James Blunt

Yansiklopedi sitesinden
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
James Blunt
James Blunt
Gerçek İsmi James "Got veren" Blunt
Lakabı Got veren
Doğum Tarihi 1998
Doğum Yeri Istanbul
Mesleği Ibnenin teki
Hobileri Tarkan
Tuttuğu Takım Trabzonspor
Burcu Keci
En Zayıf Yönü Musik
Olumsuz Özellikleri Hayatta kalmasi
En Büyük Korkusu bir kadinla sevismek
Vazgeçilmezi Tarkan
Favori Sözü "Biz Burdayiz! Ibneyiz! Alisin!"
Favori Kahramanı Aquaman
'


Amina soktugumun hiyarin teki olan James Blunt, dunyanin en onder ibne sarkicisidir. 1998bucuk civarinda, Ricky Martin'in kanli cesetin icinden cikip, Lovecraftin canavarlarin biri gibi alti agazini acip, istanbul metro tiyatrosunu, ve bogaz koprusunu yerle bir etti. Dort yili gecen vakitte James Blunt dunyadaki tum harbi maco yerlere gidip, agazina sicmaya devam etti. Turkiyeye geri dondugunde, su andaki erkek arkadasi tarkan onu rahatlatip, insan haline cevirebildi.

2002 - 2003 Insan yillari[düzenle]

Sonunda istedigi yere geldigi icin, ve, Turkiyenin tum erkeklerinin istegine karsi, bu nalet duet herkezin kulaklarina boktan muzigini sokup, Top 1# geldi. Yeniden kurulan istanbul amfi tiyatrosunda her aksam conser veren Blunt-a karsi Kara murat, Cem Yilmaz, ve Hincal Ulunc bu canavarin sesini kapatmak icin PKKnin en Kurt canavarlarini tiyatroya saldilar. Ters olay olur ya abi, Blunt bunlari oldurup bir kahraman oldu. Blunt en son boğazköprüsü yanında sikini ağzına alırken görülmüştür ondan sonra onu gören olmadı...

2003 - 2005 Gitar telim bozuldu[düzenle]

Sonunda bu ibne gitti, artık şehir kurtuldu alayınızın amını sikiyim..

Burası EkşiSözlük değil! Ekşi İçerik Tehlikesi
Sağlık Bakanlığı müfettişleri bu maddenin insan sağlığına zararlı ekşi unsurlardan oluştuğunu tespit ettiler ve içeriğinin uluslararası standartlara uygun olmadığına karar verdiler. Artık ekşi maddelerle mücadele etmek gerektiğini belirten Sağlık Bakanı da bu tarz maddelerin Ekşi Sözlük adındaki gizli bir tarikatın müritleri tarafından üretildiğini iddia etti ve ekledi:
"Maddenin en kısa zamanda uluslararası standartlara uygun hale getirilmesini bekliyoruz!"