Odin

Yansiklopedi sitesinden
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Odin11.jpg

Suadiye oteli 'nde temizlik sorumlusu olarak çalışan, Thor gibi iyi, Loki gibi babası belli olmayan, iki evlat sahibi, aile babası ve herşeyden haberi olan aslen espiye, giresun'lu tam tanrı. Yedi yaşındayken, okuduğu Asgard ilk öğretim okulun' da, çanak çömlek oynarken çanak gözüne girmiş bunun sonucunda kendisi tek gözünüde kaybetmiştir. Kendisi İskandinav mitolojisi üzerine eğitim görmüştür. Bu eğitimlerin sonucunda akli dengesini yitirip, yaramaz çocuk Loki'yi ayağından bir mağraya asmıştır. Ayrıca Sadistlik eğilimi göstererek Loki'yi astığı yere yılanlar salmıştır.

Ortadoğudaki Odin'in kulları MÖ 500'de Kudüs'e yürüdü. Ve tamamen korkmuş olan dinsiz Yahudileri dine döndürdü. Odini, Yahudi halkı o kadar çok sevdi ki, onlara sevgili Oğullarından birini gönderdi. Sonra Odin Thor'u ölümden kaldırdı ve böylece Thorism'e neden oldu. Daha sonraki yıllarda, Odin (kötü niyetli derebeyi) Bahai inancını ve Sonraki Gün Azizleri Kilisesi'ni bulmaya devam edecekti. Şimdi Tanrı Ifrit, Bahamut, Shiva, Carbuncle, Jezus ve Choco-Mog ile Cennet Krallığı'nda hüküm sürüyor.


Ben şahsen şimdiye kadar 'thor-mor veya loki-moki' diye piç doğurmadım. Onun bunun çocuklarına hakaret ederken bana da hakaret etmeyin lütfen. Ben namuslu bir orospuyum. İmza: Namuslu Orospu