Tartışma:Basan Sami Bolak

Yansiklopedi sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara

Bu maddeyi silmeyin. Değiştirin ama silmeyin. Sonra, çok şey kaybettiğinizin farkına varırsınız ama "büyük balık" kaçmış olur.--88.226.133.236 21:56, 19 Şubat 2008 (UTC)

Beyler, mizah-espri-şaka-lâtife... her neyse hepsi tamam da, bazı kişilere hakarete varan yazılar değil buraya, hiç bir yere yakışmaz. Maddede kasdedilen kişi, hem Wikipedia'da; Google'daki biyografilerine bakılırsa, , hem de basın camiasında temayüz etmiş saygın bir kişi. Hayatının hep 'mücadele' içinde geçmiş olduğu anlaşılan bir insanla çizme dışına çıkılarak gır gır geçmek bana göre insaf ölçülerinin biraz dışında. Hepinize saygılar.

İmza:İNSAFLI BİRİ

Mücadele mi. PKK da mücadele ediyor ona da mı saygı duyalım. Şimdiki uysal halleri geçmişini unutturamıyor Basan Sami Solak'ın.

  • Anlaşılan bazılarınızın kuyruk acısı var.. Belki Viki'den, belkide memleketinden birisiniz veya, sizin meslekten olup da hepinizin üstünden atlayıp, hepinizin hesabını bozan birine benziyor. Adam ..ike ..ike sizlere nal toplatıyor anlaşılan. Hangi ağaçta kertiğiniz var.. İsminin ilk kelimesi gibi, acıtıyor mu Basan Sami cicim? Çok mu kalın geldi!

(Önemsiz not: Vallah, sadece 'hece'yi 'kelime' yaptım. Basın bastırın, kalın gelsin, ince gelsin beni ilgilendirmez--88.228.166.200 11:08, 3 Mart 2008 (UTC))

Basan basar, asan asar, ne kelâm?
İbneliğin âlemi yok, vesselâm!--Yazan:Tosun 23:57, 9 Haziran 2008 (UTC)

  • Öğünmek gibi olmasın da..--Yazan:Tosun 05:38, 12 Ekim 2008 (UTC)

This page has been deleted. The deletion and move log for the page are provided below for reference.

   11:35, 5 January 2011 Courcelles (talk | contribs) deleted page Hasan Sami Bolak (Wikipedia:Articles for deletion/Hasan Sami Bolak)