Usame Bin Ladin

Yansiklopedi sitesinden
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Usame Bin Ladin
Usame Bin Ladin
Gerçek İsmi Ubame
Lakabı Ladesçi hibine
Doğum Tarihi '987
Doğum Yeri Kabul City
Mesleği Jilet üretim-satım
Hobileri Etrafa dehşet saçmak
Tuttuğu Takım Kabul Club, LA Galaxy
Burcu Eşşek
En Zayıf Yönü Büyük şeylere ilgi duyması (İkiz kuleler felan ya ;) )
Olumsuz Özellikleri İnsanda çığlık atma, bina yıkımı ve akabinde ölüm
En Büyük Korkusu Karzai ve Müşerref
Vazgeçilmezi BOM!
Favori Sözü Amerika'nın aq
Favori Kahramanı Captain America
'
El Kaide lideri Osama bin Ladin, video görüntülerinden birinde.

"Hayatımdan korktuğumu söylemek" abartı olacaktır. "

~ Osama

Kabil'in kuzey varoşlarında doğan Usame'nin 154 kardeşi vardı ve bu yüzden ezik büyüdü. Her türlü pisliği denedi. Esrar, kokain, sigara, alkol, extasy ve hatta Müslüm Baba dinlerken kendini jiletleme gibi alışkanlıkları vardı. (Bu yüzden jilt üretim satımına başlamıştır.) ABŞB bu manyağı eğitmiş ve O'nu profesyonel hale getirmiştir. Bir ara arası Bush ile açılmış ve ona düşman olmuştur. Bush'un Herkesin vurduğu düşmanına girsin lafıyla İkiz Kuleleri yerle bir etmiştir. Şu an Hayrünnisa Hastenesi'nde check-up'tan geçmektedir. Her ay bu hastenede check-up yapan Usame bir türlü ABD tarafından yakalanamamıştır.

Mayıs 2011'de Bin Laden, Abbottabad'da bulundu ve öldürüldü. Yaşlı, hasta ve silahsız bin Ladin'i terörle uyandırdıktan sonra öldüren Deniz Kuvvetleri mühürleri kahraman olarak övüldüler ve El-Kaide hemen bin Ladin'in ölümünden sorumlu olmadığı iddiasında bulundu.

Son yıllarda siyaset dünyasındaki her şey inanılmaz derecede sıkıcı ve olaysız geçti (altı yıllık savaşları göz ardı ederek). Fakat son zamanlarda olan bir gelişme, birçoğunun eski inançlarına meydan okudu. Usame Bin Laden, çoğu zaman salak bir kedi yavrusunu ele geçirmiş olarak düşünülürse de, aslında Müslüman olmayabilir.