Aziz Antié

Yansiklopedi sitesinden
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Aziz Antié
Aziz Antié
Gerçek İsmi 'Ludwig von Langeschlange'
Lakabı 'Führer'
Doğum Tarihi '?/?/1081'
Doğum Yeri 'Bavyera, Almanya'
Mesleği 'Askeri Taktik Uzmanı'
Hobileri 'Simya, Mistizm, Marksizm, Komünizm, Politika, Astroloji, Edebiyat, Tarih, Müzik…..vb.'
Tuttuğu Takım 'FC Bayern Munchen'
Burcu 'Koç '
En Zayıf Yönü 'Asabiyet'
Olumsuz Özellikleri 'Aşırı Disiplini'
En Büyük Korkusu 'Almanya'nın tekrar parçalanması'
Vazgeçilmezi 'Tesla’nın Işık Kardeşleri'
Favori Sözü '"Ich habe immer gesagt…"'
Favori Kahramanı 'Parceval'
'


Eine Schange ein Reich,

Zwei Schlangen zwei Reichen,

Keine Schlange kein Reich!

~ Hitler yorumuyla Antié

Die Welt ist scheisse mein freund.

~ Goethe

Wir haben ein Reich!

~ Nietzsche

Ein großer Mathematiker!

~ Prof. Fiedrich Grünberg

Korkunç bir deha, modern dünya'ya yön veren gizli bir fikir, ilim ve sanat adamı...

~ Salvador Dali


Aziz Antie (gerçek adı Ludwig von Langeschlange, d. 1081 Bavyera-Almanya) Alman bilimadamı, okültist ve asker. Sonradan Tesla'nın Işık Kardeşleri adıyla anılacak teşkilatın kurucusu ve en büyük lideridir. Okült ilimler konusundaki engin bilgisi ve simya çalışmaları sayesinde ölümsüzlüğün sırrına ulaşmış ve teşkilatı Tesla'nın Işık Kardeşleri olarak bilinen 4 öğrencisine bırakarak kendini roket çalışmalarına vermiştir. II. Dünya savaşında Alman saflarındaki teknolojik gelişmenin arkasındaki deha da odur.


Çocukluğu ve Gençliği

Dahi olarak doğan Antié babamız çok ufak yaşlarda abisini kaybetmesi sonucu çocukluğu boyunca absisi ile karşılaştırılmış ve devamlı olarak piskolojik bir gerilime itilmişdir.Annesi ve babasını, o dönemlerde Avrupanın 3'te 2'sini yok eden salgın hastalıklar sonucu kaybetmesi; Antié'nin zamanının ilkel Alman bilim enstütüsü tarafından sahiplenmesi ve yetiştirilmesine vesile olmuşdur. Henüz çok genç yaşlarda simya ve ökült bilim çalışmaları sonucunda ölümsüzlüğün sırrını elde etmiş, uzun yüzyıllar boyu hayatta kalabilmeyi başarmış ve yaşlılığı hiç tatmamamışdır. Ölümsüzlüğün getirdiği avantaj ile zaten ileri derece olan dehasını her tür ilgisi ile akademik eğitimler alarak geliştirmişdir.

Gençlik yıllarında Orta Asya'da çeşitli arkeolojik ve antropolojik kazı ve araştırmalara katılan Antié çevrede yaşıyan yaşıyan Türki halk ve şamanlar tarafından çok sevilip sayılmaktaydı.Uzun süren araştırma yılları içinde Aziz Antié'de onların sevgisini karşılıksız bırakmayıp bizzat dini şamanik ayinlere katılmış ve dinini şamanizm olarak değiştirmişdir.İsmi henüz bize açıklanmamış olan bilge bir şamanın(qam) ayini sırasında kendisine ayit olan şamanik hayvanın yılan (Almanca'da schlange) olduğunu öğrenmiştir.Kendisi için kutsal olan bu tanrısal hayvanın her zaman rüyalarında şamanik bir tanrı olarak göründüğü ve Antié'ye yol gösterdiği bizzat kendisi tarafından bize iletilmiş ve kayda geçmişdir.


