YanOyunlar:Sonic

Yansiklopedi sitesinden
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Karayolları Satırbaşı Uyarıyor!
Satırbaşı bu maddenin gerçek ansiklopedi formatına uygun olmadığını, bölümler ve paragraflardan oluşmadığını, en az bir veya iki (pornografik içerik de olabilir) resim bulunmadığını, diğer maddelere bağlantı olmadığını ve mizahi ruhu olmadığını belirtti ve uyardı:
"Eğer bu kriterler olmazsa, bu bayrak başka yerlerde dalgalanabilir. Anladın sen onu!"
Kriterlere uygun maddeler yapalım.

Kirpi Sonic , Sega tarafından yaratılan bir video oyun dizisidir. Obez Dr Robotnik Eggman tarafından sürekli Tehlike altında olan Sonic adlı mavi bir Kirpidır. Tipik olarak, Sonic-sıklıkla Kuyruklar, Knuckles, Amy, Gölge, Rouge, Big, Cream, Jet ve Sonic gibi arkadaşlarıyla birlikte hızlıca oynamalı, yüzük toplamalı, robotlara ve özgür hayvanlara atlamalı, yedi Chaos Emeralds'ı yakalamalı Ve Eggman'ın dünya hakimiyeti planlarını yoketmelidir.

KİRPİ SONIC[düzenle]

Kirpi Sonic, adındanda anlaşılacağı üzere bir kirpidir...ama öyle böyle değil hızlı koşan mavi bir kirpidir...vay anasını !! Neyse gariban bir Japon gencimiz Superman'e osbir çekerken aklına gelmiştir...bu yaratık pek merettir...yuvarlanır falan Mario'ya karşı bir nefret duygusu vardır...bu duyguyu olimpiyatlarda ve nintendo'nun dövüş oyunu SSBB'de iyice belli etmiştir...Çok şekil bir yaratıktır...eskiden sevimli şimdi ise ARTİZ ama pazarda gezmeyenlerinden... herneyse işte genellikle şişko Mario'nun ırzına geçerken görülebilir...

SONIC 2006[düzenle]

Bu oyun Sonic evreniyle alakası olmayan, tamamen götten uydurulmuş bir oyundur. O kadar moktan bir oyun ki biz bile buraya yazamadık... Alın Vikipedi'den okuyun... https://tr.wikipedia.org/wiki/Sonic_the_Hedgehog_(2006_video_oyunu)

ahana Sonic bu : [1]

herneyse Sonic en hızlı ve en güçlü süper kahramandır ULEYN !

Oyunlar

İnternetexplorer.pngMMO: Bitefight · Knight Online · OGame · World of Warcraft · Hattrick · Futbolcup · Minecraft

Brain.jpgStrateji: Age of Empires · Dota · Starcraft · League of Legends

Cross.jpgRPG: Grand Theft Auto

Gun.jpgFPS: Counter-Strike · Half-Life · Serious Sam · Call of Duty · Team Fortress 2 · PUBG · Fortnite

Msn.jpgSimülasyon: Diablo III · The Sims

Mario.jpgPlatform: Mario · Street Fighter · Sonic

Ball.jpgSpor: PES 1453 · PES 1923

Mobiloyun.jpgMobil: Clash of Clans · Clash Royale · CATS · Brawl Stars · Robotics · Gacha Life (o ne lan??)