Papa

Yansiklopedi sitesinden
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Şu anki Papa 151. pokemon The Poop Pope (ya da Fransızların ona dediği gibi Le Pope).

Dosya:Resim1a.jpg
Bir başka papa

Papa, din adamlarının gerçekten eski üyelerinden oluşan bir koleksiyondan seçilir, sunak erkeklerin varlığında kendini cinsel olarak kısıtlama yeteneğine dayanır, bu yüzden herhangi bir zamanda sadece bir tane olabilir. Yıllar geçtikçe, Papalık adaylarının sayısı, üremeden uzak durma nedeniyle evrimin var olduğunu ve Tanrı'nın olmadığını kanıtlıyor.

Papa adayları tipik olarak kırmızı pelerinler giyerler ve ses altı uçuşu yapabilirler. Bazıları, günümüz süper kahramanı Superman'ın ortaya çıkmasının aslında tamamen 'papalık uçuşu' hikayelerine dayandığını iddia ediyor. Seçilen papa, sadece görme gücünü kullanarak prezervatifleri yok edebilir. Papa adayları genellikle her sabah yaklaşık 6: 00'da Tanrı'yı ziyaret etmek ve bu sefer neyi kandırdığını bulmak için yola çıkarlar. Trafik kontrolü, alkolizmleri ve cinsel suçlu olma durumları nedeniyle SWAT Kuvvetlerinde hizmet vermediği düşünülen melekler tarafından ele alınmaktadır. Cennet Kapısı 16'ya varınca Papalık adayları bekleme hattına yönlendirilir. Uzun bekleme süreleri ve 14:00'teki erken kapanış saati (cennetin tüm hükümet hizmetlerinde standarttır) nedeniyle, Papa adayları Tanrı'nın ne istediğini asla öğrenemezler. Çok yazık.

Bouncywikilogo.gif
Beğenemedin mi? Mizahi anlayışın yoksa Zıpırpedi'deki Jimbo Hoca'nın müridlerinin Papa ile ilgili yazdıkları birşeyler var.