Bağcılar

Yansiklopedi sitesinden
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Bağcılar Ayanlığı
Bayrak Arma
(Bayrak) (Arma)
Sloganı: Bana dokunmayan yılan bin yaşasın
Konumu
Resmi Dili Türkçe
Dini Radikal İslam
Hükümet Şekli Monarşi Tipi Cumhuriyet
Ayan Heijan
Torbacı Jilet Apo
Başkent İstanbul
Başlıca Şehirler Şanzelize
Yüzölçümü 100-200 km
Nüfus (2021 itibariyle) Counter.gif
Ulusal Marşı Burası Bağcılar
Ulusal Kahramanı Adnan Oktar
Uluslararası Kahramanı İnternet Mahir, Cem Uzan
Tarihsel Gelişimi 450 Moğol İmparatorluğu

666 Göç
843: Müslüm Türk Devletleri
1056: Anadolu'nun Kapıları Sultanlığı
1299: Osmanlı
1923: Törkiş,Kürtiş Rıpablik
1924: Kürtiye Laik Demokratik Cumhuriyeti

Para Birimi Boş Sigara
Demografik Yapı%25 Ayan Amcalar

%60 Bağcılarlı
%15 Ayan Ablalar

İthal Ürünleri
İhraç Ürünleri


Bağcılar[düzenle]

Bağcılar, Bakırköy ilçesinden 1992'de ayrılarak, yanında Bakırköy'ün bütün delilerini etrafına toplayıp kendi başının çaresine bakmaya çalışan bir ülkedir. Vatandaşı bi garip, çeşit çeşit kültürlerin barındığı, ortalıkta eşek ahırının bile bulunmasına izin vermeyen sırtlan sürüleri akınları ile her dakika dövülmektedir.


Tarihi[düzenle]

Önceleri Bakırköy ülkesine ait olan bir şehir iken 1992'de "Çekerim emaneti s.kerim adaleti!" diyerek halkının %50'sinin silahlanması ile ortaya çıkmış bir isyan ile birlikte kendi ülkesini kurmayı başarmıştır. Yanındaki ülkelere "Gelin burada am var!" çağrısı ile bütün abaza gençliği toplamış, kendini en sonunda en yüksek nüfuslu ülkesi yapmayı başarmıştır.


Nüfus[düzenle]

İnsanların %50'si Suriyeli, %25'i Kürt, %10'u Efeli(F50 Ceketliler), %4'ü fahişe, %0.9'u Bakırköy'den ayrılmış Türkler, %0.08'i sitelerde oturan hali vakti yerinde zengin züppeleri ve %0.02'si de doğu görevini yapmaya gelmiş öğretmenlerden oluşmaktadır.

Eğitimi[düzenle]

Nüfusunun yarısından fazlası harika eğitim görmektedir, hatta 3. sınıfta %0.001 İngilizce öğrenimi ile sadece "MotherFucka" demeyi öğrenebilmiş öğrencileri, sizi bu üstün eğitim örnekleriyle hayrete düşürebilir.

Ekonomi[düzenle]

Bu ülkede tekstil her şeydir. Eğer bir bakkala uğrarsanız ve elinizi sallarsanız o anda ekmek almakta olan taşeron bir tekstilciye bile çarpabilirsiniz. Efendim, zaten insanının %99.9'u öfke kontrolüne sahip olmadığı için, en iyisi ya bu testi yapmayın, ya da morarmış göz size yakışır mı onu düşünmeye çalışın.