Kullanıcı mesaj:İmodium

Yansiklopedi sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara
Herkesin saçmalayabileceği özgür şey Yansiklopedi'ye Hoşgeldin, İmodium!Yansiklopedi geliştirilmeye tamamen açık bir kaynak. Bunun için gel, elele verip şu siteyi adam etmemize yardım et.

Sana sadece üç kural söylüyorum:

İnce ve Esprili dil

Haliyle Uncyclopedia'nın Türkçe versiyonu olarak, Yansiklopedi'ye girilen bilgiler olabildiğine komik, geyik, absürd ama ana başlıktan sapmadan ve tercihen ince ve kıvrak hicivlerle dolu olmalıdır.

Düzgün Türkçe

Her ne kadar mizâhî bir site olsak da okunuşun akıcılığı ve yazıların okunabilirliği için gramer ve imlâ kurallarına dikkat edilmesi önerilir. Paragraflarda ve başlıklarda Uncyclopedia formatı esas alınmalıdır.

Uzun ve Düzgün Metinler

Yazılanlar en azından bir taslak oluşturacak uzunlukta (asgarî 5-6 cümle) ve göze hitap edecek bir düzende olmalıdır

10ur 21:43, 8 Kasım 2007 (UTC)


Yansiklopedi Ödülleri Sahiplerini Arıyor!


Yansiklopedi en iyi yazarlarını ödüllendirmeye devam ediyor! Ansiklopedi, haber ve magazin dallarında o ayın en iyi maddelerini yazanlara verilecek ödüller adınızı en iyiler arasına yazdıracak. Yoksa siz hala yazmaya başlamadınız mı? Acele edin ve ödülleri toplayın, en iyi maddeleri siz yazın, en iyi olduğunuzu gösterin!

(Bu kutu tüm kullanıcıları bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Sayfanızdan kaldırmamanız tavsiye edilir, aksi halde sistem sizi otomatik olarak bulup imha edecektir.)

Assyrius 04:47, 16 Mart 2008 (UTC)

radiohead başlığına yarıldım,allah da seni güldürsün.ahah hah ha. --Bruce parkus