1815-1871 Arası

Almanya’nın XIX. yy’da henüz tek bir ülke olmaması von Langeschlange’yi çok sıkıntıya sokmaktadır; çünkü bir Alman şehrinden diğerine bilimsel araştırma için gidip gelebilmesi için her şehir hükümetinden bilim adamı olduğunu gösteren ayrı bir pasaport alması gerekmektedir ve her zaman o kadar kolay olmaz. Zaten XIX. yy Almanyasında hiçbir siyasetçinin siyasal birliği sağlayamamış olmasının nedeni de hiç kimsenin üniversitesini bitirdiği şehirden bir diğerine geçemiyor olmasıdır, zira vize ücretleri o dönem çok pahalıdır ve ortada çalışacak devlet kurumu olmadığı için siyasal bilimler mezunları parasızdır. Ayrıca konfederatif 38 bölge arasında yoğun bir çekişme yaşanmaktadır ve bu da vize başvurularının reddedilmesi gibi bölgesel ayrımcılığa kadar varan sonuçlara neden olmaktadır. O sıralarda içten yanmalı motorlar üzerine çalışmalar yürüten von Langeschlange, devamlı olarak bir şehirden diğerine geçerek araştırmalar yapmaktadır. Yüzyılardır yaptığı uzun yolculuklardan artık yorulan von Langeschlange, ulaşımı daha kolay hale getirmek için otoban yapılmasını daha o zamanlar teklif etmişse de o dönemler ciddiye alınmamış, bunun için önce otomobili icat ederek onu dünyaya tanıtması gerekmiştir. Kutsal Roma-Cermen İmparatorluğu zamanından bu yana çok şeyler görmüş geçirmiş duyarlı bir Alman vatandaşı ve insanlığa kendini adamış idealist bir bilim adamı olan von Langeschlange, özgür bilimin ancak özgür bir ülkede gelişebileceğine inanmaktadır ve ülkesinin içinde bulunduğu bu duruma çok üzülmektedir. 1845’te Berlin’e akademik bir toplantı için gittiği sırada hukuk fakültesinde okuyan Otto adında bir genç ile tanışır. Bu genç adamın da tek derdi ülkeyi birleştirmektir, çünkü üniversitede aşık olduğu kız Bavyera bölgesindendir ve kendisi Saksonyalıdır. Kendiside Bavyeralı olan von Langeschlange, Otto’nun gözlerindeki azmi görür ve onu desteklemeye karar verir. Nostradamus’un da hocası olan von Langeschlange’nin okült ve mistizm alanındaki engin tecrübelerinden kaynaklanan geleceği okuma yeteneği de vardır ve bu genç adamın ülkeyi birleştirecek tek adam olduğunu sezmiştir, ne varki bunda da yanılmayacaktır. Çünkü o genç adam Otto von Bismarck’tır.

Önce şehirlerin arasındaki sorunları halletmek gerekmektedir ve von Langeschlange’nin aklına parlak bir fikir gelir: şehirler arası futbol müsabakaları düzenlenecektir! Futbol o tarihlerde pek fazla bilinmeyen yeni bir spor dalıdır ve ilk defa Alman siyasi birliğini sağlamak için resmi müsabakalar gerçekleştirilmiştir ve kurulan lige Reichsliga ismi verilmiştir. (Almanca imparatorluk ligi anlamına gelir, daha sonra imparatorluğun yıkılmasıyla Bundesliga olarak değiştirilmiştir ve Alman Futbol Ligi hala bu isimle anılır.) İşte Avrupa tarihinde 1848 devrimi olarak anılan halk hareketi bu şekilde gerçekleşmiş ve bu fikirler kısa zamanda Avrupa’nın diğer ülkelerine de yayılmış, 1860’lardan sonra ülkeler arasında da oynanmaya başlanmıştır.

