Xürd Bull

Yansiklopedi sitesinden
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla


Sayısı yükselen Azâdi nufusunda yaşanan su sıkıntısını gidermek için uğraşan Hewalyus Dixus, Perslerden kaçak su hattı çekerken yanlışlıkla keşfettiği karışım olan Xürd Bull, ilk Azâdi nükleer silahıdır. Formülü çok gizli tutulan Xürd Bull'un malzemeleri aşağıdaki gibidir:

  • Öşex Sidiği
  • Tezek
  • Gizemli Madde X
  • At spermi


Alkol ile tüketilmesi tavsiye edilmez ama tüketince ağızda tezek tadı kalmadığı için daha güzel oluyor. Hamilelerin içmesi durumunda çocukları sarışın ve renkli gözlü olabilir (Bazı ender vakalarda aşırı esmerlik ve tek kaşlılık ortaya çıkabilir). Aşırı enerji verdiği için içmeden önce yanınızda öşeğinizi hazır etmelisiniz. 18 Yaşından küçükler için kullanımı uygundur. Günde 500ml den fazla tüketimi "biji serok" krizine sokabilir bu durumda hastayı iyileştirmek için hükümetin foşşik olduğu hatırlatılmadır. Azâdi olmayanların kullanması durumunda aşırı hewallenmeden dolayı kaçınılmaz ölüm gerçekleşir.


Orijinal ürün logosu

Yıllar sonra bu formülü evde kendisi yapmak isteyen Avusturyalı bir şahıs Gizemli Madde X bulamadığı için Boğa Spermi kullanarak Red Bull isminde taklidini üretemiş ve zengin olmuştur. Şerefsiz logosunu bile taklit etmiş.

Teknik Özellikleri
Standart doz miktarı 350ml
Hewallendirme Mevcut
Öşex Sidiği Oranı %69
Tezek Oranı %25
At Spermi %1
Gizemli Madde X Oranı %5
Ph değeri 12
Kullanım yöntemi Oral