Kullanıcı mesaj:Vermillion

Yansiklopedi sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara
Herkesin saçmalayabileceği özgür şey Yansiklopedi'ye Hoşgeldin, Vermillion!Yansiklopedi geliştirilmeye tamamen açık bir kaynak. Bunun için gel, elele verip şu siteyi adam etmemize yardım et.

Sana sadece üç kural söylüyorum:

İnce ve Esprili dil

Haliyle Uncyclopedia'nın Türkçe versiyonu olarak, Yansiklopedi'ye girilen bilgiler olabildiğine komik, geyik, absürd ama ana başlıktan sapmadan ve tercihen ince ve kıvrak hicivlerle dolu olmalıdır.

Düzgün Türkçe

Her ne kadar mizâhî bir site olsak da okunuşun akıcılığı ve yazıların okunabilirliği için gramer ve imlâ kurallarına dikkat edilmesi önerilir. Paragraflarda ve başlıklarda Uncyclopedia formatı esas alınmalıdır.

Uzun ve Düzgün Metinler

Yazılanlar en azından bir taslak oluşturacak uzunlukta (asgarî 5-6 cümle) ve göze hitap edecek bir düzende olmalıdır

Yayıncılık işi hem Tfcrkiye'de, hem dfcnyada zor bir iş. Ancak bu konuda hukkui anlamda da bir kfcltfcr oluşmaya başladı. Diğer taraftan sorumluluk da yazarlarda bırakıldığı ie7in ciddi bir sorun yaşanacağını sanmıyorum.Assyrius 04:58, 16 Mart 2008 (UTC)

Vermillion, şu çocuğun kafasını Tayyibe benzetebilir misin? Ya Photoshopta direk Tayyip kafası eklenebilir yada alnını genişletip kelleştirip birde ayran bıyık eklesekte olur. Saygılar.--Gonzo diye biri 14:24, 2 Ağustos 2007 (UTC)

Simitçi.jpg
Simitçi2.jpg

çocuğu modifiye etmek kastı böylesi daha kolay oluyo umarım istediğin gibi olmuştur --Vermillon 18:34, 2 Ağustos 2007 (UTC)

Eline sağlık güzel olmuş. Senden cevap gelmeyince kendim yaptım birşeyler.--Gonzo diye biri 18:48, 2 Ağustos 2007 (UTC)
Simitçi2 resmi bence daha iyi. Sadece bıyığı kaldırsak olur. 10ur 17:57, 5 Ağustos 2007 (UTC)
Bana da uyar ama biraz daha çocuksu olursa daha iyi olur, o yüzden şimdilik benim yaptığımı bıraktım. Az buçuk ayran bıyık olabilir ama beyaz kıllardan mutlak kurtulmak lazım.--Gonzo diye biri 09:30, 6 Ağustos 2007 (UTC)
Yada değiştirme Vermillion, aklıma birşey geldi, gitmeden kapıyı açıyım--Gonzo diye biri 15:03, 6 Ağustos 2007 (UTC).
Simitçi3.jpg
cillop gibi bişey oldu :D kartlaşmış bu artık ne yapsan çocuğa benzemiyo.
Ben bu Tayyibe kurban olurum.--Gonzo diye biri 16:00, 6 Ağustos 2007 (UTC)

güzel olmuş.hihoha --Bruce parkus 18:46, 6 Ağustos 2007 (UTC)bruce parkus