Trap

Yansiklopedi sitesinden
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla


Dikkat! Bir apaçi müzik türü olan Trap'ı aradıysanız yanlış geldiniz!


Kadın görünümlü erkek anime crossdresser ve trans anime karakterlerine denmekte olup İsviçreli Bilimadamları tarafından %99,99 gay olduğu kanıtlanmıştır.

Ayrıca, trap + loli kombinasyonu ise ciddi tehlike arz ettiğinden FBI tarafından farklı bir başlık altında incelenmektedir

Bu bir trap! - Captain Obvious

Gay mi? değil mi? sorunsalı[değiştir]

Cevat Akşit Hoca Efendi'nin 2018 Ramazan programına telefonla katılan bir zât'ın sorduğu "are traps gay?" soruna; eğer bilmeden izlediyse oruc bozmaz yanıtı vermiştir. Aynı soru İrfan hocaya da sorulmuş fakat kendisi soruyu pas geçmiştir. Bundan ötürü bu sorunun İslam'da kesin bir hükmü olmadığı düşünülmektedir.

Kataolik Kilisesi ise traplerin "kadınsı" halinden bile hoşlanmanın %100 gay olduğunu ve cehennemde yanma garantisi verdiklerini bildirmiş, kişileri trap yerine ufak çocuklara sulanmaları yönünde vaaz vermiştir.

Yahudiler'in görüşünü ise bizi aralarına almadıkları için bilemiyoruz.

Öte yandan tüm trap şahısların da homo olmadığı göz önüne alınırsa bu onları %50 gay yapmaktadır.

2012 yılında toplanan büyük internet konseyinin aldığı karara göre hetero bir kişinin trap içeriği bilerek seyir edip ardından NOHOMO demesi artık kabul edilmeyecek olup, NOHOMO yalnızca gay porno izledikten sonra kullanılabileceği karar alınsa da 2013'te konsey başkanının ricası üzerine -anime adaptasyonu da aynı yılda çıkan- "Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru." serisinden Totsuka Saika adlı trap'ın bu kuraldan istisna tutulduğu 69 üyenin 31 red 38 kabul oyu ile yasalaşmıştır.

Konsey başkanı