Sosyal birliğin bu şekilde sağlanmasıyla Almanya’daki bölgesel rekabet farklı bir alana, çim sahalara taşınmıştır. İşin zor olan kısmının halledilmesinin ardından, okudukları şehirlerdeki üniversitelerinde futbol takımı kuran öğrenciler, diğer şehirlere düzenli olarak gidip gelmeye başlamış, deplasmanda takımlarını destekleyen taraftarlar sayesinde şehirlerin ekonomileri canlanmış, Almanya ekonomik bir gelişme kaydederek kısa zamanda imparatorluk haline gelmiştir.


1871-1918 Arası

Almanlar kendi ülkelerinde serbest dolaşım hakkı elde ettikten sonra “neden tüm Avrupa’yı da aynı yöntemle dolaşmayalım” diye gaza gelmişler ve sanki kendi ülkelerinde deplasmana gider gibi 1870 yılında ellerini kollarını sallayarak Fransız topraklarına girmişlerdir. Tarihçilerin Avrupa Birliği’ne giden yolda ilk adım olarak kabul ettikleri bu olay, kısa sürede Almanlarla Fransızları karşı karşıya getirir, ancak savaş Fransızların kısa süre sonra yenilgisiyle sonuçlanır, çünkü Alman ordusunun elinde von Langeschlange’nin Alfred Krupp ile geliştirdiği son teknoloji toplardan vardır. Savaş başlamadan önce Essen’e gelen von Langeschlange, burada Alfred Krupp ile tanışmış ve ona projesini geliştirmede yardım etmiştir. İşte Krupp toplarının bundan sonra teknolojik açısından hızla gelişmesinin ve Fransız yenilgisinin ardında bu gizli ortaklık yatmaktadır.

Savaşın kazanılmasından sonra Bismarck, von Langeschlange’yi Berlin'e çağırarak kendisine çok önemli bir görev verir ve ondan çok etkili bir silah geliştirmesini ister. Bundan sonra von Langeschlange kimliğini gizleyerek 1917 yılına kadar hiç ortaya çıkmamıştır ve bu arada nerede olduğu ya da ne yaptığı bilinmemektedir. 1917’de ülkesine geri döndüğünde aksanının biraz bozulmuş olduğu söylenmektedir ki, bu da Almanya dışında bir yerde olduğu şüphesini akla getirmektedir. Kendisine 1918 yılında verilen 1. dereceden Demirhaç Nişanı ve "Kızıl Baron" lakabı, I. Dünya Savaşı sırasında çok önemli hizmetlerde bulunmuş olduğunu göstermektedir ve dolayısıyla gizli görevini başarmış olma ihtimali yüksektir.


1918-1945 Arası

Ludwig von Langeschlange 1918-1945 arasında çeşitli ülkelerde istihbarat faaliyetlerine devam etmiş, özellikle II. Dünya Savaşı sırasında çeşitli görevlerde düşman ordularına sızarak casusluk yapmıştır.

Bağdat: 15 Şubat 1925
Londra: 30 Ocak 1939
Stalingrad: 22 Haziran 1941
Paris: 12 Eylül 1942
Oslo: 25 Mayıs 1943
Milano: 19 Kasım 1943
Varşova: 09 Aralık 1943
Bükreş: 22 Ekim 1944
Normandiya: 06 Haziran 1945
Tokyo: 06 Ağustos 1945

1945 sonrası

Ruslar tarafından çalınan T-34'de Antié'nin ürettiği alternatif Tiger.

II. Dünya Savaşı'nda Almanya'nın yenilmesi üzerine önce Sovyetler Birliği'ne kaçan von Langeschlange, burda da roket çalışmalarına devam ederek Sovyetler'in uzay teknolojisinde hızla gelişmesini sağladı. 1960'ların başında Kruşçev kendisinden votkayla çalışacak uzay araçları tasarlamasını ister, böylece zaten tek başlarına uzayda canları sıkılan kozmonotların da morallerinin de düzeleceğini düşünmektedir, ayrıca Sovyetler'de bol miktarda votka üretildiği için uzay seferlerinin maliyetinin de azalacağını söyler. Von Langeschlange bunun mümkün olamayacağını anlatmaya çalışsa da Kruşçev onu dinlemez ve onu Sovyetlerin düşmanı ilan eder. İşte bu olayın üzerine von Langeschlange'nin kimliğini gizleyerek gizlice ABD'ye gidip izini kaybettirdiği ve NASA'nın uzay faaliyetlerine iştirak ettiği söylenmektedir ki, bizce ABD'nin uzay yarışında SSCB'yi geçmesinin arkasında Von Langeschlange vardır. Bu esrar hala aydınlığa kavuşmamıştır ve ayrıntılar Amerikan hükümetince gizli tutulmaktadır.

