirilmesi gerektiğinde (malum, hassas zamanlar) ne önerirsiniz? 10ur (mesaj) 16:17, 9 Ocak 2017 (UTC)

İsim değişikliğinde verebileceğim örnek yok, bu zamanlarda çalışmadığı için silebilirsinizide. ~Bonzibuddy

Proje ile alakalı[düzenle]

son yazdığın AnimeSeyir maddesine proje şablonu eklediğini gördüm. Bu ve bunun gibi maddelerini de lütfen Yansiklopedi:Anka Projesi'ne manuel olarak da ekleyebilimisin? Katılımcılar bölümüne kendini de eklemeyi unutma. (kazandırılan içerik sayını kısmınıda +1 larsın artık) kibs bye - 06:13, 3 Şubat 2017 (UTC)

Bir maruzatım olacaktı[düzenle]

Toru ve orada dönen muhabbetle bir bilgi/alakan var mı?
(profilinde gördüğüm "/g/" ye itafen soruyorum)
9fag gibin bişe de olabilir diyorum, tam çözemedim ve *flies away*
-Wolf32 (mesaj) 11:49, 3 Şubat 2017 (UTC)

Orda bahsettiğim toru'daki "teknoloji", bir de evet az olsada var bilgim.
Hahahah, kuş uçmaz kervan geçmez Yansiklopedi'de böylesine aktif birisini görünce kıllanmıştım zaten. Profilindeki Expand Dong ve Operator-chan'ı da görünce kafama esen "hele bi bakam ne oldu yerli image boardlar" hatasına düştüm ve gelişen olaylara tanık oldum. Gördümlerim beni şaşırttı, bi woaaaaoaw dedim... Olaya fransız kalmayı tercih etsem de ilgimi çekti. Anlatılanların gerçeklik payı var mı? Yoksa taşlama mı yapılıyor? - Wolf32 (mesaj) 12:26, 3 Şubat 2017 (UTC)
Toru'ya ciddi girdiğim sürenin üzerinden bayağı geçti. Hatta 2016 yazının başı bile olabilir. Olayların olduğunu senden öğrendim. Duyduğuma göre DDOS atmışlar. Bu aralarda boardlarda gezemiyorum zaten. ~Bonzibuddy