Mithat Çörek

Yansiklopedi sitesinden
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Mithat Çörek[düzenle]

Bana minik Ermin'i getirin!

Yeşildirek mahallesinin en çok sevilen bir diğer esnafı ise Cevat beyin komşusu olan Mithat Bey'di. Kendisi Cevat'ın her ne kadar en samimi arkadaşı olsa da mizaç olarak tamamen zıt bir karaktere sahipti. Hazır cevap, fırlama, esprili, utanmaz bir insandı kendisi ve bu yüzsüzlüğü ile insanlar tarafından aşırı sevilmekteydi. Mahalle eşrafı kendisine "Ayı Mithat" ya da "Ayı Mito" demekteydi. Bu hayvansal sinerji yüzünden, müşterileri ile her zaman ileri geri muhabbet eder ve aklı adeta testislerinde çalışırdı zatı muhteremin.

Ahlaksız Sloganlar[düzenle]

Gelen müşterilerine ürünlerini satmak için sarf ettiği bir kaç cümleyi şu şekilde örnekleyebiliriz arkadaşlar :
 Gel al sıcak çörek sakın yeme boklu börek.  
 Mis gibi tahinli çörek yemiyen ödlek.
 Gel al zeytinli çörek almazsan olursun dönek.
 Gel elle sıcak çöreğimi beğenmezsen çıkarırım gömleğimi.
 Gel tat sıcak çörek misssss,kobra deil bu etmez tısssss. 
 Benim admı Mİthat Çörek buyruuuuun,tıka basa karnınızı doyurun.
 Bana derler Ayı Mito,sponsorum İSO.
 Çörekde kullanmam salça,merak etme kilo almaz kalça.
 Yılların çörekcisiyim,kalbinizin sesiyim.
 Bastım çöreğe tahini,hasta ettim kahini.
 Korkma deil bu sucuklu börek,gel ye elmalı çörek.

Sapıklık Prim Yapıyor[düzenle]

Bu iğrenç sefil aciz muabbetlerde bulunan enerjik ve bitirim esnafımız harhangi bir şekilde toplum tarafından kabul görmüş ve prim yapmıştı bu sayede.Olay kendini aşmış hatta bir fenomen olma yolunda gidiyordu kendileri.İnsanlar Mithat'ı taklit ediyor onun gibi konuşmaya çalışıyordu,çok üzücü fakat ailelerin çocuklarına örnek gösterdiği bir kişilik haline bile dönüşmüştü kıllı hayvanımız.Hal böyle olunca bu hayvana güvende sonsuzdu,bu su gibi akıp giden güven yumağının içinde ise suistimâl kaçınılmazdı arkadaşlar. Kendisine güvenin sonsuz olduğunun farkında olan "Mito" dükana gelen genç kızları bir punduna getirip hiç mi hiç çekinmeden sanki bir babaymış amcaymış havasında kucağına oturtup onları çörekleriyle bir güzel doyuruyordu.Genç ve masum takılan kızlarımız ise hem karınlarını hem de "Mito" amcalarını ikiz çörekleri ile kremalı muzlu pastasını doyurmaktaydılar.

Küçük Ermin'e Taciz[düzenle]

Zaman ve zaman küçük ermin de mithat çörek amcasının kucağını tatmış ve bu sapkınlıktan acı ve hüzün tatması gerkirken kendine zevk ve mutluluğun kapılarını açmıştır.Ne zaman Mithat amcasının kremalı muzlu pastasını ve ikiz çöreklerini hissetse hemen soluk alıp verişi değişir ve zevkin doruklarına çıkardı minik ermincik.Zaten Cevat Börek'in ablası ergül'ü öldürmesi ve ablasını küçük ermin'e kıymalı börek olarak yedirmesi,bu ufacık çocukta anfibikus yaşamın filizlenmesine vesile olmuştu üstüne bide ablasının kaltaklık hormonlarının kendisine geçmesinden sonra Mithat Çörek amcasının tacizleri mahallenin gülü olan Ertan'ı iyicene ibnelik hayatına doğru kaydırmıştı.

Bir İbne Doğuyor[düzenle]

Oluşum aşamasındaki anfibik Ermin

Mahalede kendinden yaşça büyük abileri ile oynarken bu abileri ne zaman işemeye gitse ağaç diplerine ertancıkda onların peşinden koşarak gider ve işeme bahanesi ile abilerinin cinsel organlarına yan yan bakarak için için yanmaya başlardı.Kaltaklık hormonları yayılmaya başladıkça ertancıkda daha beter sapıtır ve kendine tokmakçı arardı.Henüz ufak yaşta olan ermincik tokmakçı bulamadığı için kendi ile yaşıt yada daha ufak yaştaki çocukları kandırarak "Hade gelin sevgi çemberi oluşturalım"der ve çocukları hemen arkasına alır ve yumak oluştururdu.Bazı kaynaklara göre ise yaşça küçüklere sopa oyunu oynayalım diye çocuklara sopaları verir ve bu sopaları kendisinin kaba etlerine doğru değdirilmesini ve ittirilmesini ister ve yalvarırdı,bu olay ertan'ın ermin'e resmen dönüştüğüne dair ilk resmi olaydır.

Bir İbne Doğdu[düzenle]

Ogunlaşmış Anfibik Ermin

16 yaşlarına gelen Ermin artık resmen hem yaşıtları ile hem de kişisel fisting deneyimleri ile resmen bir anfibik olmuştur.Mahallesinin sevilen esnafları Mithat Çörek ve Cevat Börek ile gönüllü olaraktan defalarca ilişkiye girmiş ve zevkin druklarını yaşamıştır.

Gerçeği Öğrendi mi ?[düzenle]

İlerleyen yaşlardaki homo deneyimleri sırasında,Cevat Börek kendisine ablasını öldürdüğünü acaba hiç anlatmış mıydı? Ablasının cesedinden yapılan kıymalı böreklerin hasta iken minik ermin tarafından yendiği gerçeğini acaba hiç kendisine itiraf edilmiş miydi? Erminin içinde taşıdığı karanlık ve homojenik taraf aslında bize bunları sonradan öğrendiği gerçeğini az da olsa hissettiriyor ama gerçek anca Bay é ele geçirildiğinde anlaşılacaktır.

İlgili Konular: Anfibikus Destanı I, Anfibikus Destanı II, İbnistan, ibne valhallası