Amerika'ya giden ve orada roket çalışmalarına devam eden von Langeschlange kimliğini yıllarca gizlemiş ve orada sıradan bir vatandaş gibi yaşamıştır. Sahte kimlikle NASA'ya sızmış ve orda bilgilerini arttırmıştır. 1960'larda NASA'nın ödeneklerinin çok yüksek olduğunu ulusal bütçenin bunu karşılayamayacağını savunan başkan Kennedy, NASA çalışanlarına ücret ödenmesini kesme talimatı vermiş ve bunun sonucunda von Langeschlange dahil tüm personel aç kalmıştır. Böylece Kennedy ile arası açılan von Langeschlange, eski bir asker olmasının da verdiği soğukkanlılıkla 1963 yılında Kennedy'i öldürmüştür. Bu olayın üzerindeki esrar perdesi hala aralanamamıştır. Daha sonra kayıplara karışan von Langeschlange önce Avrupa'da gençlik hareketi lideri olarak ortaya çıkmış, Vietnam'a gitmiş, İran'da devrim başlatmış, Sovyetleri ve Yugoslavya'yı parçalamış ve dünyayı dolaşmıştır.


Askeri Kariyeri

II.Dünya Savaşı günlerinde von Langeschlange

Almanya'da SS'lerin kurulmasına ön ayak olmuş ve soyadında ki schlange kelimesinin baş harfi olan "S" harfi bu birliklere verilmişdir. Bu olayın sebebi ise son derce hırçın ve acımasız olan Aziz Antié'nin labartuvar dışındaki çalışmalarında,bizzat savaş stratejileri eğitmeni olması ve muharebe meydanında aktif komutanlık yapmasıdır. Askerlerine ve subaylarına katı disiplin ve eğitim veren Antié her zaman "DU BİST EİN SCHLANGE,EİN SCHLANGE" şeklinde askerlerine bağırması ve onları motive etmesi sonucu bu gaddar birliklere SS adı takılmışdır.Antié bir şekilde ödüllendirilmiştir aslında. (Türkçe meali ile"SEN BİR YILANSIN,BİR YILAN")

Antié tarafından yapılan T-34'ün genel çizimleri

Blietzkrieg gibi anında saldırma ve savaş stratejileri uzmanı olan Antié birçok farklı savunma ve saldırı taktikleri ile savaş tarihine ve literatüre geçmişdir. T-34 gibi Rus tankları ise kendisine ait olan çalınmış çizimlerdir. Daha sonraları Rus ajanlar tarafından T-34 tankının mühendislik projesinin çalınnmış olduğunu öğrenen Antié çok sinirlenir "Madem çalarsınız bende daha çok yaparım" der ve hemen çalışmaya başlar. Aşağıda listesini vereceğimiz ağır ve hafif zırhlı anti-mayın vs. gibi tankları çok kısa bir sürede icad eder. (1934 yılında çizimleri çalınan T-34 ise Rusların beceriksizliği yüzünden acnak 10 sene sonra üretilmişdir daha sonraları bu tank 2.dünya savaşının en başarılı tankları arasına girmişdir, ne yazık ki Antié'nin adı ise hiç bir yerde geçmemişdir.)Askeri İcatları

