İbrahim Gökçek

Yansiklopedi sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara
Re Te E... Recep Tayyip Erdoğan çok sinirlendi!
RTE bu maddede daha önce Ajdarizm yapıldığını söyleyerek, bu hain davranışlar arasında başlıkları tahrip, sayfa içeriğini tamamen silme, kişiye hakaret… vb. bulunduğunu belirtti ve uyardı:
"Lütfen herhangi bir değişiklik yapmadan önce bu uyarıyı dikkate alın lan, yoksa ananızdan doğduğunuza pişman ederim, artizler sizi!"
O İŞARETÇİNİ DE AL GİT LAN!
New-3.gif Antié Uyarıyor!
Aziz Antié eleştirilerinizi mizahi bir üslup çerçevesinde yapmanızı tavsiye ediyor ve bu konuda çok titiz.
Şahsa yönelik hakaretler ve bölücü faaliyetler suç kapsamına girdiğinden herhangi bir değişiklik yapmadan önce lütfen uyarısını dikkate alın ya da kendinize başka bir ülke arayın. Çünkü söz konusu davranışlarda bulunanlar bizzat Herr Langeschlange tarafından acımasızca cezalandırılacaktır!
İbrahim Gökçek
İbrahim Gökçek
Lakabı Angara'nın Yakışıklısı, Karizmatiği, Çağla Şikel'in tost'unu yiyerek odasında beklediği, Türkiye'nin Che Guevara'sı
Görev Tarihi 1994-2017
Selefi Melih Gökçek
Halefi Mustafa Tuna
Doğum Tarihi Miladi 1948
Doğum Yeri Herhangi bir paralel evren'den geldiği iddia edilmektedir.
Gerçek Mesleği Cyberbully
Katıldığı Partiler El Tio Partisi
Hobileri Ankara'nın suyunu kesmek, Twitter'da genç kız avına çıkmak
Tuttuğu Takım {{{tuttuğu takım}}}
Burcu Fıskiye
En Zayıf Yönü Cehape, KK, OTPOR
Olumsuz Özellikleri Yaşlılığı, İkiz kardeşi Melih'i taklit etmesi
En Büyük Korkusu Su, fışkıyenin kırılması, altgeçit tabelasının değiştirilmesi çalınması
Vazgeçilmezi Ulaşım, Fışkiyeler, Twitter
Favori Sözü Su yoksa rakı içsinler!
Favori Kahramanı Fetullah Gülen


Ben böyle amca'nın içine tükürürüm!

~ Osman Gökçek

Şu anda Türkiye'ye vurulmak istenen darbe, İstanbul civarında bir depremle Türkiye'yi ekonomik çöküntüye uğratmak.

~ İbrahim Gökçek

Belediye'nin önündeki fıskiyeyi ikiz kardeşim İbrahim mi kırdı?

~ Melih Gökçek

Benim cesaretim ancak 'ananı da al git' demeye yetti. Helal olsun, taşaklı adammış, direk 'anneler kendilerini öldürsünler' dedi.

~ Recep Tayyip Erdoğan

Oğlum Melih, bir haftadır Başbakanlık'ta sular akmıyor, abdestimizden olduk. N'aptın Melih, n'aptın sen?

~ Bülent Arınç

Su testisi su yolunda kırılır derler ya, o Ankara'da olmaz işte. Neden mi? Çünkü Ankara'da su yok!

~ Murat Karayalçın

Amına koduğumun İbrahim bozuntusu. Seni site site öldürmezsem bana da KK demesinler.

~ KK
Hangi tarlada?
~ İbrahim Gökçek yorumuyla KK


İbrahim Gökçek (d. 1948, Angara), Angara Büyükşehir Belediye'sinin efsane başgan'ı. Çok yönlü kişiliği ve centilmen tavırları ile bilinir.

