Recep İvedik

Yansiklopedi sitesinden
Atla: kullan, ara

[düzenle] Bu da kim ola ki?

Recep İvedik
Recep İvedik
Gerçek İsmi Recep Tayyip İvedik
Lakabı Recepçi
Doğum Tarihi Milattan önce 700
Doğum Yeri Uzak Doğu Kars'
Mesleği Kerhaneci
Hobileri İçki içme sanatı, Uzak Doğu sporları, kuru fasulye Kadınlar üstüne master yapmıştır.'
Tuttuğu Takım Kara Ambar Kamyoncular Derneği Spor Kulübü
Burcu Öküz ile Ayı'nın karışımı
En Zayıf Yönü Ninesi
Olumsuz Özellikleri Kılları
En Büyük Korkusu Japon yemekleri
Vazgeçilmezi Salih abi
Favori Sözü '”Agresifim, kompleksliyim; ama perdelerimi kaldırdığımda kedi gibi bir insanımdır.”'
Favori Kahramanı Super Mario, Ajdar, RTE
|

}}

Türk halkının bir aynası. Los Angelos'ta sağ eliyle eylem yaparken. (Kaynak: Reuters)

Gönüllerin, Türk insanının içindeki ruhun kahramanıdır Recep İvedik. Her daim hazır cevapları, şen şakrak gülüşü ve herkesi güldürmeyi başaran esprileriyle ailenizin kahramanıdır, bir halk kahramanıdır o. Aynı zamanda RTE'nin teyzesinin oğludur. ( Valla mı lan? )

[düzenle] Çocukluğu ve eğitim hayatı

Doğduğunda, artık her zaman giydiği turuncu t-shirt'ü verilmiş Recep'e, çok seviyormuş o da t-shirt'ünü, hiç yanından ayırmıyormuş. 5 yaşındayken T-shirt'ünün bir gün ortadan kaybolmasının hikayesi çok satan ünlü kitabı, "Bir çocuk ve T-Shirt'ü"nde bulunmaktadır. Özet geçmek gerekirse, bu hikayede hala daha t-shirt'ünü ararken Recep bir kızla tanışır, kız recep'e yardım etmeye söz verir, olaylar gelişir. Aynı zamanda recep ivedik kız s**kmeyi çok seviyormuş :-)))

Eğitim hayatı boyunca okulun en yüksek notları, Recep'in sıra arkadaşı ve komşusu olan Hüsnü Zerin'den çıkmıştır, buna rağmen Recep, gerek esprileri, gerek matrak sorularıyla öğretmenlerinin gözüne girmeyi başarmıştır.

Çocukluğunda Salih Abi'ye şaka yapmaya bayılırdı.

[düzenle] Film Kariyeri

Recep İvedik, 2008 sularında çok beğenilen bir film serisinde oynamaya başlamıştır, bu seri ile herkes onu tanımaya, her geçen gün daha fazla tanınmaya başlar. Olaylar gelişir. Heryılın Şubat ayında , filmin yenisinin çıkması artık heryıl 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın kutlanması gibidir... Film 2108'de 100. filmlerini çıkartacaktır...Söylentiye göre Recep bu filmde kaşlarının arasını aldırıp sakalını ve bıyığını kesecekmiş...

Recep İvedik, resimde 2008 yılında kaybettiğimiz ninesiynen örgü örürken poz vermiş. Mekanı cennet olsun. Amin. ( Saydın mı lan? )
Kişisel araçlar
Alan adı verilerini görüntüle ve işle

Türevler
Görünümler
Eylemler
Gezinti
topluluk
Araçlar