George W. Bush

Yansiklopedi sitesinden
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
George W. Bush
George W. Bush
Gerçek İsmi {{{gerçek ismi}}}
Lakabı Pusth Sil
Doğum Tarihi King kong la aynı nesilden
Doğum Yeri Beyaz Saray'ın samanlığı
Mesleği Part-Time A.B.D. Başkanlığı, Part-Time Kasaplık, Full-Time Gerzeklik
Hobileri Savaş açmak, Gaf yapmak, Burnunu karıştırmak , Düşmek, Düşmek, Düşmek
Tuttuğu Takım Nükleer spor
Burcu '
En Zayıf Yönü Aklı
Olumsuz Özellikleri maymuna benzemasi, uzaylı olması, Laik Türklere hakaret etmesi
En Büyük Korkusu Usame Bin Ladin
Vazgeçilmezi Recep Tayyip Erdoğan
Favori Sözü Nükleer silah var var orada
Favori Kahramanı Ahmedinejad,Saddam
'


Kafamın tasını attırma, oraya demokrasi getiririm haa..

~ George W. Bush

George W. Bush bir Maymundur.

~ Bir YouTube yıldızı

Kankam lan o benim! Efendi olun olum.

~ Recep Tayyip Erdoğan

Corc Dabılyu Buşt, Texas doğumlu beyin ve anüsü yer değiştirmiş Redneck cemaatinin bir üyesidir. Amerika Büyükşehir Belediyesi'nin şu andaki salağıdır. Doğuya yapılan Haçlı Seferleri'ni organize eden kişidir. Katılım ücreti, bir varil petrol olup, içki dahil değildir. Bir dahaki gezi, sefer, düzenlenecek ülke İran'dır. Biletlerinizi şimdiden ayırtmak isterseniz, Bush'a bir telefon çakmanız yeterlidir. "Internets", "Nucular" ve "Strategery" gibi İngilizceye yeni sözler kazandırmıştır.

Sevişme Savaş'ı[değiştir]

yorumu ve düzenlemeyi size bırakıyorum XD(Kuklacı, kuklası, kurbanı.. Çalanlar ve oynayanlar..

Beyaz Saray'daki çılgın partilerden ve renkli gece hayatından sıkılan Bush, rutinleşen yaşamına yeni tatlar katmak amacıyla çeşitli ülkelere ilginç bahanelerle savaş açmıştır. Bunlar arasında Sarumanın ikiz kuleleri bahane ederek saldırdığı ve sivil halkın yarısını katledip geri döndüğü Afganistan, kimyasal silahlar dolayısıyla savaş açıp silah falan bulamadığı ancak yerel halka demokrasi getirip petrol kuyuları sayesinde de acayip sakal yaptığı Irak, zencilerden korktuğu için saldırdığı Afrika ve Bollywood filmleri canını sıkmaya başlayınca hedef aldığı Hindistan sayılabilir. Padişahımız Recep Tayyip Erdoğan sayesinde Bush efendinin saldırılarından korunmakta, içte bağımsız dış politikadaysa Amerika'ya bağlı bir sömürge ülkesi olarak hayatımızı fevkalade rahat bir biçimde geçirmekteyiz. Padişahım çok yaşa!

Skandallar[değiştir]

Bush'un hayvanlı oral seks skandalı

Bush efendi başkanlık kariyeri boyunca sayısız skandala imza atmıştır. Bunlardan ilk akla gelen elbette köpeğiyle yaşadığı yasak ancak tutkulu ilişkidir. Eşi Condorezzak Rice tarafından defalarca yalanlanmasına rağmen birçok defa gece klüplerinde köpeğiyle samimi şekilde yakalanan Bush, Beyaz Saray'a sıkça girip çıkan görgü tanıkları tarafından da köpeğiyle biraz "fazla ilgili" olarak tanımlanmış, ancak tüm iddialara karşın Bush cephesinden resmi bir açıklama gelmemiştir. Yeni getirdiği kanunlarla Connecticut eyaletinde hayvanlarla evliliği mümkün kılan Bush bey'in önümüzdeki sene eşinden boşanıp köpeğiyle dünyaevine gireceği söylentileri son zamanlarda Amerikan basınında sikça yer almaktadır.


George Bush; köpeğiyle gayet uygun pozisyonda.

Bir başka skandalsa, izlediği Euro Trip filminden etkilenen Bush kişisinin Avrupa'ya görüşmelere gittiği zamanlarda AB üyesi ülkelerin liderleriyle vakit buldukça grup seks partileri düzenlediği, hatta ve hatta Tayyip ile ilk tanışmalarının böyle bir partide vuku bulduğu şeklinde anlatılmaktadır. Elbette bu iddialar Bush tarafından doğrulanmadığı için bizlere düşen hurriyet.com sitesine girmek ve "Bush'un ateşli resimleri için tıklayınız lan" ibaresi vasıtasıyla açılan sayfalar eşliğinde çavuşu tokatlamaktır. Seksi şey seni.

Durmak Yok, Bushtluğa Devam[değiştir]

2007 senesi itibariyle Bush insanı halen (düşmediği zamanlarda) başkanlık koltuğunda oturmakta, karşısındaki dünya haritasına dart okları fırlatmak suretiyle seçtiği ülkelere savaş açmakta ve köpeğinden olan 5 birbirinden şirin yavrusuyla vakit geçirmektedir. 2007 Eylül ayında düzenlediği basın toplantısıyla bir sonraki sene için planlarını aktaran Bush'un ajandasında G8 liderleriyle grup olayına girişmek, köpeğinden sonra Sivas'tan özel olarak getirttiği kangal ile yeni bir başlangıç yapmak, Usame Bin Ladin'e Fair Play ödülü vermek gibi maddeler yer almaktadır. O ermiş muradına, biz çıkalım kerevetine şeklinde bir nokta koyup kendisine başarılar dilemekten başka bir şey gelmez elden. Fırsat bulursa bu civarlara da saldırması şiddetle tavsiye edilir.

In Bush We Trust