Kuru Fasülye - Pilav

Yansiklopedi sitesinden
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Çok lezzetli, kesinlikle kendinden geçersin.

Kuru Fasulye - Pilav Yemek Sanayi Ortaklığı Anonim Şirketi 0-13 yaş arası Türk çocukları'nın (Aynı zamanda Ekmek arası, ve Çorbada ekmek icatları'nın mucitleri'dir.) ortaklığı ile kurulan Türk yemek piyasası'nın en iyi söz sahibi kuruluşu'dur. Bu şirkete bağlı olarak Yoğurt, Soğan ve Baharat kuruluşları mevcut'tur. Kuru fasulye bazı bölgelerde "Ağır makineli tüfek" olarak bilinir.. Kuru fasulye, gündüz yenildiğinde meydanları, gece yenildiğinde ise yatak odalarını "ıtır bahçesi"ne döndürür. Sarımsakla emmi uşaklığı vardır. Pilavı da aralarına alırlarsa her üçü de, Ağız-Kıç-Pipi üçgeninde sanki parti kurmuş akraba oluverirler.

Kuru fasulyeli pilav doyum/fiyat oranı yüksek,çevreye verdiği zararı pilavlı kurudan daha az olan kombinasyondur. Yendiğinde g*tü sekmesi yüksek olan taramalı tüfeğe dönüştürür. En büyük düşmanı sab simplex'dir. Bebeklere verildiğinde sonuçlar korkunçtur.

Üstüne pul biber ekilesi, karışık turşu dökülesi yemektir.

Çevreye verdiğimiz rahatsızlıklardan dolayı özür dileriz - Yansiklopedi Belediyesi BU MADDE ÜZERİNDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR!
Bu madde yeni keşfedilmiştir ve içeriğinin geliştirilmesi amacıyla Yansiklopedi uzmanları tarafından aralıksız 24 saat çalışmalara devam edilmektedir.
Uzmanlarımız maddeyi ekşitmeden en kısa zamanda tamamlayarak standartlara uygun hale getirmek için geceli gündüzlü çalışmaktadırlar.