Kirli Sözlük

Yansiklopedi sitesinden
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Bu sayfa güzel olmuş Eski Yazarlar Rahatsız
Bir süre önce bünyesine başka sözlükten gelen mültecileri kabul eden Kirli Sözlük'te olaylar durulmuyor.. Yeni yazarları sözlükten kaçırmak için anarşik hareket başlatan eski yazarların isimleri tek tek deşifre ediliyor. Araların da ünlü yazarlarında bulunduğu bu örgütün ergenekon ile bağlantısı araştırılıyor..
"Yeni yazarlar olayları protesto etmek için Ayasofya caminde öğle namazı kılma kararı aldı!"
Halkalı Çöplüğü San. ve Tic. A.ş.
Logo
(Kirli Sözlük Logosu)
Sloganı: Gerçekler Kirlidir
Hizmet Dili Felemenkçe ve Göktürkçe
Sektör Grubu Boşlukta yer kaplasın yeter.
Uluslararası Standartı Yıldız.gifYıldız.gifYıldız.gifYıldız.gifYıldız.gif
Kurucusu Mycroft Ballıses
Kuruluş Tarihi ... Kiraz Mevsimi
Yönetim Alanı 1.3 MegaBayt-Dahili Flaş
Yönetim Merkezi Halkalı Çöplüğü,Dağbaşı
Başlıca Şubeler Mersin, Giresun, Gaziosmanpaşa, Rotterdam
Elit İnsan Sayısı 31
Aktif Şövalye Sayısı
Büyüme Oranı (%)
3-5 Çapulcu,Tinerci
Yıllık -%21.3(2 Haftada tam 7 cm büyüme.)
Kirli Politikası Ne olursan ol gel, Ananı da al gel..
Kirli Konsepti Alayına Gider
Patron Mycroft Ballıses
Patron Yalakaları Moderatörler
Bağlı Birimler Mit, Mossad, E-5, Tem Otoyolu
Rakip Kuruluşlar Ekşi Sözlük, Lafmacun, Yansiklopedi, Uludağ Sözlük, İtü Sözlük, Borusan
Adresi kirlisozluk.com


Rabbim bana "Kirli Sözlük" dedi.

~ Ahsen Unakıtan

Yeni temaları ben tasarlayacağım.

~ Cemil İpekçi

Bari Kirli Sözlük'e mesih olsaydım amk..

~ Hasan Mezarcı

Suvsaibot noob ile seviyeli bir ilişkimiz var.

~ Onur Akay

Bana ne lan kaç yıllık sözlük olduğunuzdan ! tohumunuza para mı saydım.

~ Okan Bayülgen

Teknik bir aksaklıktan dolayı yayınımıza bir süre ara vermek zorunda kaldık.

~ Kirli Sözlük

Fikir olarak ilk defa 11. yüzyılda Hospitalier Şövalyeleri'nin bir toplantısında St. Jean Sikisken tarafından ortaya atılan Kirli Sözlük, teknolojik yetersizlikler ve maddi zorluklardan dolayı 21. yüzyılda, bir kiraz mevsiminde eski cumhurbaşkanı süleyman demirel'in de katıldığı törenle açıldı. Maddi sıkıntılar nedeniyle yayın hayatına devam etmekte zorlanan sözlüğün en büyük amacı bir gün "79" Şövalyeyi aynı anda online yapabilmek. Halkalı Çöplüğü'nden yayın hayatına devam eden sözlükten bir cacık olmayacağını herkes biliyor.


Genel Yapısı[değiştir]

14. yüzyılın ilk yarısı, Kirli Sözlük-Gaziosmanpaşa tarikat toplantısı. Bir tarikat üyesi, tarikat lideri St. Jean Soksan'a kirli sözlük'ü taktim ederken. Tarikatın köpeği cafer osman hasan'ın neşesi de gözlerinden okunuyor.

2009'un sonlarına doğru sözlüğe katılan mültecilerle birlikte biraz hareketlenen sözlük yine de kendisini toparlayamadı. Maddi sebepler yüzünden sık sık kesintiye uğrayan sözlükte 13 erkeğe sadece 1 kız düşüyor ve 14 kişi ile yayın hayatına devame ediyor. Sabetay sevi tarikaıyla da bağlantıları araştıran şövalyelerinin zevklerine düşkün olması en büyük eksi olarak dikkat çekiyor. Tapınak şövalyeleri arasındaki Anarşik, faşik ve kominik gibi her türlü görüşe saygı gösteren yönetiminin asıl amacının bu zor zamanlarda şövalye kaybetmemek olduğu bilinmekte. En büyük hedefi "79" Şövalyeyi aynı anda online yapmak olan tarikat 13 şövalye ve layd ile 14 müminle birlikte savaştaki yerlerini koruyorlar.

Yuvarmak Masa Buluşmaları[değiştir]

Şaşalı günlerindeki gibi som altından masa etrafından bulaşamayan şövalyeler fukaralıktan dolayı sokak aralarında veya deniz kenarlarında sabahlıyorlar. Modaya ayak uyduran şövalyeler tek gözlü kasetten massive attack ya da erol budan dinleyerek tombul efelerini piizlemeyi en büyük zevk olarak görüyor. Genellikle her zaman aynı çapulcu tayfasının bir araya geldiği buluşmalarda "oligarşik" bir yapı mevcut. Aslında bu şövalyelerin eş cinsel olmasından da büyük şüphe duyuluyor

Geçmişin Gölgesi[değiştir]

11. yüzyıldan 21. yüzyıla kadar uzanan elit, nezih ve paranın bok gibi olduğu ortamını kaybeden kirli sözlük, geçmişini özlemiyle yaşıyor. Kendilerinin sözlük yapısını ssg'den önce 11. yüzyılda savaştıkları şövalyelerin ve devletlerin ibneliklerini yazmak, eleştirmek, kusurlarını ortaya dökmek için bulduklarını iddia etseler bile, derin araştırmalar sonucu elle tutulur hiç bir bilgiye ulaşılamamıştır. Ama içlerinden büyük bir ateş barındıran şövalyeler buna yürekten inanıyorlar.

Sözlük Tarikatının Şövalye Tipleri[değiştir]

  • Hacı şakirler osbir çeken şövalyeler : Gün boyunca xvideos, youporn, redtube gibi sitelerden porno izleyen bu Şövalyelerin en büyük idolü don juan şahin k'dır. Zaman zaman posta gazetesinin arka sayfa güzellerine bakarak attırdıkları da gözlenen bu kişiler sözlüğen vazgeçilmezleri.
  • Proveke şövalyeler : Ota boka muhalefet etmeleriyle bilinen bu şövalyeler sözlüğün en sevilmeyen tayfası. Şövaleler arasındaki çekemezliğin sembolü olarak görülen bu şahıslar belli bir amaçları veya düşünceleri olmadan kötülük etmeyi bir hedef haline getirmiştir. Her başlığa bi' anti başlık açmalarıyla kendilerini belli eden bu şövalyeler sözlüğün kanayan yarası olarak görülmektedir.
  • Elit sözlük şövalyeleri : Gün boyu film, nba maçları, kitaplar ve benzeri sosyal olaylarla ilgili entry yazan bu şövalyeler sözlüğün veli nimeti olarak bilinmekte. Eski günlere dönüşü sağlayacak şövalyeler olarak görülen bu kişiler aslında bi' boktan anlamayan artiz tayfıdır.

Siteye Ulaşım linkleri[değiştir]