My Name is Earl

Yansiklopedi sitesinden
Atla: kullan, ara
En son alınan haberlere göre kahramanımız Earl, Samanyolu TV'nin marifetiyle Fethullah Hoca cemaatine intisap etmiş olup Hakkını Helal Et adlı dizide rol almaktadır.

Dizinin ana kahramanı olan Earl adlı pezevenk bir Halit Ergenç edasıyla hayatının ilk bölümünde içkicilikten kumarcılığa birsürü günah işlemiştir ve başına kötü kötü olaylar gelmektedir. Bunun üzerine bu şahıs bunları Karma'nın yaptığını düşünüp hayatında yaptığı en kötü şeyleri içeren bir liste yapar ve hepsini düzeltmeye çalışır.

Dizideki Sorunun Çözümü

Çözüm basittir. Earl kişimiz Cenabet'tir. Bütün dizi boyunca adam gibi yıkandığını görmediğimiz bu adamın bi tane gayrıresmi veled-i-zina sı vardır.

Kim Kimdir

Earl2.jpg

Earl: Şimdi iyilik yapmak isteyen bu cenabet insan dizi boyunca Karma dediği şanssızlıklardan bir türlü kurtulamamış ve yıkanana kadar da kurtulamayacak bir kişidir.

Randy: Earl'ün kardeşi olan bu arkadaşımız kimse tarafından ciddiye alınmayan genelde saçmalayan çocuksu bir kişilitir

Joy: Bu agresif kadın Earl'ün eski karısıdır. Dizide birkaç kez hapse girmiştir

Crabman: Darnell adını kullansa da, asıl adı 'Tanık Koruma Programı' tarafından değiştirilmiş bir mafya itirafçısı olup, Joy'un yeni kocasıdır. (FBI ilgili dosyaları açıkladığında bu tip hakkında daha ayrıntılı bilgi verilecektir.)

Catalina: Dizideki en HOT CHICK, Meksikalı Catalina'dır. Kaçak göçmen kontenjanından dizide rol alan bu hatun, aslında Randy'nin biricik aşkıdır ama bunu itiraf edecek yürek Randy'de yoktur. Daha da anlatacaktık ama, söyletmeyin şimdi...

Bu dizinin SOUNDTRACK'i hakkında bilgi için Bkz