In Fuckin' Bruges

Yansiklopedi sitesinden
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

In Fuckin' Brugges (Türkçe adıyla: Pis Brüj) 2009 Dolapdere yapımı post okaliptik güldürüdür. İki aylağın hikayesinin anlatıldığı filmi aykırı yönetmen Steve Vai yönetti, yazdı ve seyretti. Film birbirine bağımlı 17 hikayeden oluşmaktadır. Fuckin Brugges'ün galası Tahtakale'deki tezgahlarda yapıldı. Daha sonra rapidshare, filesfactory ve letitbit'te kotalı olarak gösterime girdi. Türkiye'de sadece emule salonunda gösterildi ve porno çıkanlar sayılmazsa 123.690 kez indirildi.

Konu[değiştir]

İki adam kayıktadır. Genç olanı ötekine dönerek niye Brüj'e gidiyoruz der. Öteki de, Brüj'e gitmiyoruz zaten Brüj'deyiz aq salak der. Genç olanı da tamam o zaman niye bu sktimin Brüj'ündeyiz der. Yaşlı olan bilmiyorum Heri söyleyecek der. Bu böle sürüp gider. En sonunda bir otele yerleşirler. Otelde genç olan ağlamaya başlar, çünkü işteyken bir çocuğu öldürdüğünü sanmaktadır. Halbuki 26 cm penisi olan çocuk ilk ereksiyonu sonuncunda meydana gelen kan kaybı sebebiyle ölmüştür. Ancak genç adam bu yüzden vicdan azabı çekmektedir.

Bu ikisi Heri'den haber gelmesini beklerken bir taraftan da Brüj'ü gezerler. Şehre geldikleri günün ertesinde turlamaya çıktıklarında yaşlı olan gence dönerek aa kule gel çıkalım der. Genç olan da ona bakıp ne üfff, ben buradan bakacam der. Daha sonra yaşlı olan beş yüro verip Belfry of Bruges'e çıkar ve etrafa bakar.

Bunlar şehri gezerken Heri oteli aramış ve sevgi dolu bir mesaj bırakmıştır.