Karpuz

Yansiklopedi sitesinden
Wolf32 (Tartış | katkılar) tarafından oluşturulmuş 16.04, 28 Kasım 2020 tarihli sürüm (görsel eklendi)
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Karpuz, kabak tohumlarının 3 atmosfer basınç altında ağır radyo frekansına tutulmasıyla elde edilen bir laboratuar ürünüdür. Elde edilen yeni tohumlardan yetişirilen ürünün kabuğu yeşil, içi kırmızı ve tohumları siyah olunca uzun bir süre boyunca zehirli olduğu düşünülerek afrikada'ki aç kabilelerin kökünü kazımak için gıda yardımı olarak gönderilmiştir. Yenilebilir olduğunun keşfinden sonra çekirdeksiz sürümü üretilmiş fakat halktan gizlenmektedir. Yalnıca mason locası üyeleri tarafından tüketilmesine izin verilmekte. Masonlar karpuzda öylesine ustalaşmıştır ki karpuzun iyisini tokat atarak oluşturdukları rezonansın sesinden anlabilmektedirler. Yalnızca bu yöntemi öğrenebilmek için mason olan ünlüler olduğu bilinmektedir.

Yapısı

Hitler de karpuz yemeyi severdi

Dna'sı üzerinde yapılan modifikasyonlarda insan örnek alındığından 4/3'ü su ile oluşur. Kırmızı rengi de insan etini kopyalama çalışılmasından ötürü kazanmştır. Alsında kimsenin bilmediği esas gerçek ise bilim adamlarının vegan yaşam formu üretmeye çalışmıp başarısız olduklarıdır. Hayvansal maddeler içeren bedenlerinden dolayı tam anlamıyla vegan olamadıklarını düşünen bu bilim adamları, doğal dengenin bozulmasını önlemek için gizlece yakalanmış ve heyecan verici bir yaz kampında tatile gönderilmişlerdir.

Atayist ve namussuz Japonlar, karpuzu çok beğenmiş ama şeklinden dolayı depolarda kolayca istiflenemediğini beyan etmiş ve II.dünya savaşında 2 tane atom bombası yemek zorunda kalacakları o lanetli şeyi üretmişlerdir. Kare Karpuz! Kolay istiflendiği doğrudur ama tavuk gibi tattığı için tüm dünya nefret etmiştir.

Yapısı bozulmadığında yuvarlak bir şekil alan bitkiler, yerçekiminin icat edilmesi yüzünden ağaçlarda yetiştirilememektedir. Şekli itibariyle bazı bünyelerde uyarıcı etki oluşturduğundan ciddi yaralanmalara neden olmuştur. Sert kabuğunu delmeye çalışan hırslı gençlerin sayısının artması üzerine yetkililer medyaya çıkarak tüm karpuzların erkek olduğunu ve bu tarz eylemlerin bünyelerini bozabileceğini açıklayınca vaka sayısı hızlıca azalarak bitmiştir. Günümüzde çok az sayıda vakalar hala gözlemlenmektedir fakat sayılarının az oluşu ve vakaların kısa sürede iyileşmesi durumundan ötürü göz ardı edilmektedir.


Yansıklopedi Bilim ekibinin masonlardandan başarıyla çalıdğı bilgilere göre karpuzun iyisinin tespit edilmesi için aşağıdaki formülü kullanmanız yeterlidir. Vatana millete armağanımız olsun!

Yansiklopedi ekibi karpuz seçimi yaparken yaşayacağınız; iç kanama, eklem kaybı, geniz akıntısı, şiddet öncesi nezaket sendromu ve yamyamlık dürtüsü. gibi durumlarda sorumluluk kabul etmediğini beyan eder.


Yaz

Karpuz tüketiminin özendirilmesine yardımcı olan silahlı bir yerel kahraman

Karpuz dünya üzerinde Antarktika hariç her bölgede yaz meyvesi olarak ilan edilmiş olup tütetilmemesi idam ile cezalndırılan bir suçtur. Tercihen Soğuk tüketilmesi zorunludur. isteğe bağlı olarak beyaz peynir ve(ya) sahte alkolle üretilmiş rakı ile de tüketilebilir.