İlk Yılları[düzenle]

Gençlik yıllarını Gaziantep'in hoş havasını soluyarak geçirdi. Babası avukat, annesi avukat karısıydı. Gazetecilik okulunu birincilikle bitirdi. Otobiyografisine göre gazeteci olarak çalıştığı günlerden itibaren özgür basına karşı bir nefret besledi. Ticaretle ve yazarlıkla da uğraşan Gökçek, Anavatan Partisi saflarına katılarak Keçiören Belediye Başkanlığı'na aday oldu.

Ankara'nın Fethi Ve Takip Eden Olaylar[düzenle]

"Ordular, ilk hedefiniz Angara'dır, ileri!"

Üstün zekâsıyla seçmenleri etkileyen İbrahim, rahatlıkla belediye başkanı seçildi ancak girdiği ikinci seçimi kendini beğenmişin birine kaptırdı. Oralarda buralarda dolaşarak geçirdiği birkaç yılın ardından ani bir kararla Refah Partisi'ne geçerek Meclis'te hak ettiği yeri aldı. İki yıl süren muazzam bir vekillik döneminden sonra Ankara'nın tamamının belediye başkanlığına aday olarak adından söz ettiren Gökçek, ezici bir çoğunlukla makamı ele geçirdi. Hükümdarlığının ilk dönemlerini heykellere tükürmekle geçiren Gökçek, bu tarz müstehcen putlara para ödemeyi reddederek öne çıkmıştır. Daha sonra "Allah yolu AKP yolu" diyerek AKP'ye geçen Gökçek, Ankara'nın su sorununu çözmesiyle değerini kanıtlamıştır.

Çocuk Katillerinin En Büyük Düşmanı[düzenle]

Biz hayata o kadar çok değer veriyoruz ki, hunharca çocuk katledenleri hunharca katlederiz.

~ İbrahim Gökçek

Toplumun kimi kesimlerinin çocuk katlini, kendi deyimleriyle kürtajı, savunma çabalarını tanınmış bir hümanist olan Gökçek'i çok sinirlendirmiştir. Bu sebeple favori kanalı Samanyolu TV'ye yaptığı açıklamalarda, onların ölümünü içeren bir eylem plânını paylaşarak doğmamış çocukların oylarını garantileyen Gökçek, "biz kadınlarla savaşmıyoruz, biz kadınlarla savaşanlarla savaşanlarla savaşıyoruz" diyerek amacını açıkça dile getirmiştir.

Twitter'da Bir Ankara Beyefendisi[düzenle]

Malum ulusalcı kız'ın ifşa edilen görüntüsü.
İbrahim Gökçek'in Islak Odun işlerinden sorumlu Türk Polisi Ç.

Kimsenin birbirine hakaret etmeden tartıştığı özgür bir demokrasi ortamı yaratsak olmaz mı, amına koyduğumun gerizekâlı orospu çocukları?

~ Beyefendi İbrahim Gökçek

İkiz kardeşi'nin anısına 06melihgokcek rumuzu ile üye olduğu Twitter sitesini Ankara'yı düzenlediği kararlılıkla düzenlemeye başlayan İbrahim, kendisine "Edepsizsin Melih Gökçek" gibi aşağılık bir hakarette bulunan onyedi yaşındaki pis bir ulusalcı kıza dava açarak, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin bir hukuk devleti olduğunu herkese hatırlatmıştır. Onu okulunda tutuklatmış, ardından kendi Twitter sayfasında yayınladığı fotoğraflarla kız'ın ahlâksızlığını kanıtlamıştır. Buna karşı hareketlenen ulusalcı anarşistlere kendi Twitter sayfasından tek tek cevap vererek halka olan yakınlığını göstermiştir.

Tüm Türkiye'nin Belediye Başkanı[düzenle]

Recep Tayyip Erdoğan'ın 2023 Vizyonu'nda bütün Türkiye'nin belediye başkanı olarak isimlendirilen İbrahim Gökçek "Allah alnıma ne yazmışsa o olur" diyerek cevap vermiş, Ekim 2017'de Ankara'daki görevinden çekilerek alçakgönüllülüğünü göstermiştir.