Lüleburgaz

Yansiklopedi sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara
Lüle burgaz Game of Thronesun film seti oldu

Lüleburgazın L si eveeet bir tane var..

~ Mehmet Ali bey

Lüleburgaz; Kirklareli'nin Ilçesi ("Adolf Hitler in doğum yeridir." diyen halt etmiş. Hitler, Hititlerin, Hititler de İskitlerin emmi uşağı olduğuna göre Lüleburgaz nire Hitler nire?)

Eski adı Lülüpolis'dir.Eski bir Amerikan eyaleti olan bu ülkenin plaka kodu 8368 dir.Tarihi Eserleri "Sokullu Mehmet Pasa Camii" ve "Dünya Ticaret Merkezi Yeniden" dir.Kaymakam makamında devlette temsil edilen bu mezra mızın başlıca geçim kaynağı lüle çiçeğidir(lülerüsflowerus).Bu çiçekler burulmak suretiyle başka bir kimlik kazandırılrak satılmaya, ihraç ve hatta yeniden ithal edilmeye başlanmıştır.

Ayrıca Çarkıfelek gibi dünyaca ünlü bilgi yarışmalarına L harfi de ihraç eidilmekte ve bu tüm Lüleburgazlıların övünç kaynağı olmaya devam etmektedir.Construction.png Bu maddeye içerik gerekiyor! Lütfen aşağıdaki kriterlere dikkat edin:
  • Gerçek ansiklopedi formatına uygun olmalı,
  • Bölümler ve paragraflardan oluşmalı,
  • En az bir veya iki resim bulunmalı,
  • Diğer maddelere bağlantılar olmalı,
  • Kendi içinde bir yapı oluşturmalı ve mizahi ruhu olmalı.
Burası EkşiSözlük değil! Ekşi İçerik Tehlikesi
Sağlık Bakanlığı müfettişleri bu maddenin insan sağlığına zararlı ekşi unsurlardan oluştuğunu tespit ettiler ve içeriğinin uluslararası standartlara uygun olmadığına karar verdiler. Artık ekşi maddelerle mücadele etmek gerektiğini belirten Sağlık Bakanı da bu tarz maddelerin Ekşi Sözlük adındaki gizli bir tarikatın müritleri tarafından üretildiğini iddia etti ve ekledi:
"Maddenin en kısa zamanda uluslararası standartlara uygun hale getirilmesini bekliyoruz!"
Vikipedi mi sandınız burayı? Bu Madde Yanlış Bilgi İçeriyor!
Kültür Bakanlığı bu sayfanın içeriğinin Vikipedi'den çalıntı olduğunu ve gerçek dışı bilgiler içerdiğini tespit etti. İsmini vermek istemeyen üst düzey bir yetkili, bu tarz maddeler yazmak isteyenlerin yanlış adrese geldiğini belirterek Vikipedi'ye başvurmalarını istedi.
Ayrıca 10 gün içerisinde bu maddenin içeriği düzeltilmezse bakanlıkça gerekenin yapılacağını belirten yetkili, "Yansiklopedi yeni bir Vikipedi olmayacak!" diye konuştu.