Von Langeschlange Almirante üniformasıyla
Von Langeschlange Führer üniformasıyla

T-1A (SdKfz101)1934 Light tank

standard 2 T-IIB (SdKfz121)1938 Light tank

standard 3 SU-75 (SdKfz131)1940 Light AG Pak 40/2 "Mercedes II"

standard 4 SU-105 FH18/2 "Bech" (SdKfz124) on base T-II1940 Light Assault Gun

standard 5 T-3J (SdKfz141/1) 1940 Middle tank

standard 6 SU-75 on base Arsturm1941 Assault Gun on base tank T-3

standard 7 SU - 75 Arsturm1943 Assault Gun on base tank T-3

standard 8 SU-105 Arsturm1942 Assault Howitzer on base tank T-3

standard 9 SU-1501943 Assault Howitzer on base tank T-3

standard 10 T-41940 Middle tank

standard Not shown 11 SU-751942 Assault Gun on base tank T-4

standard 12 SU-1501943 Assault Gun on base tank T-4

standard 13 SU-88 Shershen Nashorn1943 Gun on base tank T-4

standard 14 SU-88 Jag Panther1944 Assault Gun on base tank T-4

standard 15 T-5 Panther1943 Heavy tank

standard 16 SU-600 "Tor"1940 Heavy Assault Gun (opened)

small amount 17 "Mouse"1944 Super Heavy tank

small amount 18 B-4 Borvard1942 mine machine

standard 19 Small tractor "KottenKrad"1941 Tracked motorcycle

standard 20 B1A "Goliaf"1943 Tracked torpedo

small amount 21 B1B "Goliaf"1943 Tracked torpedo

small amount 22 Sphere -tank1938 rolling forward observer post

unique 23 1F (VK1801) "Bear"1941 Light tank

standard 24 T-VIH "Tiger" 11942 Heavy tank

standard 25 SU-380 "SturmTiger"1944 Heavy Assault Gun

standard 26 T-VIB "Tiger II" ("Royal tiger")1944 Heavy tank

standard 27 SU-128 "Jagdtiger" B1944 Heavy Assault Gun

standard 28 SU-881944 Light Assault Gun (opened)

standard 29 SU-1281942 Middle Assault Gun (half-opened)

small amount 30 SU-"Ferdinand" "Elefant"1943 Heavy Assault Gun

standard 31 "Horh"-B1939 Light armored car

standard 32 BTRD7r "Adler-Berk"1938 Light carrier on base tractor "Bussing-Nag"

standard 33 BTRD7r "Bussing" 250/91938 Light Scout carrier with 20 mm gun on base tractor "Bussing-Nag"

standard 34 BTR1 939 scout carrier with 75 mm cannon on base tractor "Krauss-Maffei"

standard 35 "Nebelverfer"1942 10x Channel mortar

standard 36 "Krauss-Maffei"1934 middle tractor-carrier

standard 37 "Dimler-Bentz" DV-101934 Heavy tractor-carrier

standard 38 Mine Sweeper NK-1011942 rolling Mine exploder


Sanat Kariyeri

Deutschland(*)


Deutsch, deutsch, deutsch...

Natürlich hat ein Deutscher "Wetten, dass"* erfunden

Vielen Dank für die schönen Stunden

Wir sind die freundlichsten Kunden auf dieser Welt

Wir sind bescheiden - wir haben Geld

Die Allerbesten in jedem Sport

Die Steuern hier sind Weltrekord

Bereisen Sie Deutschland und bleiben Sie hier

Auf diese Art von Besuchern warten wir

Es kann jeder hier wohnen, dem es gefällt

Wir sind das freundlichste Volk auf dieser Welt


Deutsch, deutsch...

Nur eine Kleinigkeit ist hier verkehrt

Und zwar, dass Schumacher** keinen Mercedes fährt

Refrain:

Das alles ist Deutschland - das alles sind wir

Das gibt es nirgendwo anders - nur hier, nur hier

Das alles ist Deutschland - das sind alles wir

Wir leben und wir sterben hier


Deutsch, deutsch...

Es bilden sich viele was auf Deutschland ein

Und mancher findet es geil, ein Arschloch zu sein

Es gibt manchen, der sich gern über Kanaken beschwert

Und zum Ficken jedes Jahr nach Thailand fährt

Wir lieben unsere Autos mehr als unsere Frau'n Denn deutschen Autos können wir vertrau'n

Gott hat die Erde nur einmal geküsst

Genau an dieser Stelle, wo jetzt Deutschland ist

Wir sind überall die besten - natürlich auch im Bett

Und zu Hunden und Katzen besonders nett


Das alles ist Deutschland...

