Anal Seks

Yansiklopedi sitesinden
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Partner bulamayınca kendi kendine Anal Seks yapmaya çalışan abazan insan modeli.

Hak yolu varken bok yolunu tercih etmek nedendir?

~ Yunus Emre

Her türlü sekse varım hacı.

~ Austin Powers

Rahat dur Samwise Gamgee!

~ Gandalf

Erkek adam dübürden kaymaz

~ Bir ekşi sözlük yazarı

Anal Seks,tüm seksler içerisinde şüphesiz ki en acayip olanıdır.Günümüzdeki popüleritesini Gay cemaati ve gizli eşcinsel erkekler tarafından kutsal bir ritüel olarak benimsenmesine borçludur.Tarihte ilk defa İbnistan topraklarında ortaya çıkmış olan bu dehşetengiz cinsel ilişki şekli,70'li yıllarda The Beatles grubunun yoğun propoganda ve reklamları sonucu kitlelere yayılmış,sonrasındaysa önü alınamaz bir popüleriteye ulaşmıştır.George Bush insanının demokrasi getirme amaçlı işgallerinde yerel halkı terbiye etmek için Anal Seks'ten yararlandığı söylenmektir.


Anal Seks'in Yükselişi[değiştir]

Anal Seks,yeşil sahalarda yaşanan ikili mücadelelerde de sıkça görülmektedir.

İnsanoğlu,zamanın başlangıcından beri kompozisyon yazarken klişe cümleler sarfetmekten kendini alamamış olsa da,çeşitli seksler ortaya çıkartmakta çok daha yaratıcı olmuştur.Yaradılışımız ve/veya evrimimiz gereği cinsel münasebetlerle fazlasıyla içli dışlı olmamız,insan ırkını değişik seks dalları arayışına itmiştir.İşte tam olarak böyle bir ihtiyaçtan doğan Anal Seks,Antik Yunan Medeniyeti'nden itibaren çeşitli ihtiyaçlarımızı görmemize olanak sağlamış,bizleri değişik zevklere yönlendirmiştir.Felsefenin önde gelen isimleri Socrates ile Platon arasında masum bir öğretmen-öğrenci ilişkisiyle başlayan bu macera,zaman geçtikçe kitlelere yayılmış ve günümüzde her beş erkekten yedisinin nihai hedefi haline gelerek tabiri caizse "bokunda boncuk bulmak" deyimine bambaşka anlamlar kazandırmıştır.Dünya üzerinde Anal Seks yapmamış tek insan olan Necmettin Erbakan hala olayın güzelliğini kavrayamamış olmakla birlikte,sağda solda aleyhine tezahürat yapmaktan da geri durmamaktadır.Sayın Erbakan'ın bu denli Anal Seks karşıtı olmasını çoğunluk zamanında Recep Tayyip Erdoğan üzerinde denememiş olmasından kaynaklanan pişmanlık hissine vermektedir.

Anal seks yapan yetişkin bir çift.

Anal Seks ve Evrim[değiştir]

Spider-Gay,günümüzde Anal Seks'in çıtasını bir miktar daha yükseltmiş ve Fisting olayına girmiştir.Güzel Türkçe'mizde bu ahlaksız eyleme "Bilekleme" diyoruz.


Ne var ki olm penguenler de yapıyo bunu.

~ Harun Yahya


Anal Seks'in türlerin evrimi ile ilişkisi ilk defa Kayserili biyolog Charles Darwin tarafından ortaya konmuştur.Darwin bey Galapagos Adaları'nda evrim teorisini geliştirmek amacıyla gerçekleştirdiği deneylerden birinde bir kaplumbağa ile ornitorenki aynı kafese koyup birkaç haftalık zaman diliminde gözlemlemiş,çiftleşme dönemleri geldiğinde etrafta karşı cinsten kimseyi bulamayınca birbirlerine saran bu iki hayvanın ahlaksızlıklarını ibretle izlemiş ve neticesinde Türlerin Kökeni adlı eserinde yer verdiği şu savı öne sürmüştür : "Evrimleşen türler,yılın belirli zamanlarında çeşitli ihtiyaçlarını giderme gereği duyunca,karşıdakinin aynı tür veya cinsiyetten olup olmadıklarını umursamamaktadırlar.Bu durum mevzubahis terbiyesiz mahlukatların evrim geçirerek günümüzdeki hallerine gelmiş olduklarına dair en somut örnektir."

Öte yandan Darwin efendinin bu savına yaradılışçılar alternatif bir açıklama getirerek Anal Seks ile ilgili bilim dünyasını ele geçirmiş tabuları yıkmışlardır.Prof.Dr.Nazlı Ilıcak'ın başını çektiği yaradılışçılara göre ilk Anal Seks,Adem babamız ile sekreteri Bengisu kevaşesinin gayrimeşru çocukları olan Habil ile Kabil arasında,dönemin şartlarının getirdiği zorunluluklar nedeniyle gerçekleşmiştir.Bilim dünyası bu alternatif teoriye kıçıyla gülse de,Darwin kişisinin saçmasapan teorisine kıyasla çok daha mantıklı bir açıklama olduğu su götürmez bir gerçektir.Yaradılışçıların bu teorisi aynı zamanda keşfedilen tüm eski zaman insan kalıntıları arasında neden yalnızca iki tanesinde anüs bölgesinde Anal Seks izlerine rastlanmış olduğuna da açıklama getirmektedir.


Anal Seks'le İlgili Bilmedikleriniz[değiştir]

The X-Files ekibi,yoğun geçen bir Anal Seks antremanından sonra dinlenirken.
  • Nane, limon kabuğu ve bir tutam vazelin Anal Seks esnasında bünyelere ayrı bir zevk vermektedir.
  • Zeytinyağı ile yapılan Anal Seks kalçaların genişlemesini sağlar. Eğer Riviera zeytinyağı kullanılırsa popoyu dikleştirir.
  • Ayda iki defa yapılacak Anal Seks kabız ve diğer bağırsak problemlerine iyi gelir.
  • Anal Seks'in bok yolu ile alakası henüz bilimsel olarak kanıtlanmamıştır. Yine de böyle bir işe kalkışacak olanların partnerlerinin akşam yemeğinde yediklerini de hesaba katması tavsiye olunur.
  • Sık yapılan Anal Seks bağırsak parazitlerini öldürür. İnce ve kalın bağırsakların hızlı çalışmasına neden olarak kilo verdirir.
  • Socrates'ın "Bildiğim tek şey,Anal Seks'in nasıl yapıldığını bilmediğimdir" sözünün,Platon'un çektiği acılar neticesinde öne sürdüğü,gerçek dünya ile içinde yaşadığımız sanal dünya arasındaki farkı ortaya koyan idealar kuramına temel oluşturduğu öne sürülmektedir.
  • Anal Seks, bazı ülkelerde filozof Platon'un Eflatun yerine Pembe rumuzuyla anılmasına yol açmıştır.
  • Anal Seks ile Oral Seks kardeştir, onları ayıran kalleştir.
  • Grup seks olayına girdiyseniz, Anal Seks'e uğrama ihtimaliniz %47'dir.
  • İbnistan Cumhuriyeti, Anal Seks'i anayasanın ikinci maddesi dahilinde şu şekilde korumaya almıştır : "İbnistan Devleti cumhuriyetçi, oğlancı, hapçı ve ılımlı şamandır. Başkenti İbne Valhallası, resmi seksi Anal Seks'tir.