Suudi Arabistan

Yansiklopedi sitesinden
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Ya Habibi! Ya Ayni!

~ Bush yorumuyla Suudi Arabistan
Suudi Arabistan El Habibi Petrol Krallığı
المملكة العربية السعودية
'Al-Mamlakat'ül fi'l Petrol'ül Habibiyye-i Suudiyye'
Bayrak Arma
(Bayrak) (Arma)
Sloganı: Ayva!
Konumu
Resmi Dili Arapça, İngilizce, Ayvaca
Dini Ilımlı İslam,Neo-Katolik Hıristiyanlık,Arapçılık,Petrol Dini,Abuk Subuk İslamcılık
Hükümet Şekli Meyve Salatası gibi
Petrol Babası El-Hak El-Vacip El-Şaban Ya Habibi bin Arap
Nane Ajdar
Başkent Mekke, Medine
Başlıca Şehirler Ayva, Hurma, Armut
Yüzölçümü 9872476583 km2
Nüfus (2022 itibariyle) 3454665444 kişi + 12 Ayva
Ulusal Marşı .Şeriatın kestiği parmak acımaz!'
Ulusal Kahramanı Şahin K, Ajdar
Uluslararası Kahramanı RTE
Tarihsel Gelişimi Çok uzun zaman önce:Cahiliye Devri Çok uzun zaman sonra:Cahiliye Devri
Para Birimi .Ayva
Demografik Yapı%60 ayva, % 21 hurma, % 9 deve, % 20 Arap
İthal Ürünleri Hacı ve hacı adayları, İkinci cumhuriyetçiler, Neo Osmanlıcılar
İhraç Ürünleri .Ayva, hurma, Camel sigara, Deve Sidiği, Pedofili, Kafa kesen şeriatçılar.


Suudi Arabistan, meyveleriyle ve petrolüyle ünlü bir İslam ülkesi. Buranın insanları günün 28 saati uyur, sıcak o kadar sıcaktır ki kafayı yerler. Uyandıktan sonra şöyle bir güzel hurma yiyen Arabistanlılar, daha sonra aşklarının meyvelerini tadarlar.

Cahiliye Devri[düzenle]

Bu dönemde bütün Araplar cahildi. Ayva demeyi bilmez, 'uyva' der, kadının kızın ırzına geçer, dururdu. Güzel insan Peygamber'in gelmesinden sonra akıllandılar. Sıcağa aldırış etmeden beş kez (tabii günde) namaz kıldılar. Akşamları uyudular. Ayva, hurma yediler. Fakat Peygamber'in ölümünden sonra yine cahil oldular.

Cahiliye Devri
Cahiliye Devri

İnsanları astılar, kestiler. Ayva yediler. Önce Emevi Dingilist İmparatorluğu'nu kuran Araplar, Abbas Güçlü'nün yaptığı isyanla Abbasilere katıldılar. Yine tembelleşen Araplar, resim çizdi, camii inşaa etti. Daha sonra Hülagu Han'ın Ajdar'ın etkisinde kalıp milyon kadar Arap öldürmesiyle akıllandılar; ama iş işten geçti! Siz miydiniz Arabistan'ı marabalara bırakan! Osmanlı İmparatorluğu'nda ekmek elden su gölden yaşayan Araplar, isyan ettiler. Yemen'de, Hicaz'da yardım bekleyen mümin kardeşlerini öldüren Araplar, bugün sorosçular ve ikinci sınıf sosyal demokratlar nezdinde milletimizi 'ırkçı' konumuna düşürmüşlerdir.

Bugünün Arabistan'ı[düzenle]

Flört Eden Kral ve Kraliçe pişti oldu!

Araplar, bugün kardeşimiz, canımız ve ciğerlerimizdir. RTE'nin uzun yıllardır AB'ye girme hakkında verdiği söz doğru gibidir: Çünkü Libya'ya, Suriye'ye vizesiz giren vatandaşlarımız vardır. Onlarca bize dingonun ahırına gelir gibi gelebilirler. Milletimiz AB'nin Arap Birliği olduğunu yakında anlayacaktır. İlişkilerimizin iyileştiği Arabistan, bugün dünyanın petrol şirketi gibidir. Kral El-Cömert İngiltere kraliçesiyle flört etmekte; Amerika Büyükşehir Belediyesi Başkanı'yla da eşcinsel ilişki içinde olduğu söylenir.

ayrıca Arabistan ağır derecede pedofili ilişkinin olduğu ve deve sidiği ile kafayı bulan bir ülkedir. Deve sidiğini o kadar severler ki ayrı deve çiftlikleri kurup deve sidiğini şişeleyip satarlar.

Türk-Arap ilişkileri

Araplar, Adnan Oktar amcalarının teorileriyle daha bir mutlu olurlar. Arabistan'da üzüntü yoktur; hurma elden petrol gölden yaşarlar.