Wir sind besonders gut im Auf-die-Fresse-hau'n

auch im Feuerlegen kann man uns vertrau'n Wir steh'n auf Ordnung und Sauberkeit

Wir sind jederzeit für 'nen Krieg bereit

Schönen Gruß an die Welt, seht es endlich ein

Wir können stolz auf Deutschland... SCHWEIN!


Schwein, Schwein...


Das alles ist Deutschland...

(*)1939 yılında Antié birlikleri için bestelediği marş

Akademik Kariyeri

Bunlar Antié'nin diplomalarının sadece ufak bir kısmıdır.Şu anda elinde bulunan diplomalar ile bir müze açmayı planlamaktadır.

Bilim ve Sanat dalları üstüne sonuz sayılabilecek çalışmalar yapmış ve yapmaya devam etmektedir. Eğitmen olduğu bazı okulları şu şekilde örnekleyebiliriz (Eğer mezun olduğu okulları yazmaya kalksaydık ruh sağlığınızın bozulacağını göz önünde alarak sadece eğitmen olarak katıldığı ve önayak olduğu okulları yazmakla yetineceğiz):


Bilimsel Akademiler

Univ Cambridge, UK,kimya kürsüsü

Univ Oxford, UK,makina muhendisliği bölüm başkanlığı

Imperial Coll London, UK,antropoloji bölüm başkanlığı

Univ Coll London, UK,ekonomi doktorası

Swiss Fed Inst Tech, Switzerland,bankacılık ve işletme uzmanlığı

Univ Utrecht, Netherlands,bioloji doktorası

Karolinska Inst Stockholm, Sweden,nano teknoloji prof. ünvanı

Univ Paris 06, France,siyasi bilimler doç. ünvanı

Univ Edinburgh, UK.Tarih prof. ünvanı ve bölüm başkanlığı

Univ Munich, German,Metalurji prof.

Federal Insitute of Technology in Zurich,makine prof.

The London School of Economics,işletme prof.

Federal Institute of Technology in Zurich,uçak mühendisliği prof.

Tecnical University of Münich ,uydu sitemleri ve haberleşme tek.anabölüm başkanlığı


Sanat akademileri

Berklee music academy(America) contemporary music studies n compositions,bölüm başkanı

Berklee music academy,sound engineering n synthesis,prof. ünvanı

Univ.off Boston,görsel estetik ve renk dokusu.prof ünvanı ve kürsü.

Univ California Musical search n recording endustries,araştırma ve geliştirme katkıları prof. ünvanı.

Ankara konservatuarı kurulumuna Paul Hindemith ile ilk destek veren ve Paul Hindemith'e bizzat Türkiye'ye eğitim için gitmesini emreden kişi.


Harp Akademileri

Alman Harp Akademisi,Tüm üst subay ve general rütbelerini sırasıyla almışdır eğitmendir.

Tottenkopf Ölüm Müfrezesi,Berlin,Baş Komutan,General Ünvanı.

Grünberg Harp Akademisi,München,Generallik,savaş stratejileri eğitmeni

Reich Biolojik Silahlar Departmanı,Bonn,Generallik ünvanı,araştırma ve geliştirme sorumlusu


Yetiştirdiği Dünyaca Ünlü Öğrenciler

Aziz Antié hem yukarıda saydığımız akademilerde hem de akademi dışında pek çok öğrenciler yetiştirmiş bu öğrencilerin pek çoğu sonraları bilim konseylerince ödüllendirilmiş ve bilime katkılarda bulunmuşdur.Bunlardan bazılarına saymakla başlıyalım isterseniz:

Otto Stern,Walther Gerlach,Wolfang Pauli,Alfred Kastler,Emil Fischer,Nikolai Tesla,Friedrich Bergius,Albert Einstein,Alfred Nobel vs.

