Aczimendilik

Yansiklopedi sitesinden
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Nedir?[düzenle]

Aczmendi ayini

"Mendil Acizi" anlamına gelen bir terimsel goygoy. Rivayet olur iki halay sırasında mendili kaybetmekten dolayı düğünlerden ve cemaat toplantılarından banlanan 3. Hayr-ul-lah Seksetapan, "hepinizi kesiciğim, dürüm dürüm dürüciğim" nidalarıyla Konya taraflarına doğru koşarak kaybolmuştur. (12 Mart 1966). Olaya pek gülen cemmatin bilmediği şey Hayr-ul-lah'ın aslında içinde Alien yumurtası barındırdığı ve doğru yer ve zamanda aktive olacağıdır.

Zor geçen çocukluk ve anaokulu yıllarından kalan duygusal travmaların ve cinsellik bunalımının da etkisiyle uzunca bir süre Konya'da bir mağarada 3 yılını geçirir. Kimseyi görmez. Gelen postacıları dövdüğü için ADSL 'i kesilir, ortada bombok kalır. Bu yaşadığı son olaydan sonra psikolojisi iyice bozulan Aczimendi sağa sola tehdit mektupları göndermeye kalkar. Postanede CIA ajanları tarafından yakalanması üzerine içindeki Alien yumurtası aktive olmaya başlar. Çünki Alien halkı ancak ve ancak ABD hükümetiyle temasa geçmektedir.


Olayın üzerinden 10 yıl sonra kayıp Aczimendi hakkında söylentiler çıkarılır, ABD ajanı, terörist, gay vsvsvs. Ancak Aczimendinin içindeki yumurtayı bilen ve bunu saklayan gizli yeraltı örgütü Aczimendiler, gerçeği herkesten saklamaktadırlar. Emelleri Hayr-ul-lah'ı ABD komandolarının elinden kurtarmak ve dünyaya Alien teknolojisi vasıtasıyla egemen olmaktır. Vergi vermez, oy kullanmazlar. Uğurlu günleri Cumartesi, uğurlu takvimleri Saatli Maarif Takvimidir.

Modern Aczimendiler[düzenle]

Usame bin Ladin

Metin Kaplan

Seksi Şempanze

Seksi Panda

Ajdar

Recep Tayyip Erdoğan