Che Guevara

Yansiklopedi sitesinden
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Che Guevara
Che Guevara
Gerçek İsmi Çe Guravara
Lakabı Nihat Doğan
Doğum Tarihi '
Doğum Yeri Bolivya küba treni
Mesleği Gezgin
Hobileri Motorsiklete binmek, devrim yapmak,puro tüttürmek
Tuttuğu Takım Livorno
Burcu Akrep
En Zayıf Yönü Saçları
Olumsuz Özellikleri Çok başına buyruktu
En Büyük Korkusu Emperyalis güçler
Vazgeçilmezi Puro
Favori Sözü {{{favori sözü}}}
Favori Kahramanı Muro ( Bknz: Mallar Vadisi)
'


Tek Yol Devrim adlı Antalya türküsüyle meşhur olan Ernesto Che Guevara, Küba'lı bir Komünist'in teki idi.

Hayatı[düzenle]

1920lerde dogmustur. tıp fakültesini bitirir tam doktor olacakken kıçını açıkta bırakır tüm latin amerikayı gezer. yetmez meksikada fidel castro reyizle buluşur kübadaki batistayı batırır. Oda yetmez dünyayı dolaşır Gözüne kestirdiği ülkede devrim yapar. Ve tütün şirketlerinin kankası sayılır Ayrıca che ile birisini aynı odada cam çerceve açmadan bırakırsanız ölümcül olabilir. 2-3 dakikada siroz olabilir mazallah. Flash tvde fenerbahçeye takım vermek için 12 erkek çocuk isteyen adamdan etkilenir beyzbol takımı kurmak için 5-6 çocuk yapar Ve çok karizmatik bir tipi vardir anasini satayim.gören kizlar bayilir. Che Guevara'nın gerzek kardeşi Thomas 3 yıl Voltar'ın seks kölesi olmuştur. Aynı zamanda che guero olarakta bilinen su nedir bilmeyen teke taşağından hallice goministin tekidir. En son CIA tarafından götüne koyularak eşşek cennetine postalanmıştır

Teoriler[düzenle]

Çoğu insan (Zekeriya Beyaz da dağil) seçilmiş birinin bir gün geleceğine inanır. Bazıları der ki chosen one Sidious un soyundan olacaktır ve Sidious'u öldürüp zina yayacaktır ama herkez biliyor ki bu tamamen saçmalıktır.

Puro içmesinin sebebi gizli eşcinsel penis fetişi olmasıdır. her puro içtiğinde sakso çektiğini hayal ederek zevke gelirdi.