Elektrik kesintileri sırasında hocası Antié için ışık tutan Nikolai Tesla

Bu yetişdirdiği öğrencilerin dışında tıpkı Antié gibi gündem dışında kalan ve birçok ilim ve sanat araştırmaları yapan pek çok önemli öğrencisi bulunmaktadır.Bunlardan bazıları Darth Noise, Lordinn, Asyrius, Vatik Han gibi issimlerde(Bu issimde çalışma yapanlar Tesla Işık Kardeşliği adı altında çalışmaktadır) ilim ve sanatlarını son derece içe kapanık ve gizli halde sürdürmektedir zira ellerinde bulunan güç çok tehlikeli ve korunması gerekmektedir.


En Sevdiği Öğrencileri

Aziz Antié'nin de dediği gibi "Eğitim özgürlük getirir ama gerçekler gizlilik".O yüzden Antié her öğrencisini eşit seviyede eğitirdi ama içlerinden ancak seçilmiş olanlara gerçeği görme ve sırlara ulaşma şansını tanırdı.Kendisine en sevdiği öğrencileri sorulduğunda;Tesla Işık Kardeşliği adı altında çalışanların dışında en sevdiği öğrencilerini Nikolai Tesla ve Otto Stern olarak açıklamaktadır.

Alfred Nobel gerizekalılığı sayesinde patlamalara sebep olduktan sonra düşünürken "Acaba neden patladı bu dinamit?"


Alfred Nobel Bir Salaktı

Yukarıdaki açıklamaların ardından en sevmediği öğrencisinin Alfred Nobel olduğunu açıkça söylemişdir.Bunun sebebini ise;

-"O bir salaktı ve hiç bir zaman salak olmaktan ölümüne dek kurtulamadı.Hayatta iken beceriksizliği yüzünden pek çok kez labaratuvarını patlattı ve en sonunda bu patlamalardan birinde abisinin ölümüne sebep oldu gerizekalı Alfred".

Evet gerçektende Alfred Nobel aslında şişirilmiş balon bir bilim adamıydı ve ne yazık ki fazlasıyla değer bindirilmişdi. Aziz Antié'nin bu konu hakkında ki görüşleri sorulduğunda bize aynen şu açıklamayı yapmışdır kendisi;

-Alman atasözünün dediği gibi "Parlayan her şey altın değildir" evet biliyorum kendisi çok yeteneksiz ve bir o kadar da şöhret olmuşdur ne yazık ki.Adı altında verilen ödüllerin kalitesi bu günlerde kendine layık bir şekilde adileşmiş ve hak ettiği yere kavuşmuşdur bence.Nobel adı altında yapılan ödüllere alternatif olarak Gobel ödülü verilmektedir.Bence ıvır zıvır ile ilgilenenler bu ikisinede başvursun.Bizler büyük insanlarız böyle işlere ne vaktimiz nede alkışlanmaya ihtiyacımız var.Biz zaten kendimizi biliyoruz önemli olan da budur zaten.

Mücadeleleri

Antiéist Arma

Anfibik yaşam formlarına karşı birçok farklı araştırmalar yapan Aziz Antié Tesla Işık Kardeşliği adı altında yürüttüğü bu mücadele de nerdeyse bu aşağılık yaşam formlarını normale döndürmeyi başarabilecek son noktayı koymak üzeredir. Gelişmiş haberleşme ve uydu sistemleri sayesinde göreve verdiği öğrencisi Lordinn Anfibik yaşam formları hakkında her tür antropolojik bilgiyi toplamış ve bilgilerimize arz etmişdir. Şu sıralarda Master Darth Noise tarafından yürütülen Ashqolik Rahibesi Nukky projesi ile Anfibikus dahil tüm anfibik yaşam formlarının normal heteroseksüel güdülere kavuşması üzerine araştırma ve geliştirme porjeleri yapılmaktadır. Çok kısa süre içinde anfibik yaşam formu yer yüzünden silinecek dünya da yeni bir zafer elde edilecektir.

