Kullanıcı mesaj:D. G. Neree

Yansiklopedi sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara
Herkesin saçmalayabileceği özgür şey Yansiklopedi'ye Hoşgeldin, D. G. Neree!Yansiklopedi geliştirilmeye tamamen açık bir kaynak. Bunun için gel, elele verip şu siteyi adam etmemize yardım et.

Sana sadece üç kural söylüyorum:

İnce ve Esprili dil

Haliyle Uncyclopedia'nın Türkçe versiyonu olarak, Yansiklopedi'ye girilen bilgiler olabildiğine komik, geyik, absürd ama ana başlıktan sapmadan ve tercihen ince ve kıvrak hicivlerle dolu olmalıdır.

Düzgün Türkçe

Her ne kadar mizâhî bir site olsak da okunuşun akıcılığı ve yazıların okunabilirliği için gramer ve imlâ kurallarına dikkat edilmesi önerilir. Paragraflarda ve başlıklarda Uncyclopedia formatı esas alınmalıdır.

Uzun ve Düzgün Metinler

Yazılanlar en azından bir taslak oluşturacak uzunlukta (asgarî 5-6 cümle) ve göze hitap edecek bir düzende olmalıdır

Yayıncılık işi hem Tfcrkiye'de, hem dfcnyada zor bir iş. Ancak bu konuda hukkui anlamda da bir kfcltfcr oluşmaya başladı. Diğer taraftan sorumluluk da yazarlarda bırakıldığı ie7in ciddi bir sorun yaşanacağını sanmıyorum.Assyrius 14:28, 15 Mart 2008 (UTC)

award[düzenle]

I am very much honoured by the award and the ambassadorship. I'm ashamed to say that i have no idea why this is, and also that only now i have seen this (three months later). But i'm still motivated for the ***pedia-community and of course especially the Oncyclopedie. So I wish you all good luck and lots of fun and if there is something you need me for, just call me. (You must understand that i don't speak a word of turkish though). Byebye :D D. G. Neree 14:46, 25 Haziran 2008 (UTC)

Babel[düzenle]

I think the guide is on Template:Babel. 10ur 20:56, 25 Haziran 2008 (UTC)

Oops! You can check Yansiklopedi:Diller also the RTE template means you're not to blame for Recep Tayyip Erdoğan article.
For more you can check Assyrius' page. 10ur 21:01, 25 Haziran 2008 (UTC)
Yes, i was already staring at the template in wonder. thanks. I'll check it out :) D. G. Neree 21:02, 25 Haziran 2008 (UTC)

UnMeta[düzenle]

Hello

I am candidate to administrator of UnMeta and UnCommons and I would like to have your support here. I have good references from CartoonistHenning. --Helder Oliveira 23:38, 19 Ağustos 2010 (UTC)

done D. G. Neree 08:01, 20 Ağustos 2010 (UTC)