Yansiklopedi:Gizlilik politikası

Yansiklopedi sitesinden
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

(Uncyclopedia'dan hunharca alıntılanmıştır, politika an itibari ile tamamlanmamış olup BURADAN orijinaline ulaşabilirsiniz )

Lütfen aşağıda yazanları "Yav he he" diyerek değil de biraz ciddiye alarak okuyunuz. Bu kullanım şartları yasal hak ve limitlemeleriniz hakkında önemli bilgiler içermektedir.

  • Yansiklopedi'ye üye olarak, diğer Yansiklopedi kullanıcılarını taciz veya tehdit etmeyeceğinizi, aklı selim birisi için komik gelmeyen: küfürden geçilmeyen, pornografik, saldırgan, saygısız ve üçüncü şahısların haklarını veya kanunları ihlal eden içerikleri, ayrıca homofobik (LGBT++XL baskısı yapmıyoruz, panik yok), dinî gruplara saygısızlık içeren, herhangi bir suça teşvik eden içerikleri yazmayacağınızı ve paylaşmayacağınızı, yasal olmayan veya paylaşma yetkiniz olmayan içerikleri paylaşmayacağınızı, diğer kullanıcı hesaplarının şifrelerini elde etmeye çalışmayacağınızı ve kullanıcılar hakkında kişisel bilgiler (stalking) elde etmeye çalışmayacağınızı; spam yapmayacağınızı, telif hakkı kanunu dahil olmak üzere sizi ilgilendiren hiç bir yasayı ihlal etmeyeceğinizi kabul edersiniz.
  • Şifrenizi gizli ve güvenli tutacağınızı kabul edersiniz: Olası hesabınızın izinsiz kullanılması durumunda Yansiklopedi'yi doğrudan bilgilendireceğinizi ve özel izin verilmediyse Yansiklopedi'ye erişiminizde otomatikleştirilmiş yöntemler (script vs.) kullanmayacağınızı da kabul etmiş olursunuz.
  • Yansiklopedi'ye gönderdiğiniz veya sunduğunuz her türlü içeriklerden tek başınıza sorumlu olduğunuzu ve izniniz olmayan bir içeriği paylaşmayacağınızı kabul edersiniz. İçerik sunduğunuzda, bu içeriğin gerekli her türlü lisansına, haklarına sahip olduğunuzu beyan etmiş olursunuz. ve Yansiklopedi'nin bu içerikleri kopyalama, depolama, yayınlama, gösterim ve dağıtım haklarına sahip olmasına izin verirsiniz. Yansiklopedi bünyesinde bulunan hiç bir içerikten dolayı doğacak kayıplardan ve hasardan ve kullanıcılarının neden olduğu kayıp ve hasarlardan sorumlu değildir. Tüm kullanıcılar siteye gönderdikleri içeriklerin başkaları tarafından değiştirilebileceğini kabul eder. Site içeriğinde uygunsuz veya ergence şeylerle karşılaşabilirsiniz. Yansiklopedi'yi olduğu gibi kabul etmelisiniz. Siteyi kullanmak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.
  • Her ne şekilde olursa olsun, size veya üçüncü şahıslara karşı doğacak yasal hasarlardan/zararlardan, Yansiklopedi önceden bu olası hasarın bilgisinde olsa bile, ne Yöneticilerinin ne kullanıcıların ne de Yansiklopedi'nin sorumlu tutulmayacağını kabul edersiniz. Yansiklopedi'yi kullanarak, nedeniniz ne olursa olsun: hakkaniyetli, ihtiyati tedbirli ve tazminat alma hakkına sahip olamamak ile sınırlı olduğunuzu kabul edersiniz.
  • Yansiklopedi'nin Gizlilik Politikası'nın herhangi bir zaman değiştirebileceğine izin verdiğinizi kabul edersiniz.