Şu Andaki Uygulama ve Çalışmaları

Nazi savaş suçlusu olarak arandığı 50 yıl boyunca kimse izini bulamamış, ve nihayet öldüğüne karar verilmiştir. Ancak ölümsüzlüğü daha XII. yy'da yakalayan bu Aziz, daha yapacak çok görevi olduğunu düşünmektedir. 1990'dan sonra iki Almanya birleşince tekrar Alman vatandaşı kimliğine kavuşmuş ve ülkesine geri dönmüştür. Şu an Almanya'da yaşamaktadır ancak 900 yılık yaşamında pek çok kez ziyaret ettiği Türkiye'yi çok sevdiği için 1999 yılında Türk vatandaşlığına geçmiştir.

1999 Yılından sonra vatandaşlığına geçtiği Türkiye Cumhuriyeti için sonsuz bir saygı duyan Aziz Antié Almanya Rusya ve Amerika'da (Nasa) geliştirdiği askeri savunma sanayi bilgilerini ülkemizin menfaati için kullanmaya başlamışdır. Hiç bir çıkar beklemeksizin ona kucak açan bu ülkenin evlatlarına Aziz Antié 'de bilgilerini karşılıksız olarak devretmeye ve yeni vatanını savunmaya canı gönülden katılmaktadır. Aziz Antié şu anda ülkemiz adına Aselsan, Asmaş, Nurol gibi muharebe ve tank sanayilerinin gelişimini sağlamaktadır.

Aselsan adı altında : Dahili/Harici Muhabere Sistemleri, EH Sistemleri, Elektro-Optik Sistemler, Stabilize Silah Platformu, Top Atış Kontrol Sistemleri, Seyrüsefer Sistemleri, Elektronik Harp,MİLGEM Savaş Sistemi, Kurtarma ve Yedekleme Gemisi, Arama Kurtarma Gemisi, Her tür askeri haberleşme sistemleri.

Asmaş adı altında ise : M47 TANK MODERNİZASYONU KURTARICI TANKLAR, UZAKTAN KOMUTALI ANTİ-PERSONEL MAYIN TEMİZLEME ARACI VE UZAKTAN KOMUTALI ANTİ-TANK MAYIN TEMİZLEME TANKI PROJESİ,ANA MUHAREBE TANKI PROJESİ.

Uluslararası lobiler 2010 yılında patlak veren Arap isyanlarının arkasında da Aziz Antié'nin olduğunu düşünmektedirler. Çin Hükümeti Antié'nin Doğu Türkistan'a sızmasından endişeli olduğu'da kulislerde konuşulan iddialardan biri...

Kitapları

Hören Sie sich Geschichte von mir an (Türkçe: Tarihi Bir de Benden Dinleyin, Tarih Yayıncılık, 1936)

Was wollen Panzer? (Türkçe: Tanklar Ne İster?, Tank Basım, 1945)

Der Mann der den Panzern zuflüsterte (Türkçe: Tanklara Fısıldayan Adam, Nazi Kitap, 1923)

Mein alter Kumpel Idkwho (Türkçe: Eski Dostum Idkwho, Dostum Kitap, 1900)

Bağlantıları

Tesla Işık Kardeşliği, Türk İnternet Muhafızları, Golden Dawn, Nasa, Nikola Tesla, Vatik Han, Darth Noise, Lordinn, Assyrius, Tedaş, Türkiye Aikido Federasyonu, İstanbul Biçki Dikiş Kursu Halk Eğitim Merkezi, TRT Çocuk Korosu, Ultra Aslan, Çılgınlar, Genç Fenerbahçeliler, Teksas, Çarşı, Nosyonel Asosyalizm Örgütü, Trakyalılar Cemiyeti, Papa, Bolu Mutfağını Koruma Vakfı, Alman Birasını Geliştirme Platformu, Nefes Bar, Bilkentli Cosplaycileri Koruma ve Yaşatma Derneği, Akdeniz Üniversitesi Eski Kapıcılar Topluluğu, Bozbaykuşlar, Erkekten Dönme Merzifonlu Katolik Taşfırın Ustaları

Dış Bağlantılar

Ludvig von Langeschlange'nin resmi web adresi