Ereksiyon

Yansiklopedi sitesinden
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Bu sayfaya bakmış olabilir misin? PINGASBuna eyaletlerde şemsiye diyoruz..

Ereksiyon, toplum merkezleri ve diğer halk binalarında her 4 yılda bir düzenlenen bir olaydır. Katılımcılar 18 yaşın üzerindedir ve bir standda beklerler. Bu uygulama ilk olarak, New York City, ABD'de, 1406 yılında, Kudüs'ten dönen Haçlı Şövalyeleri Kıbrıs'ta yanlış rotasyona girdiklerinde ortaya çıkmıştı. Bu ıssız arazide yiyecek veya patates olmadan kendilerini eğlendirmek ve gerçekten eğlenmek için, karşılıklı mastürbasyon turlarına yer alarak, bir şovalye grubun lideri olarak iddia edebilecek diğer birkaç şovalyeye bir ereksiyon uygulamasını isterler. Bu kısa sürede demokratikleşti ve böylece İngiltere, Fransa ve Jamaika gibi güney yarımkürede bulunan ülkeler tarafından benimsenmeye başladı.

Bir ereksiyon, genellikle bir adamın pantolonundaki bir şişlik tarafından teşhis edilebilir ve zaman zaman, istek üzerine ellerini ceplerinden çıkarmak istemeyen bir isteksizliktir.Gelen ateşli bir kız görürseniz, onu çıplak hayal edin. Sonra penisiniz yavaşça büyüyecek ve kemik gibi hissetmesine neden olacak.

Ereksiyonlar Sex için yararlıdır. Ereksiyon yapmak için kendi penisini emmek zor ama penisini emmekten başka mastürbasyon yöntemleri de var.