YanOyunlar:Wolfteam

Yansiklopedi sitesinden
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

OG alan OÇ

~ Oyundaki oda isimlerinin yüzde 90'nı

Güzel.

~ Devlet Bahçeli

Hazır versene yordamını siktimmm

~ Sabırsız bir oyuncu
Oyunun içinden bir kurt

Wolftim[değiştir]

Wolfteam veya Kurt takımı, Pıçak slotunun yerine bi anda gurt olabilip savaşbildiğimiz bir oyundur.Bu özellik bazı insanlar için Vay Aq dedirtecek kadar devrimseldi. Ayrıca takla çıkararak güzel gurdumuza takıp insanlara tek atarak şekilli şukullu öldürdürebiliyoruz başkada yapabileceğiniz bişey yok... Ama ne yazik ki şimdi ise bu gelmiş geçmiş en güzel oyun artık Ahirete intikalını gerçekleştirmek üzere.... Sonra karşımıza Wolftim Klasikle çıktılar fakat oyunun yüzde 90'nını oynayan Türkiye olmasına rağmen Türkiyemiz de yayınlamadılar. Bunu gören wolftim sevdalıları İsyan etti.

2007:Wolfteam'ın ortaya çıkışı[değiştir]

Oyun ilk Kore'de çıkmış fakat Kore'de bune gurtlu murtlu kötü aq gibi yorumlar alması üzerine oyun dışarı pazarlanmaya başlanmıştır.

2007 sonrası:Türkiye'ye gelişi[değiştir]

Oyun hiç biyerde s*klenmezken bir anda Türkiye'de yayılmaya başladı. İlk tüm ülkücüler sonra tüm insanlar bu oyunu oynamaya başladı.

2010[değiştir]

Oyunun arşa çıktığı dönemler. Oyun artık Cs'ye kafa tutmaya başlamış ve İnternet kafeleri domine etmiştir. ve 1 milyon kere Wolfteam kampanyasıyla böyle videolar ortaya çıkmıştır. Ayrıca Point Black ile de gapışmış zor da olsa Wolfteam almıştır.

Yeni güncellemeler[değiştir]

Yavuz Sultan Selim hortlatılarak oyuna eklendi. KoSkoCA BaDİSaha NaPtINIz aQ gibi tepkiler gelsede güncelleme tuttu. Ardından bir sürü s*kim sonik silah eklendi.

2016[değiştir]

Ateş ve Barut güncellemesi zırt pırt falan derken oyun yavaş yavaş s*ki tutmaya başladı.

2016 Sonrası[değiştir]

Oyun resmi olarak çökmeye başladı. Ardından Allah'ın belası OG Dövmesi eklendi. Bu da yetmiyormuş gibi OG Dövmesi ultimate süper delüx gibi üst versiyonları eklendi. Ve oyunda tıfıl bir karekterle hayatta kalmak imkansızlaştı.

2021: Sonrası Wolfteam'ın s*ki tutuşu[değiştir]

Wolftim eski menü müziğini getirerek Eski volftim ölmediii hacııııı gibi bi hava katmak isterken kimse umursamadı. Wolftim Nostalji işe yaramadı bari silah vereh şu zoziklere diyerekten tüfek,bomba,tabanca,gurt,murt ne bulduysa dağıtmaya başladı.

Wolfteam'ın Yatalak oluşu ve şu anki durum[değiştir]

Wolfteam artık yatalak olmuştur ve artık Allah'ına kavuşmayı beklemektedir. Oyun'un yüzde 85'ini para yatıran godumun malları ve hileler yüzde 9'ununu hala oynamaya çalışanlar zavallılar, 4'ünü fantazi için girenler, yüzde 1'nide Haykırma atıp millete sövmekten başka bişiy yapmayan aveller oynamaktadır .

Oyunu indirip kendine yasal işkence çektirmek isteyen gardaşlarımız için linkide veriyoruz . Hadi kötü oyunlar!

Hikayesi[değiştir]

Oyun, Mahmut Tuncer'in komutası altında olan 2.Halay komutanlığı ve Takla atma,havada yan dönme gibi hareketler yapabilen kurtların savaşını anlatmaktadır. Mahmut Tuncer gizli Halay Laboratuvarlarında üretilen özel Kürt iksiri insanlara uygulanır fakat iksir geri teper ve kurt adamlar ortaya çıkar. Kurt adamlar daha iyi halay çektiğini iddia eder ve Mahmut Tuncer'e seferberlik ilan eder. Böylece bizim bildiğimiz savaşlar başlar.

Bazı boktan Wolftim videoları[değiştir]

[1]...


Construction.png Bu maddeye içerik gerekiyor! Lütfen aşağıdaki kriterlere dikkat edin:
  • Gerçek ansiklopedi formatına uygun olmalı,
  • Bölümler ve paragraflardan oluşmalı,
  • En az bir veya iki resim bulunmalı,
  • Diğer maddelere bağlantılar olmalı,
  • Kendi içinde bir yapı oluşturmalı ve mizahi ruhu olmalı.