Kullanıcı mesaj:Wolf32

Yansiklopedi sitesinden
Wolf32 (Tartış | katkılar) tarafından oluşturulmuş 15.05, 21 Aralık 2020 tarihli sürüm (→‎Hasan Sami Bolak hk.: Ölü diriltme ayini \o/)
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Aşivler:
Kullanıcı mesaj:Wolf32/arşiv1 29.11.2020

Bu sayfa, bir tartışma sayfasıdır.
Bu sayfa, konu hakkındaki görüşlerinizi, fikirlerinizi, sorularınızı, sorunlarınızı belirtmek için yapılmış olan bir aparattır.

O parmağı bir tarafınıza sokturtmayın, lütfen yazınızdan sonra Alt'a basılı tutarken 4 kez Ü'ye de basın.


"Sordum soruyu, soktum boruyu!" misali; çekinmeyin, sorun, soruşturun.


Lütfen küfür etmeyin, küfür kötüdür. E, pis, tü kakadır.


En son olarak bu şablonu asla kaldırmayın.

Hasan Sami Bolak hk.

Hasan Sami Bolak maddesi hakkında neler biliyorsun? Kendisi hakkında pek bir bilgim yok. Bilinmeyen şahsiyetten silinmesi uygun olur mu? Tartışma sayfasında da bazı şeyler var.--MediaWiki message delivery (mesaj) 11.19, 21 Aralık 2020 (UTC)

Kendi hesabını kullanmak yerine böyle bir aracı kullanma nedenin nedir? Her neyse sözü geçen sayfanın varlığından haberdarım ama uzunluğunu görünce ilk 2-3 satırdan sonrasını hiç okumadım hızlıca resimlerine vs bakıp geçmiştim. Oha nasıl hiç bakmazsın, nasıl yöneticisin sen dersen eğer Kullanıcı:Yazan:Tosun'da yönetici olduğunu ve belirtmek isterim ve kendisi benden de eski toprak. Neyin doğru olduğunu bildiğini varsayıyorum (açıkcası pek umursamadım) Tosun kimdir vs yine bir bilgim yok 2017'de son değişikliğini yapmış, Hasan Sami Bolak ve bağlantılı kayseri ile alakalı safyalar oluşturmuş. Eğer yaşıyorsa kendisine ulaşmak gerek. Durduk yere yargısız infaz yapmayalım.
En iyi ihtimalle kendisi Hasan Sami Bolak olabilir. Bir insanın tamamen takıntılı bir şekilde böylesine bir eser çıkartması... iyiye işaret değil. El ele tutuşup selana Tosun'u çağıralım bakalım. Yaşıyorsa ne cevap verecek. - Wolf32 (mesaj) 15.04, 21 Aralık 2020 (UTC)